Lekeler, Çiller Koltuk Altindaki Koyuluk Nasil Giderilir ??

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

mizdamiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Aralık 2006
6.750
19
38
bayanlar koltuk altınızda olusan koyu rengı acama duzeltmenın bır yolu varmı ben koltuk altımdakı tuylerı almak ıcın tuy doku kullandım ve o gunden sonra orda koyu bır nernk olustu nasıl duzeltebılrım acaba

tüy dökücü tüyleri kökünden almaz yani jilet gibi sadece yüzeydekileri alır
koltuk altındaki koyu rengin sebebi de bu kılkökleri olabilir
tüyleri kökünden almayı dene bence

pudrala çok işe yarıyor. elinden geldiğince sık . açılıyor bir süre sonra .

Arkadaşlar Koltuk Alti Killari Fazla Geniş Bi Bölge Olmadiği Için Epilasyon Yaptirmak Pek Pahali Olmuyo Ben Iğneli Epilasyon Yaptirdim 5 Kerede Bitti Bir Buçuk Seneyi Buluyor Ve Toplam 200 Ytl Tutuyor Bir Buçuk Sene Içinde Para Olarak Zorlanmassiniz

arkadaşlar ben suna dumankayadan duymuştum kara üzümü sürüp daha sonra talk pudra kullanınca zamanla rengini açıyormuş ben bunu denemedim ama suna d. nın formülleri işe yarıyo

doğrudur cnm dedğin elbat ama nasıl sürülcek bu kara üzüm ya kolun altna:bbo:

Kese yapmak da işe yarıyo, peeling kullanarak da rengi açabilirsiniz,bi de oriflamede bi krem var adı fairness,çok pahalı bişi deil,onu düzenli kullanırsanız da faydasını görürsünüz

buarada bu koltukaltı için önerisi olan yokmu baska o kahverengi leke azcıkta olsa var sanırım benim hatam eskiden jletle alma girişimlerim oldu şimdi asla ağdadan baska bişi kullanmıyorum ama leke gecmiyor....

arkadaslar 4 % lu expigment diye bir krem var eczanelerde. ben de kullaniyorum, trasdan sonra olusan koyuluga cok iyi geliyor. iki ay boyunca devamli aksamlari yatmadan once uygulayacaksiniz. ama iki ay. tamam mi? ben bikini bolgeme uyguladim bayagi ise yaradi.

siniftan bir arkadasim limon sur dedi bana koyu renk icin, denemedim daha ama denicem, agda veya epilasyon dan hemen sonra yada hemen ønce degil, yakar ozaman dedi, agdayi epilasyonu yaptirdiktan bir gun sonra falan surmeyi dene.

Kızlar bunun için bir cilt uzmanı doktorun verdiği ilacı önermek istiyorum.Kesinlikle geçiriyo.Hem losyon gibi hemen emilen bi sıvı.Hem de ucuz.Adı da EXCIPIAL HYDRO.Mutlaka deneyin kesin çözüm.

Kızlar bunun için bir cilt uzmanı doktorun verdiği ilacı önermek istiyorum.Kesinlikle geçiriyo.Hem losyon gibi hemen emilen bi sıvı.Hem de ucuz.Adı da EXCIPIAL HYDRO.Mutlaka deneyin kesin çözüm.

katılıyorum bende aldım denedım eskısıne gore cok ıyıııııı

canım ya bunu her gün mü uygulayacağız biz yazarsan sevinirim....

doğrudur cnm dedğin elbat ama nasıl sürülcek bu kara üzüm ya kolun altna:bbo:

canım hani bildiğin üzümün siyah olanı,kara üzüm kurusu diil yani.taze ksiyah üzümü sürüp pudralıyosun.ama pudra teri önler oda sağlık için iyi olmaz bi süre bekletip yıkamak lazım bence

X