Saç Rengi ve Saç Boyama Cagla sikelin saç rengini nasıl elde ederim?

DA1986

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ağustos 2008
4
0
37
merhaba kizlar ben saclarimin rengini degistirmek istiyorum suan saclarim kahverengi ama cagla sikelin sac rengini begeniyorum ama korkuyorum sacim rengi kabul etmez degisik bir renk cikar diye. Bana yardimic olabilirmisiniz aranizda kuaför vardir

çağlanın şaç rengi bakır... bnde o renge boyattım ama çabuk aktı benimkisi, yinede herkes çok beğenmişti

benmde öleyd herkes tuttramıyo cnm resmi çıkar öle git kuaföre çok tonu var saçında kahveyse açıcak orealle sonuda benmki gbi sarı açıla açıla

cavaplar icin tesekür ederim. Umarim güzel olur, saclarim boyana boyana yiprandi zaten güzel renk tutturamadim insallah bu sefer istedigim gibi olur.

bende o saç rengini çok beğeniyorum bu aralar ancak benim saçımda sarı röfle var acaba tutarmı diye merak ediyorum bu konuda fikri olan var mı?

caglanın su sac rengine hastayım :nazar:
2io2nw6zj4.jpg

kendi rengim koyu kumral ilgilendiğin için teşekkür ederim.bilmiyorum biliyormusun ama çağlanın şimdiki saç rengi yukarıda konulan saç rengi değil hani resim yanıltmasın seni

Evet degil ben resimdeki sac icin olur demistim , Simdi sac rengi dahada güzel televizyonda gördüm rengin adi ne bilmyiorum ama

bencede çağlanın saç rengi süper bende bir ara yapmıştım güzelde oldu ama sarının üstünden bir süre sonra akıyor-tatlicadiarzu-

Çağla Şikel'in saç rengi karamel. Yine de aynısı olmasını istiyorsan, çıktı al ve kuaförüne götür.

Çağlanın saç rengi bal rengi, çokta yakışmış. bende o renk istiyorum ama saçlarımda platin sarısı var. tiksindim artık bu renkten. kızılay dağıtmış gibi herkes bu renk oldu :) bal rengine dönebilirmiyim acabaa

LiveImages%5CGüzelim%5CCagla%20Sikel%5Ca3.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
ebrulikshn ben sacimi en son loreal`in cikolata kahvesine boyadim biraz koyu olmustu ama simdi biraz akitabildim.sacimi bi onceki sayfada gurbaa prensesin yolladigi caglanin sac rengine boyamak istiyorum..bu karamel ve kahve kopugu karisimi caglanin hangi sac rengi icin olan?caglanin her resimde farkli bi renk:))))bana yardimci olursan cok sevinirim

selam kızlar, ben de saçımı çağlanın yeni saç rengine döndürmek istiyorum ama şu anda kumralla açık kumral arası tonlarda.. bu rengin üstüne karamel-kahve köpüğü karışımını sürsem çağla gibi olur mu acaba??

X