Anadolu yakasi doğum için hastane önerileriniz.....

nestle76

Guru
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
4.046
20
Arkadaşlar, 14 haftalik hamileyim hala doğumu nerde yapacağima karar veremedim...üsküdar civarinda oturuyorum...anadolu yakasinda ssk anlaşmali ya da makul ücretleri olan hastane önerilerinizi bekliyorum...tabi doktor önerilerinizi de...doğumum sezaryen olacaği için biraz pimpirikleniyorum açikçasi....medipol- üsküdar hospital türk - academic hospital gibi hastanelere gidenleriniz var mi?? Acibadem filan sezaryen için korkunç rakamlar istiyor..7-8 milyar civari...ben hiç olmazsa iyice bir hastanede 1-2 milyara halledebilmek istiyorum açikçasi...bir an önce sürekli takiplerimi yapacak doktorumu bulursam içim rahatlayacak kizlar...bekliyorum önerilerinizi....

ben medipolde doğum yaptım sezeryanla doktorum emine hnmdı ve çok memnunum
Arkadaşlar, 14 haftalik hamileyim hala doğumu nerde yapacağima karar veremedim...üsküdar civarinda oturuyorum...anadolu yakasinda ssk anlaşmali ya da makul ücretleri olan hastane önerilerinizi bekliyorum...tabi doktor önerilerinizi de...doğumum sezaryen olacaği için biraz pimpirikleniyorum açikçasi....medipol- üsküdar hospital türk - academic hospital gibi hastanelere gidenleriniz var mi?? Acibadem filan sezaryen için korkunç rakamlar istiyor..7-8 milyar civari...ben hiç olmazsa iyice bir hastanede 1-2 milyara halledebilmek istiyorum açikçasi...bir an önce sürekli takiplerimi yapacak doktorumu bulursam içim rahatlayacak kizlar...bekliyorum önerilerinizi....

benim ve ailemdeki bütün hanımların doktoru aynı kişi ŞERARE ZAYER MORİDİ kartal'da dragos şifa hastanesinde çalışıyor yaklaşık 13-14 yıldır tanırız kendisini insan üstü bir enerjiye sahiptir ve bu yoğun temposuna rağmen güleryüzünü ilgisini asla esirgemez ayrıcada çok deneyimlidir hastanenin fiyatlarıda öyle çok uçuk değil tamda sizin istediğiniz gibi ama kartal size biraz uzak gelirmi bilmiyorum sevgiler..

Ben medical parki tavsiye ederim.mehtap hanima gidiyorum.memnunum.doğum ücretleride uygun.

sağolun kızlar...dragos biraz uzak gelir de medical park a hiç gitmedim bi de orayı deniyeyim...ssk lılar kaç lira katkı payı ödüyor bilen var mı??? medipol ya da medical arasında bir karar veririm artık...başka önerisi olan varsa bekliyorum...

arkadşımda ümraniyede ki Erdem Hastanesinde Doğum yaptı.
Güzeldi, fiyatlarıda uygun geldi bize - tabii normal doğum du onunki

şayet hamile kalırsam ;
ben ya medical park - yada erdem hastenesi arasında bie seçim yapacağım.

Tabiii öncelikle hamile kalmam gerekiyor.

arkadşımda ümraniyede ki Erdem Hastanesinde Doğum yaptı.
Güzeldi, fiyatlarıda uygun geldi bize - tabii normal doğum du onunki

şayet hamile kalırsam ;
ben ya medical park - yada erdem hastenesi arasında bie seçim yapacağım.

Tabiii öncelikle hamile kalmam gerekiyor.

canım inşallah gönlüne göre verir allah...o zaman ben mehtap hanım a bir randevu alayım...yeni açıldı hastane..temiz-pak bir yerdir herhalde...acaba yeni doğan yoğun bakımı var mı? ay ne çok sordum...kızlar yok mu anadolu yakasından başka üye...tavsiyelerinizi bekliyorum...

