Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Nar çekirdeği kullananların paylaşım alanı

ozge72

Guru
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2007
1.620
1.694
:eek: arkadaslar merhaba, bu konuyu ayristirmak icin actim ama moderatorlar uygun gormezler ise baska konuya da tasiyabilirler...

simdi konumuz nar cekirdegi kaydirigubbakcemile5

ben baslayali 1 hafta oldu, kuc ile beraber kullaniyorum ama muazzam bir agri var ve sanirim ikinci kez buyume basladi gibi... fisfisfis

bu konuda daha once nar cekirdegi kullanmis olanlar var ise bilgilendirmelerini rica ederim kaydirigubbakcemile2

bir de kizlar sanirim selülilitlere de inanilmaz etkili, cunku bacaklarim da 1 haftada bile selülit bloklarinda azalma oldu CADIARZU

kızlar bende nar çekirdeğinin etki edeceğini düşünüyorum...ama bi türlü bulamadım aktarlarda hatta ben küçe kerıştırıcam bulursam doğal ostrojen içeriyomuş çünkü...kullananlar hangi marka aldılar yaazarlarsa sevinirim sağolun...

nar çekirdeği nerde satılıyor zırrrr bahsettiğin bardak masajı nasıl bişey biraz anlatırmısın

süpermiş...
hadi hayırlısıı... 1 beden daha büyütürsün işallah:nazar::nazar:
ben de yeni maratonumdan umutluyum. bardak masajı+ çay. baya baya ağrı var nerdeyse her gün. bikaç ay düzenli bundan kullanıcam. sonra yine nadasa bırakıp nar kullanabilirim bana mantıklı geldi açıkçası küç+nar karışımı

insallah canım yaa bakalim olacak mi :sm_confused: olursa hemen sizlerle de paylasicam :içelim:

kızlar bende nar çekirdeğinin etki edeceğini düşünüyorum...ama bi türlü bulamadım aktarlarda hatta ben küçe kerıştırıcam bulursam doğal ostrojen içeriyomuş çünkü...kullananlar hangi marka aldılar yaazarlarsa sevinirim sağolun...

canım ben de kucu ve nari ayri ayri kullaniyorum ama kucu yogurtlu yedigim zamanlarda katmayi dusunebilirim... bi kasik da nar eksisi konulabilir :CüvCüv: cunku o da cekirdekleri ile sıkılıyo bildigim kadari ile...

benim aldigim nar cekirdegi HUD marka
nar1.gif

bir de kizlar sanirim selülilitlere de inanilmaz etkili, cunku bacaklarim da 1 haftada bile selülit bloklarinda azalma oldu CADIARZU

ya şimdi benim aklım karışıyo niye derseniz ; östrojen selülit yapıyomuş bunu bi çok yerde duydum ve okudum şimdide nar çekirdeği tozu östrojen içeriyo ve aynı zamanda selülitede iyi geliyo :uhm: neye inancamı şaşıdım valla:sm_confused:

ğelişmeleri bende merak etim küç kulanıyorun nar çekirdeğide alayım bari zararı olmaz doğal nede olsa mersi canım

ee kızlar kimi üzüm çekirdegi diyo kimi nar

ben bırsey anlamadm bu ısten

hem küç ne bılmıyorum ben

ee kızlar kimi üzüm çekirdegi diyo kimi nar

ben bırsey anlamadm bu ısten

hem küç ne bılmıyorum ben

küç üzüm cekirdeği
özgecim sen memnunsan bende bi alayım. bu arada benim aldgıım yag suan için bi etki göstermedi. daha 1 hafta oldu belkide ondandır. arkadasım 2 ay kullanmıstı

küç üzüm cekirdeği
özgecim sen memnunsan bende bi alayım. bu arada benim aldgıım yag suan için bi etki göstermedi. daha 1 hafta oldu belkide ondandır. arkadasım 2 ay kullanmıstı

canım ben de sana bu aralar soracaktim sen ne durumdasin diye kaydirigubbakcemile2 ama zaman veriyordum daha yeni diye... ben de de nar olayi yeni, bir de günüm yakın o yuzden su andaki sismeyi ona baliyorum :eek: bi gecsin günüm ve de 1 paket bitireyim oyle bi cevap yazacagim.. ama su an icin oldukca dolgun :lepi: ama gene de biliyosunuz iste bi anda pat diye sonuverebiliyo da fisfisfis

japon kizlari da nar cekirdegi kullaniyorlarmis bu arada... :CüvCüv: gogus buyutmek icin :icecream:

bende bi çok şey denedim ama. sonuç hep hüsran ya. kulldnğm zamn büyüme söz konusu. daha sonra sönyo
birde vücuda bu kdr bitksel karşm yüklemek ne derece doğru blmyrm.bzm durumumuz kmimzn genetik.kmimzn ise gelişm çağndan kaynaklnyo. vücut yetrnce gelişmemiş.bundn kaynklnyomş. bi dr ile grştm.bitkilerle mümkün olablir dedi ama bnm için rskli.karaciğermde problem var. kesn çözm estetik opr. off yani bununla yaşamaya alşmak zorundaym. senağlama

bende bi çok şey denedim ama. sonuç hep hüsran ya. kulldnğm zamn büyüme söz konusu. daha sonra sönyo
birde vücuda bu kdr bitksel karşm yüklemek ne derece doğru blmyrm.bzm durumumuz kmimzn genetik.kmimzn ise gelişm çağndan kaynaklnyo. vücut yetrnce gelişmemiş.bundn kaynklnyomş. bi dr ile grştm.bitkilerle mümkün olablir dedi ama bnm için rskli.karaciğermde problem var. kesn çözm estetik opr. off yani bununla yaşamaya alşmak zorundaym. senağlama[/QUO

bende büyütmeye uğraşıyorum bayaadan beri araştırıyorum bitkisel karışımları en etkilisini bilen varsa söylesin lütfen yaa yoruldum artık araştırmaktankafamçokkarıştı

bende büyütmeye uğraşıyorum bayaadan beri araştırıyorum bitkisel karışımları en etkilisini bilen varsa söylesin lütfen yaa yoruldum artık araştırmaktan

arkadaşlar küç kullanın bıde aktarcıdan gogus kremı alın ben fayda gordum ısterımkı sızde gorun

arkadşalar burda bitki sormuşsunuz o kadar uğraştım bitki karışımı yapmak isteyenlar için kendi kullandığım marka da dahil bikaç marka göğüs büyütücü haplın içindekileri yazdım size
bi zahmet girin de breas success başlığındakileri okuyuverin
hapların pahalı olduğunu düşünenler için, orada pek çoğu aktarlarda bulunan bitkiler var, alıp kendiniz de karışım yapabilirisniz

laelaelaelaelae:icecream:mirmirmirmirtamam japonlar kullanıosa kesin işe yarıodur nokta konmuş bitmiştir

X