sezeryan sorası spora başlayan varmı

slm arkadaşlar
ben normal doğum yaptım1 haziranda bendede göbek kaldı arkadaşlarım zamanla geçer diyo ama bakalımCADIARZU

Canım hayırlı olsun bebekleriniz.. :nazar:ya maaşallah valla iyi kilo vermişsin. Toplamda kaç kilo almıştın? Doğumda bebekle beraber ne kadar gitti?
Bizimde az kaldı bakalım , eylülün 5-12 arası sezeryan olacağım sanırım. Yeri kalmadı artık kızımın ya, tuvaletide artık hiç tutamıyom ya...Aşşağıya çok baskı yapıyor artık. Allah yardımcımız olsun. İnşallah bizde hayırlısı ilebebeklerimize kavuşuruz.

toplam almistim 10 vallaha bebekle kac gitti sanirim 12 sonra bi kilo vermisim
toplam 13 verdim bu ana kadar insallah bole devam eder
rabbim sag selim bebegine kavusmayi nasip etsin insallah

kızlar ya benim göbeğim fazla kalmadı ama ben dogumdan eve geldigimde 8 kilo gitmişti..
1.5 ay oldu 1 kilo bile gitmedi hala 83 üm(bi ara 81 oldum ama farklı tartıda oldugu icin yanılmısım)
nasil gitmez anlamıyorum 12 kilo fazlam var
veremeyecegim galiba :KK43:(

Sorma canım ya bende doğumda 7 kilo vermiştim. Doğumdan sonra tartılıyorum tartılıyorum 66'yım gram bile veremedim..Yemesem sütüm azalıyor. Bol bol su içiyorum yürüyüş yapıyorum ama nafile..Tatlılar sağolsun...

aaah aaahhh gelin anam gelin bütün dertliler buraya toplanmış gelin...
ben doğuma 85 kiloyla gittim :1no2: geldiğimde 78dim :uhm: ve hala aynıyım,hatta bazen 79 falan oluyorum kafayı yemek üzereyim...Çok üzgünüm çoook
ben de deli gibi yemek yiyorum,emzirirken acayip acıkıyorum ve kendimi engelleyemiyorum,tatlısız yapamıyorum,dondurmasız duramıyorum...yani bu pis boğazıma hakim olamıyoruuuummm :eek:klava:
üstelik benim normal kilom 62ydi,yani 16 kilo vermem lazım,napıcam yaaa kafamçokkarıştı

ay aynı ben..
65 kiloyla hamile kaldım 89 kiloyla doğuma girdim.
Doğumdan sonra midem bi bulandı bi bulandı hiçbişi yiyemedim , zaten tadı yoktu yemeklerin ve hepsi burnuma kötü kötü koktu..
Eve geldim tartıldım 77 kiloydum..
12 kilo doğumla gitmiş ama geriye kalan 12 kilo nasıl gider bilmiyorum..
Doğru düzgün yemiyorum sürekli emziriyorum ama kilo değişikliği 0..
1 ay oldu artık 1 saat yürüyüş yapmaya karar verdim tabi bebek izin verirse..

X