ben academic hospital da yapıcam kısmetse ama ssk geçmio maalesef, fiyatlarını da tam bilmiorum. benim için en büyük avantajı bu tarafın en donanımlı hastanesi marmara üni hastanesi ve bi terslik olursa doktorum oranın doktoru oraya alıomuş. buarada sen neden daha 14. haftada sezeryan diosun? bi sağlık prob yoksa normal en sağlıklısı

ben academic hospital da yapıcam kısmetse ama ssk geçmio maalesef, fiyatlarını da tam bilmiorum. benim için en büyük avantajı bu tarafın en donanımlı hastanesi marmara üni hastanesi ve bi terslik olursa doktorum oranın doktoru oraya alıomuş. buarada sen neden daha 14. haftada sezeryan diosun? bi sağlık prob yoksa normal en sağlıklısı

canım benim bazı sağlık problemlerim var...doğum sonrası ameliyata devam edilecek...çikolata kisti ve myomlarım temizlenecek...o yüzden hastane konusunda çok muallakta kalıyorum..tabi doktor konusunda da...doğum tamam da acaba ameliyatı becerebilecekler mi diye...ben academic hospital in sırasında oturuyorum..2-3 apartman ileride...başhekimi türkan hanım ı da tanıyoruz aslında ama kadın doğumcusundan çok emin değilim...ertan beydi galiba...senin doktorun üniversite öğretim üyesi mi? onlar daha pahalı oluyor tabi..benim eltim ismini şimdi unuttum üniversitenin tüp bebek bölümünün başındaki doktora doğumunu yaptırdı nisan ayında...doktorundan memnun değildi ama...sorulara cevap vermiyormuş...ilgilenmiyormuş...bir de son aylarda sezaryan için epey zorlamıştı onu....eee doçent ya normal doğumla vakit kaybetmek istemedi herhalde...ama ertan beyi bilmiyorum tecrübeli midir? iyi midir? senin doktorunun adı ne?

canım inşallah gönlüne göre verir allah...o zaman ben mehtap hanım a bir randevu alayım...yeni açıldı hastane..temiz-pak bir yerdir herhalde...acaba yeni doğan yoğun bakımı var mı? ay ne çok sordum...kızlar yok mu anadolu yakasından başka üye...tavsiyelerinizi bekliyorum...

CANIM SABAH TEST YAPTIM.
ÇİFT ÇİZGİ ÇIKTI. :nazar:

ÇOK MUTLUYUM.
CUMARTESİ GÜNÜ MEDİCAL PARK GİDECEM ;
GEL SENDE

şimdi ben medical park tan randevu aldim..
Mehtap hanim doluymuş,
bende gene mine hanimdan 13:40 için randevu aldim....

medıcal park cok temız yenı guzel ılgılı bır hastane mehtap hanıma gıdıyorum bende her yerede yazdık seker gıbı bır dr
bır arkadas sezeryan olmus dıkıs ızı bellı bıle degııl demıstı
tavsıye ederım
fıyatlarda cok uygun uskudardaysan kacırma derım

aman iyi bari...alayım bir randevu ama baksanıza habire dolu diyorsunuz...neyse önceden alırsak boş anını yakalarız herhalde...dur bir arıyayım....

CANIM SABAH TEST YAPTIM.
ÇİFT ÇİZGİ ÇIKTI. :nazar:

ÇOK MUTLUYUM.
CUMARTESİ GÜNÜ MEDİCAL PARK GİDECEM ;
GEL SENDE

aman da aman maşallah...gözün aydın...allaha gönlüne göre verdi....çok tebrik ederim canım....mehtap hanım için şimdi arıyacağım bakalım ne zamana gün verebilecekler...haber veririm size...

arkadaşlar yok mu anadolu yakası doktor/ hastane önerisi olan...en sonunda evde doğuracağım:))

merhaba ben üsküdarda özel selimiye hastanesine gidiyorum başar bey var.çok iyi bir doktor.karşıdan bile gelen hastaları var.normal doğum yapıcam.ücret olarak 700 dü sanıyorum ssk lıya.muayene ücretide 22 ytl.çok memnunum ben tavsiye ederim.a.s

kızlar medical park tan salı gününe mehtap yazıcıoğlu na randevu aldım...hadi bismillah...hastane hastane gezinip karar vereyim derken bakmışsınız 9 aylık olmuşum...inşallah kısa sürede karar verebilirim...halen önerileri beklemekteyim bu arada.....

merhaba ben üsküdarda özel selimiye hastanesine gidiyorum başar bey var.çok iyi bir doktor.karşıdan bile gelen hastaları var.normal doğum yapıcam.ücret olarak 700 dü sanıyorum ssk lıya.muayene ücretide 22 ytl.çok memnunum ben tavsiye ederim.a.s

canım selimiye hastanesinin yeni doğan yoğun bakım ünitesi yok...eğer normal doğum için de 700 ytl alıyorsa çok alıyor...mesela üsküdar hospital türk sezaryana 600 ytl katkı payı alıyor...normal doğuma 200 ytl filan...aklında bulunsun....

X