Sivilceli Ciltler sivilceler için dermokil kullanan var mı?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
A

aytaçç

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi aytaçç
kızlar ben dermokil almayı düşünüyorum ama işe yararmı bilmiyorum alnımda ve yanaklarımda sivilce var.dermokilin reklamı çıkıyor televizyona orda gördüm.Acaba sivilceleri için kullanan varmı ve işe yarıyormu bide fiyatı ne kadar???

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Konu Sahibi aytaçç
dermokil akneli ciltler için kil maskesi kullanıyorum memnunum ama sivilce geçirmiyor tabi sadece fazla ygaı emiyor bu da sivilce çıkmamasına fayda saglar
bunun dışında eger günlük olarak cilt bakımı yapmayan biriysen sana ürünleri fayda saglar çnkü cildini temiz tutarsın.ama zaten günlük bakım yapan ve yine de sivilcesi olan biriysen eczaneedn avene cleanence veya la roche posa effaclar serisi gibi daha profesyonel ürünler almanı tavsiye ederim.bu arada kil maskesini 20li bir rakama almıştım sanırm.

• Konu Sahibi aytaçç
clinique antiblemish serisini almıştım ben de.cildimde innaılmaz sivilceler çıkardı devam ettim ama daha da kötüleşti.üstelik cildim yanmaya kızarmaya ve aşırı acımaya başladı ki hassas değildir.dah asonra yabancı bir forum sitesinden kullananların yarıısnın benimle yanı problemi yaşadıgını ve dermatologların bu seriyi kesinlikle önermedikleini okudum.yani yüzde elli şans var.ben de dermatologumun da önerisiyle eczane ürünleri kullanıyorum

• Konu Sahibi aytaçç
cevaplar için teşekkürler.Ama benim sivilcelerim bir geçiyor sonra tekrar çıkıyor acaba alsammı?

• Konu Sahibi aytaçç
bence kndine sivilceli ciltlere uygun bir temzleyiic ve nemlendirici al zarar görmezsin

• Konu Sahibi aytaçç
ben simdiye kadar bisürü ürünü denedim

clinique
clearasil
loreal cilt bakim seti
sebamed

vs vs
akliniza hangi maske gelirse hepsini denedim fakat SIVILCELERDEN kurtulamadim

her saba uyandigimda baska biyerimde sivilceyle karsilasmaktan o kadar skildim ki!
her gören noluyo senin yüzüne diyor sinifta tek sivilcesi olan benim ve bu benim morelimi yerle bir ediyor :KK43:

en sonunda dermatologa gittim ve bana aksam ve sabah kullanmam icin iki ayri krem verdi fakat cildimi kasindirmaktan baska bi ise yaramiyor aksine alniminda 3 tane yan yana kirmizi sivilceler duruo ve gitmiolar sistiler resmen :KK43:

interentte doktorun bana verdigi kremleri kullananlara baktim hepsinde tek tük sivilce cikan kisiler.bende durum öyle degil ki.
takviye olarak hap da kullanilmasi gerekiyormus cunku hormonlarla alakaliymis eger akne uzun zamandir varsa ki bu doktor ne ise yariyo yani söyledigimhalde adam alay etti benle.

dogum kontrol hapi sivilceleri azaltio bunu biliorum zaten sinifimdaki alman kizlarinin neden sivilcesi hic yok tabiki o haplardan kullaniolar

sizce bi kadin dogumuzmanina gidip bu haplardan istemelimiyim?

:KK43: makyaj bile yapamiorum o kadar kötü görünüor ki

• Konu Sahibi aytaçç
*Cansuy canım bence iyi bir dermatologa git...
Sana hormon testi yapsınlar, sivilcelerin hormon bozukluğundan mı oluyor önce bunu bi öğren...
Zaten hormonların bozuksa muhtemelen sana doğum kontrol hapı verecektir...
İnş kurtulursun canım sivilcelerinden...
Ama fazla kafana takıp uğraşma yoksa daha da artabilir...:teselli:

• Konu Sahibi aytaçç
Ben kullandım DERMOKİL ama hiç memnun kalmadım çok sıradan bence. Hiç bi özelliği yok. Bujiteriden alırken yok şöyle yok böyle diye bin tane masal anlattılar ama temizleme ve nemlendirme dışında bi şey yapmadı. Sivilce falan da geçirmedi. Benden söylemesi.

