Göz Çevresi Bakımı Göz altı kırışıklıkları için ceviz yağı

teşekkür ederim canım inceliycem hepsini.Ama şöyle bi şey çıkıo ortaya bu durumda.Bu ceviz yağı tüy çıkarıosa göz altına sürülmemesi lazım :)

arkadaşlar hanği markanın cevizyağını kullandınız bide bir arkads kaşları coğalttığını yazmıs şimdi ğözcevresine uyğularsak tüylenme yapmazmı kırsklıkları yokk edipde tüylerle uğrasmayalım:)

kaşları kalınlaştırdığını ben duymadım, cidden öyle ise bizim çocuklara söylemem lazım.
250 ml lık cam şişelerde olanlar hem sağlıklı hemde tadı hafif oluyo.

bende yeni aldım tarifi ama geceden kullandıktan sonra sabah mutlaka temizleyciyle yıkayıp nemlendirici sürün
kaydirigubbakcemile2

ceviz yağı kullanıcaklara bir önerim var
kızlar ben ceviz yağını kendim elde ediyorum hazır satılanların %100 ceviz olduğunu sanmıyorum.
oldukça basit. yarım cevizle bile tüm yüzünüze sürecek yağı hazırlayabilirsiniz.tek püf noktası cevizin yağlı bir ceviz olması..iyice dövün bastıra bastıra..sonrada temiz bir tülbente alın ve sıkın..sızan yağı yüzünüzde gezdirin.inanın hazır aldığınızla evde yaptığınızın arasındaki farkı göreceksiniz

cevizyağını önerenlere çok teşekkürler...bende evde yaptım dışardan almak yerine..sonuç muhteşemdi..hatta ezdiğim cevizleri ellerime yedirdim şahane bi krem vazifesi gördü...32 yaş için yeterli derecede çizgi var göz etrafımda...ama sürdükten sonra kalmadı...şiddetle tavsiye ederim :))) :KK76:

cevizyağını önerenlere çok teşekkürler...bende evde yaptım dışardan almak yerine..sonuç muhteşemdi..hatta ezdiğim cevizleri ellerime yedirdim şahane bi krem vazifesi gördü...32 yaş için yeterli derecede çizgi var göz etrafımda...ama sürdükten sonra kalmadı...şiddetle tavsiye ederim :))) :KK76:

hergünmü kullandın canım sende.bide benim cildim kuru.her cilt tipine uyarmı acaba

evet canım hergün sabah akşam kullandım... çok iyi sonuç aldım ben hatta ekstradan krem kullanmaya gerek kalmıor :KK9:

X