Sayfa: 1/4 123 ... SonSon
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: transfer sonrası 12.gün değilde en erken ne zaman gebelik testi yaptırılır???

1. Konu Sahibi : simaysi #1

transfer sonrası 12.gün değilde en erken ne zaman gebelik testi yaptırılır???

Arkadaşlar,aranızda transferden sonra 12. günü beklemeden gebelik testi yaptıran var mı?Ben 5.gündeyim ve pek sabırlı olamıyorum....

2. Konu Sahibi : simaysi #2
    ben 8.gün kan testi yaptırmıştım.çıkmıştı.ama çıkmayabiliyormuş.en iyisi beklemek ama o da kolay değil bilirim.ama 5,gün çok erken.bi kaç gün daha bekle inşallah pozitif tir sonucun.

3. Konu Sahibi : simaysi #3
    pozitif miydi sonucun canım?

4. Konu Sahibi : simaysi #4
    evet pozitifti.11 çıkmıştı sonuç.

5. Konu Sahibi : simaysi #5
    canım o zaman hayırlı olsun,şimdi hamilesindir umarım...

6. Konu Sahibi : simaysi #6
    Alıntı simaysi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Arkadaşlar,aranızda transferden sonra 12. günü beklemeden gebelik testi yaptıran var mı?Ben 5.gündeyim ve pek sabırlı olamıyorum....
    Canım tedavin hayırlı olsun öncelikle.Biz daha 1 hafta bu deneyimi yaşadık. Transferin 9.günü sabah idrar testi yaptım. Gerçi yanıltıcı olduğunu biliyordum. O yüzden pozitif çıkarsa seviniriz tabi ama negatif çıkarsa da üzülmeyiz diye düşünüyorduk ama üzülmemek mümkün değilmiş. İdrar testinde 2.çizgiyi göremedik ve çok canımız sıkıldı. 12.gün kan sonucum 217 çıktı. Aynı gün idrar testini tekrarladığımda ikinci çizgiyi silik bir şekilde gördüm. Sen bilirsin ama zamanı beklemek en doğrusuymuş.

7. Konu Sahibi : simaysi #7
    evet sanırım 7 aylık olmuş ,Allah tamamına erdirsin...

8. Konu Sahibi : simaysi #8
    amin darısı başına inşallah..

9. Konu Sahibi : simaysi #9
    Sabır hakketen büyük bir erdemmiş,sabah akşam insan kafasından atamıyor,tabii iyi değil ama insan düşünmeden edemiyor,neyse arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkürler,içime biraz su serpiliyor,gerçi negatif herhalde çünkü transferden sonra ilk 3 gün çok kötü geçti,sırtüstü yatmak için çok çabaladım,uyuyamadım,uykuya dalınca korku içinde hemen uyanıyordum,her uyanışımda o tarafa doğru bir sancı girdi,heralde çok kötü etkilemiştir embriyoları,bir de rahim zarım inceymiş,4 adet koydular ama hiç umudum yokkkkk...

10. Konu Sahibi : simaysi #10
    Alıntı simaysi kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Sabır hakketen büyük bir erdemmiş,sabah akşam insan kafasından atamıyor,tabii iyi değil ama insan düşünmeden edemiyor,neyse arkadaşlar cevaplarınız için çok teşekkürler,içime biraz su serpiliyor,gerçi negatif herhalde çünkü transferden sonra ilk 3 gün çok kötü geçti,sırtüstü yatmak için çok çabaladım,uyuyamadım,uykuya dalınca korku içinde hemen uyanıyordum,her uyanışımda o tarafa doğru bir sancı girdi,heralde çok kötü etkilemiştir embriyoları,bir de rahim zarım inceymiş,4 adet koydular ama hiç umudum yokkkkk...
    Test günü belim öylesine ağrıyordu ki. Kesin adet olacağım diye düşünüyordum. Hiç umudum yoktu. Merkeze gidip sıfırlı karnemizi alalım dedik ama sonuç çok şükür pozitif oldu. O yüzden şimdiden umutsuzluğa kapılma. Ben transferin 5-6.günü eşimin de ısrarıyla bir bebek dergisi almıştım. 3-5 gün de onu okumakla geçti. Oyuncakları, bebe kıyafetlerini görünce falan insan hevese geliyor. Tavsiye ederim.naniknanik
    Düzenleyen: Bonadea Düzenleme Tarihi : 19-08-2008 Düzenleme Saati :10:54

Sayfa: 1/4 123 ... SonSon