Artık yün yastık kullanmak istemiyorum..Tavsileriniz nelerdir?

Arkadaşlar doktor tavsiyesi...En sağlıklısı pamuk sipariş verin iki güne elinizde en fazla tanesi 40 tl ye patlar size ben elyafları attım ve pamuk kullanıyorum çok memnunum doktorumuz evime elyafı kapıdan bile sokmam dedi içinde çok fazla ve hızla bakteri üretiyormuş ama pamuk öyle değilmiş

yün yorgan hep annelerimizden çeyizlerimize konmuş ama her sabah dayak yemiş gibi kalkıyor insan. ısıtsın, sağlıklı olsun diye bu kadar ağırlık taşımaya gerek var mı diye sızlanıyordum, hatta her yıl o yün yorganı havalandırmak sertleşmemesi için uğraşmaktan gına gelmişti. geçenlerde Silky-dream ipek yorgan aldım üzerimde tüy gibi, o kadar hafif ki anlatamam!
bu kadarcık şey ısıtır mı diye emin olamadım ama sıcacık tutuyor gerçekten inanamadım.

biz eşimle 1 yıldır visko yastık kullanıyoruz gerçekten boyun ve sırt agrılarına çok iyi geliyor. eğer gece yan yerine sırt üstü yatarsanız boynu çok fena agrıtan yastık

elyaf kullanacaksanız doğal elyaf kullanın, sentetik elyaftan kaçınmalısınız. sentetik elyaf kanseröjendir. uykuda çok zaman geçiriyoruz. bedenimize en çok temas eden şeyler iç çamaşırı, pijama, yastık,.. hayatımızda doğal olmayan yeterince şey var zaten. bence uyku zamanımızda daha sağlıklı ürünler kullanmalıyız. ben yün kullanıyorum ve yatak örtüsü kullanmıyorum. yatak örtüsü havalanmayi engellediği için bakteri üretimini arttırıyor. ayrıca örtü kullanmamak ta daha kolay. yorganı katla, ayak ucuna koy. açık kalsın yatak :KK66: bende çalışıyorum. bi yün yastiklarim birde deve tuyu yastiklarim var. deve tüyü harika. tavsiye ederim.

X