Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları bebek alışverişi yaptık

Karagxoxzlxux

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ekim 2007
241
0
38
sevgili kasım anneleri geçtiğimiz cumartesi benim minik oğlum için babası ve ben alışverişe çıktık kızlar neredeyse kafayı yiyordum okadarçok bebek malzemesi okadar şirin ve hoş şeyler vardiki hepsini almak istedim istanbulda oturan anne adayları bukadar çok şeyi bir arada ve uygun fiyata nerede bulabiliriz diyorsanız adres : www.bebeceyizsarayi.com burayı ziyaret etmenizi tavsiye ederim yavaş yavaş bebeğimin odasını hazırlamaya başlıyorum herşeyin çok güzel olmasını istiyorum inşallah aranızda alışveriş yapan varmı neler aldınız bebeklerinize kızlar

Karagözlü bu konuyla ilgili başlığın altına yazarsan daha iyi olur. Zaten bizim aldıklarımız da o başlık altında var. Hepimiz fotoları da oraya ekliyoruz. Hayırlı olsun senin aldıkların da.

Karagozlu 'cum,verdigin siteye baktim gercekten harika seyler var.Peki sen neler aldin bebisine gostermicen mi? Ay pek merak ediyorum ben yaa.Bakmaya doyamiyorum,24 saat bakabilirim,bu bebis seylerine.

şirn şeyler var bi gitmek lazım
en güeli zaten eminönüne gidip havuzlu han a bitirmek her işi
bakırköyde gür çarşıda diye biryer varmış galiba aynı havuzlu han gibiymiş sanırım bilen varmı

benim de doğumum nasipse haziranın ilk haftası ufak ufak bişeyler almaya başlayım istiyorum ama herkez erken daha diyor ama ben çok heyecanlıyım her şeyi almak istiyorum ama bazı şeyler çok pahalı sizce tahminen ne kadar tutar bütün bebk alıs verişi bebek arabası takımı tulumu biberonu işte süt sağma pompası vs vs

X