Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nar çekirdeği kullananların paylaşım alanı

ya arkadaşlar siz resmen doğal diye diye kansere davetiye çıkarıyosunuz vücuda dışarıdan ostrojen hormonu vermek direk kanser yapıyor lütfen cahil olmayın bole şeyler yapmayın ileride kanser tedavisiyle uğraşmak zorunda kalırsınız allah korusun..

Asıl cahil olan sizsiniz.Bizim sadece gögüslerimiz büyüsün gerisini boşver diyecek kadar cahil oldugumuzu da nerden cıkardınız?Sizden daha cok araştırdıgım kesin.O da ögrendiklerime göre kara üzüm çekirdegi ve bizim kullnadıgımız en etkili olan bu maddenin kanserden korunmak için ne kadar faydalı oldugudur.
Biz dogal yollardan büyütmeye calışıyoruz.Kullandıgımız bitkilerde saglıklı yaşamak için herkesin içmesi gereken şeyler.Bizler östrojen hormonu vermiyoruz vücudumuza daha dogrusu böyle birşey yok doktorlar bile bu tedaviyi uygulamazlarken biz kendi kendimize nasıl yapabiliriz?
Sonuçta bu bunun gibi topiklerde hap ve benzeri şeyler de kullanılmıyor.Onlar için denilebilir ama bitkisel kaynaklı şeyleri kullanan kişilere bilmişlik taslamayın lütfen aslı astarını bilmeden.
Bitkiler o kadar kötü olsaydı eger saglıklı beslenme adına artık yararı kanıtlanmış olup,günümüzde kullanılmazdı.Günde bir bardak içilen rezene cayının bir corba kaşıgı alınan kara üzüm çekirdeginin kimseye hiçbir zararı bulunmaz aksine kanserden korur.

Maskaraya katılıyorum bizim kullandığımız kara üzüm çekirdeği doğaldır bunu kullanıp kanser olanınıda görmedim görmemde kimyasal birşey kullanmıyoruz bitkisel hepsi araştırıp sonra kullanıyoruz sen fazla araştırmadın sanırım sewgiler

zemuszemus müjdeler olsun kızlarr yandan yandan. ben nar suyuyla amacıma %80 ulaştım. %100doğal nar suyu içiyorum her gün 1 bardak. bir aydır içiyorum düzenli bunun dışında banyodan banyoya aklıma geldikçe masaj yapıyorum 4 5 ay düzenli yaptım masajı ama şimdi pek yapmıyorum. sadece 1 ay da nar suyu içtim işte. mezura ile ölçmüyorum ama kullandığım sütyen büyüdü. 75tam destekli takarken tam geliyodu dolduruyodu şimdi dar gelmeye başladı 80aldım bayağı bayağı dolduruyo baktım da sizi de gelişmelerden haberdar edim dedimm umutlar tükenmesiinnnnn mutlaka devamm aziimm haydi rastgele zemuszemus

canım narı alıp kendın mı sıkıyosun yoksa hazrımı alıyosunfisfisfis

canım hazır marketten alıyorum saf katkısız bir nar suyu 6, 7 lira var fiyatı çok biraz . migrosta var almak isteyenlere çok memnun kaldım

hımm onlara dogal degıl dıyolar ama ıse yarıyo demekkı canım bu kıs bol bol nar yerız artık cekırdeklerı de onemlı onlarıda yemek gereksırnaşık şey

ya arkadaşlar siz resmen doğal diye diye kansere davetiye çıkarıyosunuz vücuda dışarıdan ostrojen hormonu vermek direk kanser yapıyor lütfen cahil olmayın bole şeyler yapmayın ileride kanser tedavisiyle uğraşmak zorunda kalırsınız allah korusun..
dısarıdan hormon almak diye bişey yoktur arzutican.nar gibi bitkilerin içinde östrojen yoktur cünkü östrojeni bitki üretemez hayvanlar ve insanlar üretir.üretse bile,östrojen hormonu protein yapıda oldugundan midede sindirilir ve işlevini kaybeder.nar ve küç yenildiginde içindeki küçük moleküller östrojen salgılanmasını tetikler ve bu da dogal olarak süt bezlerini artırır.şahsen ben küç kullanıyorum.zaten günde 5 tane meyve yemek gerekiyor bu da meyve yemeye esit.peki büyütüyor mu?ewet büyütüyor..ama bizi düsündügün için tesekkür ederiz....

