Ölüyorum bu yuzdende kuma arıyorum kendime

KapicininBitliKizi

Guru
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2007
2.998
23
slm arkadaslar cokk vahım bı hastalıga yakalandım (grıp) vahım hastalıgı ne sız sorun nede ben soyleyım bu yuzdende omrumun son gunlerınde esıme gıtmeden bı ıyılık yapıyım dedım ve kuma aramaya cıktım kumral ve sarısın olmak uzere ıkı adet ıstıyorum ha dersenız esmer neden ıstemıyorsun ben esmer oldugum ıcın adam yeter hergun cıkolata yemekten og geldı o yuzden azda karemel ve lımon yesın dedım ben gıdınce arkamdan kufur etmesın yada uzulmesın dıye kuma arıyorum kaydirigubbakcemile5 esımın ozleıklerı 1 70 boyunda 28 yasında ısı ıyıdır meslekı serbest eger ıteyen olursa kabul edrım ustunede para verırım
NOT:aradıgım bayan dakı ozleıkler tatlı yapmasını bılecek wc temızlıyecek banyo yapıcak her dakk temızlık manakı olacak esımı mutlu edıcek 2 80 cm boyunda 70 kılo cıvarında olursa daha ıyıdır makbul olur cevrenızde bu tarıflere uyan varsa numaram 05****************** arayın :a015::kahve:

ne diyeyim arkadaşım gerçekten çok vahimmiş hastalığın gripppppppppppppp.çok çaresiz bi hastalık.gripten kim kurtulmuş....allah kurtarsın.tıpta gelişmedi ne yaparsın işte.en doğrusunu yapmışsın kuma arıyarak.senin gibi düşünceli bi kadında bulunmaz heral.:roflol::roflol::roflol::roflol:

Hiç komik değil allah kiseyi bu duruma düşürmesin ne enteresan espri anlayişi !

senin gibi kadın her erkeğe vermeli rabbim çok düşüncelisin be yaw kaydirigubbakcemile2

sen ölünce nasılsa mezarlıktan dönerken bıyıklarını burmaya başlayacak (hangi kadını alsam acaba diye)sen ondan önce davranmışsın:kaydirigubbakcemile

bravo kocasını çok düşünen kadın olarak bu yıl en iyi kadın ödülünü hakettin benden :lepi:laelaelaelaelaelaelaelaelaelae

bitli gene döktürmüşün hihoyyyt...ayrıca kaç gündür ortalarda yokum hiç merak etmiyorsun beni aşk olsun bilgisayar internete bağlanamıyordu ve ben çok yoğundum bu ara e ben yokken neler yaptın bakalım...ayrıca geçmiş olsun alllah acillllllllllllll şifalar versina.s.:nazar:a.s.kendine iyi bak kızana umarım bulaşmaz :emir_bebek:

:nazar:allah iyiligini versin yasli gozlerle okurken biraz tebesssum ettirdinya bana helal sana....................var boyle kisiler aslinda sanki ben olunce kocam 3.gunu bulmuycakmis gibi bi de ben ariycam ona sacmalik............butun erkekler ayni.................ben olmiyim yoksa ben oldukten sonra ne yaparsa yapsin ,,,banane

X