Göz Çevresi Bakımı Göz altı kırışıklıkları için ceviz yağı

bi arkadaşımız yazmış hatta konu açmış ben yandım siz yanmayın die bende yagları kullanırım ama yağlar göz altında yag bezesi yapıyormuş siz bilirsiniz genede ben yag kullanmayı bıraktım arada bir limon kolonyasını pamuğa sürüp siliyorum yüzümü pürüsssüz oluyor. sonra aktardan aldığım aynı sefa özlü kremi sürüyorum dove nin bady silk kremide güsel ve ucuz onu sürünce cildimde kırışıklar azalıyor sanki pamuk gibi oluyor wala ne sürersek sürelim şimdie kadar en pahalı kremler dahil herşei sürdüm yıkayınca etkisi geciyor kalıcı bişey yokmu

ben yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ceviz yağını bana bir zararı olmadı şimdilik aksine tam gözümün yanındaki kırışıklıklara çok iyi geldi ama göz altındaki hafif kırışıklıklarım gittmiyoo az güleyim hemen çıkıyorlar yaa daha 23 yaşındayım :KK43: bakalım belki o kısımlara da iyi gelir ben kullanmaya devam ediyorumm. ama tabi herkesin cildi farklıdır kimisinde beze yapıyormuş ama ben de olmadı

karrasıs kaldım:) bi arkadaşta tuz yağı demiş iranlı bi prof.mu ne sölemiş tuz yagı çöküklere kırışık şişliklere falan iyi geliyormuş ben 4 bir haftaya yakındır yağ sürmeyi kestim çünki çok minik bir yağ bezesi gördüm korktum sonra biride foruma konu açmış yağ bezeleri çıktı die artık korkmaya başladım bende takip ediyorum forumdaki konuları iyi gelen bir şey varsa arkadaşlara kullananlara kullanmaya çalışıyorum

bu sabah başıma böle bişey geldi kimsei yanlış bilgilendirmek istemem

ütfen okuyun..
bir aydır göz altlarımda çökme olduğundan yağ kullanıyordum ilk kullandığımda iyiydi geçirdi çizgileride hafifletti sonra gene belirdiler ayrı konu bu sabah eşimi işe yolladıktan sonra kaşımı almak için aynayı aldımda elime ne göreyim. lekelenme başlamış ve yağ bezesi oluşmuş bir adet kırmızı mercimek büyüklüğünde
göz altlarımda lekelenme( ben gibi gibi ) oluşmaya başlamış aman siz siz olun her söleneni sürmeyin bu arada cildim kurudur benim bi arkadaş yazmıştı konu açmıştı ben yandım siz yanmayın die o günden beri kullanmıodum yağı sanırım 3-4 gün oldu banada aynı etkiyi yaptıysa siz düşünün yağ zararlı demekki die düşündüm şimdie kadar hep krem kullandım böle bişi görmedim önce aktara sona doktora gideces galiba

bu sabah başıma böle bişey geldi kimsei yanlış bilgilendirmek istemem

ütfen okuyun..
bir aydır göz altlarımda çökme olduğundan yağ kullanıyordum ilk kullandığımda iyiydi geçirdi çizgileride hafifletti sonra gene belirdiler ayrı konu bu sabah eşimi işe yolladıktan sonra kaşımı almak için aynayı aldımda elime ne göreyim. lekelenme başlamış ve yağ bezesi oluşmuş bir adet kırmızı mercimek büyüklüğünde
göz altlarımda lekelenme( ben gibi gibi ) oluşmaya başlamış aman siz siz olun her söleneni sürmeyin bu arada cildim kurudur benim bi arkadaş yazmıştı konu açmıştı ben yandım siz yanmayın die o günden beri kullanmıodum yağı sanırım 3-4 gün oldu banada aynı etkiyi yaptıysa siz düşünün yağ zararlı demekki die düşündüm şimdie kadar hep krem kullandım böle bişi görmedim önce aktara sona doktora gideces galiba

ay canım üzüldüm ya ben 2 haftadır kullanıorum bişi yok ama 1 ay kullanmışsın sen demek 1 ay sonra da çıkabiliyor sorun. korktum şimdi napsam bıraksam mı kullanmayı acaba iyi de geliyor bana ama:KK50:

''papatyayı kaynatıp süzüp buz kalıplarına koyup donduruyorum sonra çıkarıp göz çevremde yavaş yavaş gezdiriyorum morluk falan kalmıyor istersen bir dene hiç bir yan etkiside yok''

'' salatalığı rendeleyip buz haznelerine yerlestirin.donduktan sonra cıkarın ve eriyene kadar göz çevrenize kompres yapın.bunu hergün yapın.sıkılaştıgını hissedersiniz.kırısıklık diye birşey olmaz.''

Bunlarıda forumda okumuştum,aynen kopyalıyorum,belki deneyip faydasını gören olur.

yalnız gözyakın çevresine buzun zararı var kılcal damarlarınızı çatlatabilirsiniz örnek ben.

X