Sivilceli Ciltler sivilceler için dermokil kullanan var mı?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
bende kullandım ama cok b faydasını gördüğümü söleyemem bi cok benzer marka ürünleri de denedim sonuç genelde hüsran suan böle bi derdim yok ama başka bi formül söliyeyim size bi dönem cok sivilcem vardı uyguladım bana cok iyi geldi hem uygun hemde zararsız bi çözüm. önce cildi buhara tutuyoruz sonra maya 1 tatlı kasıgı yoğurt biraz limonu krem haline getirip yarım saat kırk dakika gibi bi süre bekliyoruz en son yıkayıp sodayla silin bunu haftada 1 yada 2 kere uygulayın cildiniz muhteşem olucak benden sölemesi

bende düşünsenize 34 yaşındayım yaklaşık 20 senedir sivilcelerle uğraşıyorum.cildim çok yağlı.ben zaten temizlemek için mutlaka hergün yüz yıkama jeli kullanıyorum .geçen haftada dermokil in yağlı ciltler için olanınını aldım. bana iyi geldi. ama bu ara yediklerime de dikkat ediyorum bol bol su içiyorum. eskiden pek su içmezdim. bunun da etkisi olmuştur.

Hiçbir maske kullanmıyorum. Maskelere de inanmıyorum doğrusu..

Ben de bugün eczanede cilt analizi yaptırıp eczacı hanımın tavsiyesi üzerine aldım karma bi cilde sahibim sıkça sivilce problemim oluyor bi çok yöntem denedim bakalım bu nasıl sonuç verecek

Sivilceler icin yogurt ve karbonat maskesi cok iyi geliyor bana.. 1 yemek kasigi yogurda 1 cay kasigindan biraz fazla karbonat koyuyorum yuzume suruyorum kuruyor.. hatta kuruduktan sonra elimle ovarak olu deriyi de peelig gibi temizliyorum.. hatta aliskanlik oldu haftada bir yapiyorum sonra az yagli bir nemlendirici suruyorun.. kalan gunlerde garnier 3 u bir arada kullaniyorum.. oncesinde sivilcelerle basi belada olan ben 5 yildir puruzsuz cilde sahibim.. :KK9:

X