hımm onlara dogal degıl dıyolar ama ıse yarıyo demekkı canım bu kıs bol bol nar yerız artık cekırdeklerı de onemlı onlarıda yemek gereksırnaşık şey

canım benim arkadaşlarım da kullanıyor onlardan methini duyarak aldım her gün bir bardak nar suyu tüketmek kalp krizi riskini azaltıyor cildi güzelleştriyor. antioksidan özelliği var zaten. velhasılı çok faydalı die içiyordu arkadaşlarım onların göğüsleri zaten büyük. ben de burda okuyunca alıyım dedim. cam şişede ve çekirdekleriyle bereber sıkılmış. narın bi yerinden eksik kalmıyosun. niyeyse bana güvenilir geldi. katkısız olması raf ömrünün kısalığından belli neyse haberiniz olsun die die söyledim göğüs büyütmenin dışında zaten günlük tüketimi faydalı sositososito

canım benim arkadaşlarım da kullanıyor onlardan methini duyarak aldım her gün bir bardak nar suyu tüketmek kalp krizi riskini azaltıyor cildi güzelleştriyor. antioksidan özelliği var zaten. velhasılı çok faydalı die içiyordu arkadaşlarım onların göğüsleri zaten büyük. ben de burda okuyunca alıyım dedim. cam şişede ve çekirdekleriyle bereber sıkılmış. narın bi yerinden eksik kalmıyosun. niyeyse bana güvenilir geldi. katkısız olması raf ömrünün kısalığından belli neyse haberiniz olsun die die söyledim göğüs büyütmenin dışında zaten günlük tüketimi faydalı sositososito

4,5 ayda 1 beden büyüdü diosun yani canım darısı başımıza :eek:

cnm senın ıctıgın farklı olabılır o zaman ben kutu nar suyu sandım fıyatlı olmasındanda bellı zaten dogru raf omrude onemlı dogaldır ozaman fayda eder yanı hele cekırdegıyle bırlıkdeyse o super ıstezemuszemus

evet kızlar diğer yöntemlerde sonuç alamayan varsa bu yöntemi de deneyebiliriniz. işte sabretmek gerekiyo ben hayatımın rutini haline getirip unutmuştum grçekten. forumu yine takip ediyordum ama her gün büyüdüler mi hadi büyüsinler gibi bi bekletntim yoktu. koca koca memişler sizin olsunn zemuszemus

arkadaşlar.. bu siteyi 2 gün önce keşfettim ve yorumlarınızdan hareketle hemen gidip üzüm çekirdeği tozu ve nar çekirdeği tozu aldım.. dün sade yoğurtla yemiştim.. nar çekirdeğinin çok ağır bir kokusu var ve yoğurtla bile zor tahammül ettim.. bugün ise meyveli yoğurtla denedim, çok daha iyi oldu.. nar çekirdeği tozunu yemekte güçlük çeken, midesi bulanan arkadaşlara bunu tavsiye etmek istedim.. meyveli yoğurt!
herkese sevgiler..opuyorumnanaktan

Kızlar, pekiyi sizce nar çekirdeği tozu mu yoksa nar suyu mu? Hangisini kullanayım?Yoksa her iksini birden kullanmamın daha çok mu yararı olur?

Arkadaşlar siteyi uzun zamandır takip ediyorum nar çekirdeği bulunması tozu konusunda çektiğiniz zorlukların farkındayım nar çekirdeği tozu edinmek içim bana yazarlarsa ihraç ettiğimiz ürünlerden sizlerede ulaştırabilirim saygılarımla hepinize acil şifalar

Arkadaşlar siteyi uzun zamandır takip ediyorum nar çekirdeği bulunması tozu konusunda çektiğiniz zorlukların farkındayım nar çekirdeği tozu edinmek içim bana yazarlarsa ihraç ettiğimiz ürünlerden sizlerede ulaştırabilirim saygılarımla hepinize acil şifalar
iletişim adresime için kimyahocasi.com adresinden ulaşabilirsiniz

arkadaşlar bende nar çekirdeği yağı aldım.bi çok yerde okudum narın ve nar çekirdeği yağının faydalarını selülitli bölgeye sürülünce selületer azalıyomuş ve ostrojen hormonu düzenleyicisiymiş kırışıklıkları önlüyomuş fln filan ama benim asıl amaç göğüs büyütme.ama nasıl kullanıcağımı tam olarak bilmiyorum.şişenin üzerinde ve internette bi fincan suya 4-5 damla damlatılarak kullanılır diyo ve selülitli bölgeye masaj yapılır diyo.kullanan varmı?kullananlar nasıl uyguluyo?suyla karıştırıp içmenin dışında memişlere bu yağla masajda yapsak olurmu acaba?

merhabalar..yazdıgınız dogal nar suyunun adını yazabılır mısınız
şimdiden teşekkurler

evet lütfen.. ben özelden de sormuştum fakat cevap alamadım. starbucksta var bi tane tadı da çok güzel ama kaynağından alsak bile baya tuzlu oluyor araştırmıştım.

HUD marka üzüm çekirdeği tozu kullanan varmı acaba o markayı almayı düşünüyorum da bilgileniririseniz sevinirim

X