Hamileliği kesinleştiren bir belirti daha var!!!

• Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
herkes şimdi ayna alıp renk kontrolü yapacak bi bu eksikti:KK52:gününüz geçsin bi test yapın olsun bitsin herkesin rengi farklı tonlardadır belki:KK53:

rengi bilmemde yumuşama bence şöyle vajina salgısı fazla oluyor ya hamile kalınca belki o yüzden yumuşaklaşıyordur çünkü kuru günlerde dikkat edin vajina çok sert.

selam... bizde eşimle ortalama 20 gündür bebek konusunda çalışma üzerindeyiz :KK61: ayın 3 ünde regli olmuştum uzmanlara göre ilişkimiz yumurtlama dönemime de denk geldi.. ama bugünlerde regli olacakmışım gibi ağrım oluyor.... acaba yumurtlama zamanında bu şekilde ağrılar normalmidir yaşayan varmı..

ben daha önceki rengini dikkat etmedimki :KK37: bilseydim ya inceler yada foto çekerdim ve karşılaştırırdım. :98: :125: aradaki farkı bulurdum. :KK52: mavi nasıl oluyor. anatomiye aykırı değilmi. :KK35:

adet günüme daha 5 gün var kadın doğuma göründüm vajinal asg ile baktı gebelik göremedi idrar testi yaptı negatif çıktı ama mide bulantım mide yanmam göğüs uclarımda sızı kasıklarımda ağrı var ani hareketlerde başımda çok dönüyor sürekli uyku hali ve halsizlik var çok sık idrara çıkıyorum akıntılarım çok arttı hamile olabilirmiyim acaba eğer hamileysem neden usg de ve idrar testinde çıkmadı yardımcı olursanız çok sevinirim....

mrb.bizde bebek düşünüyoruz ve bu konularda çok yeniyim.fakat öğrendiğime göre adetten yaklaşık 4-5 gün geçtikten sonra idrarda çıkıyormuş gebelik :KK66: inşallah hamilesindir canım.

slm kızlar a.s.eğer hamile olduğunuzdan şüpheleniyosanız bir deneyimimi size açıklayayım canlarım.eğer tüm belirtilerle beraber vajinanızda olağandan fazla yumuşaklık ve renk değişimi varsa bana kalırsa gözünüz aydın kesin hamilesiniz.hadi kızlar haberlerinizi bekliyorum gelişmelerden beni haberdar edin lütfenyerimsenibeninşallh hamileyizdir.Amiiiiiiiin

Cok dogru ben kizima hamile oldumda ayni sekilde rahim ic duvar ve dis rengi pembe halinden koyu renge dondu simdi ikinci kez hamileyim ve bugun hayat arkdasim fark etti ve koyulastini ve kac zamandir yumusama ve hasayiyetim vardi ve 4 gundur bulantilarim var ve goguslerim buyume oldukca ve hasasiyet ve sizlama ve aserme duygularim basladi gecen ay kasim 26 2gun pembe kanamam geldi once hafif ve sora az yogun sora ertesi gun hafifledi ve kahve rengi akinti oldu ve ani kareketim de yinden pembe kanam geldi ve ayni sekilde pembe kanam olmustu kizimada

slm kızlar a.s.eğer hamile olduğunuzdan şüpheleniyosanız bir deneyimimi size açıklayayım canlarım.eğer tüm belirtilerle beraber vajinanızda olağandan fazla yumuşaklık ve renk değişimi varsa bana kalırsa gözünüz aydın kesin hamilesiniz.hadi kızlar haberlerinizi bekliyorum gelişmelerden beni haberdar edin lütfenyerimsenibeninşallh hamileyizdir.Amiiiiiiiin
Selam

Şu yumuşaklığın detayını antabilir misiniz??
Biraz detaylı?
Gerci 11 yıl geçmiş 🙈🙈😂

Bende c9k merak ediyorum neresini n yumuşadığını . Daha ayrıntılı yazsa biri . Ona göre heveslenevegim hamileyim diye :)

X