Bebekleriniz kaç kilo kizlar paylaşalim mi

Slm kızlar benim oğlum 4, ayını tamamladığında kilosu 8500 boyu 65 cm di.Yın 25 inde beşinci ay bitiyo bakalım kaç olacak .Biraz fazla tombiş galiba ama yapabileceğim birşey yok ki sadece anne sütü alıyo daha yeni pürelere başladık farklı tatlara alışsın ve çiğneyerek yemeği öğrensin diye .Peki sizce kilosuna göre boytu nasıl kısamı olacak yoksaCADIARZUCADIARZU

slm kızlar benim oğlum 4, ayını tamamladığında kilosu 8500 boyu 65 cm di.yın 25 inde beşinci ay bitiyo bakalım kaç olacak .biraz fazla tombiş galiba ama yapabileceğim birşey yok ki sadece anne sütü alıyo daha yeni pürelere başladık farklı tatlara alışsın ve çiğneyerek yemeği öğrensin diye .peki sizce kilosuna göre boytu nasıl kısamı olacak yoksacadiarzucadiarzu

yerim onun tombişliğini ben olsun sağlikli olsunda. Bizi ailede kilo biraz irsi gib. Yemek yerken amam kilolu olursa çok vermesemmi gibi salakça düşünüyodum 4 gündür hasta bişiy yemiyo içim eridi resmen sağlikli olsunlarda zayif tombiş kisa uzun hiç farketmez.

yerim onun tombişliğini ben olsun sağlikli olsunda. Bizi ailede kilo biraz irsi gib. Yemek yerken amam kilolu olursa çok vermesemmi gibi salakça düşünüyodum 4 gündür hasta bişiy yemiyo içim eridi resmen sağlikli olsunlarda zayif tombiş kisa uzun hiç farketmez.
bence de çok doğru söylüyorsun önemli olan sağlıklı olmaları...:icecream:

X