belki yanlış bi ürün verillmiş olabilir size ben satıcısıyım. anlattığımız hiç bir şey masal değil yada o an size masal gibi gelseydi içerisinde gerçeklik payı olmasaydı inanırmıydınız. kilin faydası yüzyıllardır bilinmektedir. sanırım buğazınızı sıkıp bu ürünü alacaksınız dememişlerdir. benim 100lerce müşterim var. içerisinde kozmetik kullanmaya fazla paralar harcamaya alışık isanlarda oluyo tabiki o yüzden biraz ön yargılı oluyorlar. nasıl olsa ucuz bi işe yaramaz diye düşünenleri bile var. ama kendi kullandıkları kozmetik temizleyicilerin içerisinde mutlaka kil yada minarallerinin içerdiğini bilmeden kullanıyor. kıyaslama yapılırsa kozmetik bi nevi kimyasaldır. dermokozmetik tamamen doğal bi üründür ve yahut digerlerine göre kimyasalı en aza indirgenmiş ürünlerdir.yani diyeceğim o ki ürünü kötülemeden nce tekrar bi düşünün veya araştırın. bu biz olmasak bile. hoşçakalın

Marketlerde 3-4 tl'ye 1-2 kullanımlık pakette dermokil maske satılıyor.Bence önce ondan al,dene,beğenirsen büyük boyundan alırsın 20 tlmiş sanırım.Ben aldım akneli ciltler için olanından ama 1 kez kullandıktan sonra kaybettim :roflol:

Arkadaşlar; Benimde birkaç sivilcem var.Fakat az, hastalık dönemim yaklaştığı için çıktılar. Normalde iltihaplı sivilcem yok yanlızca T bölgemde pürüzler var.
Dermokilin reklamını gördüm. Almayı düşünüyorum iyi geleceğini tahmin ediyorum, ayrıca sizin söylediğiniz fiyatlarsa gerçekten uygun bir maske için.
Dermokil ürününün sitesine girdim içinde bulunanlara baktım. Gayet mantıklı ve işeyarar görünüyor.
Sivilceler ve siyah noktaları geçiriyormuş. Pürüzsüz bir cilde sahip oluyormuşsun.
Alıcam ben. Umarım doğrudur.

Ayrıca olumsuz konuşan arkadaşlar için şunu söyliyeceğim; her ciltte farklı epki gösterebilir ürün. Bu yüzden arkadaşım burda olumlu veya olumsuz yorum yapan arkadaşlara pek kulak asma.

ben de senelerdir sivilce illeti ile savaştım
hala da öyle
4-5 gündür alkol + aspirin maskesini deniyorum
inanılmaz bir şekilde yok olmaya başladılar
bazen çene kısmımı çok kurutuyor diye bugün bir nemlendirici aldım
daha önce diadermine kullanmıştım,bu sefer dermokil yağlı ciltler için nemlendirici kremi aldım
henüz kullanmadım ama kil in iyi geldiğini duymuştum
bunda da kil mineralleri varmış
umarım işe yarar
gerçi benim sivilcelerim geçiyor ve biliyorum ki bu krem bir tedavi yöntemi değil
cildimi nemlendirsin yeter:icecream:

Merhabalar, ben de yaklaşık 1 ay önce dermokilin bazı ürünlerini aldım, maskesi de dahil..Düzenli olarak da kullandım. Mucize bir ürün diyemiycem,yani alınmasa da olur hatta bittiklerinde yeniden almıycam.Saatan bayan çok methetmişti ama ürününü satabilmek için abarttıgını düşünüyorum.10 üzerinden 6 veriyorum:))

ben dermokili set halinde aldım çok da memnunum bence cilt yapınıza göre ürün alırsanız sonucun olumlu olacagını görürsünüz

cevap verebilecek olan yokmu?

ben dermokille yeni tanıştım 18 gündür kullanıyorumm.yıkama jelini ve nemlendiricicisini aldımm gerçekten çok faydasını gördümm cildim karma yarısı kuruyodu yarısı sivilceleniyorduu.çok şeyler denedimm.amam gerçekten cildim bunda karar kıldı...şiddetle tavsiye ediyorumm..ben bunu eczaneden aldımm .cilt analizi yapıyolar ona göre veriyorr kafasına göre değill...maske olarak almadım evde yeşil kilden yapıyorumm .hafatada 1 kere cildim parladıı inankii..........

ben dermokille yeni tanıştım 18 gündür kullanıyorumm.yıkama jelini ve nemlendiricicisini aldımm gerçekten çok faydasını gördümm cildim karma yarısı kuruyodu yarısı sivilceleniyorduu.çok şeyler denedimm.amam gerçekten cildim bunda karar kıldı...şiddetle tavsiye ediyorumm..ben bunu eczaneden aldımm .cilt analizi yapıyolar ona göre veriyorr kafasına göre değill...maske olarak almadım evde yeşil kilden yapıyorumm .hafatada 1 kere cildim parladıı inankii..........

her ciltte farklı sonuclar veriyor galiba memnun kalmayan arkadas sayısıda cok en iyisi denemek :))

arkadaşlar ister istemez bazı durumlarda olumsuz eleştiriler gelmiş ama çoğunlupun eleştirisi olumlu yönde kullanmaya bugun baslıyorum kendi tecrübemi kesinlikle sizlerle paylaşıcam

gerçek kil mi acaba içindeki:26:

X