Hamileliği kesinleştiren bir belirti daha var!!!

• Konu Sahibi HÜZÜN YAPRAKLARI
vajina yumuşaklığıyla kastedilen cinsel organın dudakları mı?? eğer ben hamileysem şaşılacak bişey ama evet böyle bir durum belirtiymiş meğer dicem!!:1shok:
bu topiği okumadan farketmiştim bu durumu ama bana öyle geliyo diye çok üstünde durmadım, adını koyamadım ama.. ama ilk kez hissediyorum bu kadar yumuşak oldunu! bu topiği okuyunca, yine kontrol ettim, evet çok yumuşak, tabir caizse cıvıklaşmış gibi...:eek:
bu ay beklemiyorum gerçi ama eğer sürpriz olur da pozitif çıkarsa test hemen buraya son durumu yazcam...kaydirigubbakcemile5

canım benim nasıl anlarsın biliyormusun.hani günlük lavabo ihtiyacından sonra temizlik esnasında anlarsın daha çok kayganlaşmış gibi his verir rengine gelince afedersin çocuk palnlıyorsun hemen o ay vajinanın rengini bi kontrol et (mesela koyuysa rengi pembemsi bir hal alıyo).ok bitanem..yerimseniben

evet yaaa! böle yumuşacık ve kayganlaşmış gibi...:1shok:

Günaydınlar nasılsın canım..Günlerin nasıl geçiyor Hüzün Yaprakları büyüyor mu bebiş..
??Allah Nazarlardan Korusun..

merhaba benim hamile olup olmamakla ilgili şuanda herhangi belirtim yok ancak korunmayı kestik hayırlısı diyorum artık ancak bi sorum olacaktı kanda kaç günlükse belli olur?

kızlar bende bu ay cok tuhaf bı sekılde aynı yumusaklıgı hıssettım hatta buradan hamıle bı arkadasa sende de oldu mu dıe sormustum o olmadını soyledı bende zaten bıkac gun sonra adet oldum kendımı hamıle olabılecegımı sanıodum demekkı kısıden kısıye degısıo belırtıler :KK43:

Hayır ben de hamile değilim... Demekki yok böle bi belirti... Belki de adet döngüsü içinde bi dönem oluyor yumuşama, bazen farkediliyo bazen farkedilmiyo...

bencede hamıs olunca bıraz rengı degısyor ve kalınlasıyorrrrrrrrrrrr ben ılkınde ole gordum garıbıme gıtmıstı sımdı ole degıl

slm kızlar a.s.eğer hamile olduğunuzdan şüpheleniyosanız bir deneyimimi size açıklayayım canlarım.eğer tüm belirtilerle beraber vajinanızda olağandan fazla yumuşaklık ve renk değişimi varsa bana kalırsa gözünüz aydın kesin hamilesiniz.hadi kızlar haberlerinizi bekliyorum gelişmelerden beni haberdar edin lütfenyerimsenibeninşallh hamileyizdir.Amiiiiiiiin

Canim ben daha bu bilgiyi okumamıştım sabah yuyunurken ne kadar yumuşaklık var diye düşündüm her halde hamilelik belirtisi.Hamile oldugumu kesin olmasa da biliyorum.
Bilgin için teşekkürhihoyyyt

Arkadaşlar birtakım belirtiler yaşıyorum ama aynen adet belirtisi gibi,

Birde dün çok iş yaptım ve yoruldum,akşamı iki damla açııık kahve rengi bir akıntım geldi adet dönemindeyim fakat adetim peşisıra gelmedi,

Bu kahve akıntı bir belirti olabilir mi ne dersiniz??

ya kızlar yumuşamayı anladım hatta bende de var ancak rengi anlayamadım içimi renk değiştiriyor dudaklarımı ayırıpmı bakıyım yoksa öyle yüzeyselmi bakıyım bir yardım edin lütfen.

çok enteresan bişi değil bu gebelik belirtilerindendir vajinanın renk değişikliği tıbbi ismi de var zaten.

yumurta döllendikten sonra rahime giden damar genişlemesi nedeniyle kan göllenmesi meydana geliyor. bu nedenle vajina, vulva ve servikste mavimtrak bi renk olur. ileri aylarda fark edildiğini biliyorum ama erken fark eden oluyo mu bilemem. hamişlik geçirenler bize yardım edddiiinnn.

hımmm arkadaş mavimtrak değilde pembemsi demiş hakkaten ya bunu daha yeni haftalarda keşfeden hamile arkadaşlar yokmu gerçi ben herhangi bir değişiklik görmedim çünkü daha önceden inceleyerek bakmamıştım:kedi:kaydirigubbakcemile3

hımmm arkadaş mavimtrak değilde pembemsi demiş hakkaten ya bunu daha yeni haftalarda keşfeden hamile arkadaşlar yokmu gerçi ben herhangi bir değişiklik görmedim çünkü daha önceden inceleyerek bakmamıştım:kedi:kaydirigubbakcemile3

pembe mi :uhm: anacığım tibbi bilgileri bile zorluyo sizin belirtileriniz benim bi şey demiyom delikafadulden ya hakkaten hamile arkdaaşlar bu ramazanın cuma günü hayrına bilgilendirin bizi. alkisalkisalkis

valla bende konu sahibinin yalancısıyım eğer mavimtraksa bende yok öyle mavilik.diğer şüphelenenler bi baksın ne renk:roflol:

esımle ılıskıye gırdık içime basalmasını ıstedm bosaldı fakat 5dk snra hepsi iç çamasırıma geldii ıdrarımı yaprkende aktı geri kalanı :KK49: yardımcı olun hamıle kalırmıyım

Canim banada oyle oldu hepsi cikti menilerin.. Ama okudugum kadariyla normalmis sadece alacagini alip gerisi cikiyormus zaten o sadece meni spermler iceri giriyormus

Hamileliği yaşamış bayanlar lütfen cevaplarmısınız ??? Hepinizdede bu yumuşama oldumu? Hayır bende yumuşama falan olmadı diyen olcakmı??? Çok merak ettim duyun sesimiiiiiiiiiiiii cevap verin bana arkadaşlarr.

X