hamile olduğunu bilmeden adet söktürücü ilaç kullananlar (forlutol vs.) yardııım

Mrb bende 6 haftalık hamileyim.gebeligimde haberim olmadan duzenleyici hap(cyclo pronogova) kullandim dun kanamam oldu bugün kahve rengi az az geliyor doktorum haptan olblir istirat et dedi bsey olur mu acaba ☹️

Mrb bende 6 haftalık hamileyim.gebeligimde haberim olmadan duzenleyici hap(cyclo pronogova) kullandim dun kanamam oldu bugün kahve rengi az az geliyor doktorum haptan olblir istirat et dedi bsey olur mu acaba ☹
Merhaba reglim altı gün gecikti o gün sabah kan testi yaptık ve negatif çıktı yedinci gün dr tarlusal verdi ve üç gündür sabah akşam içiyorum bu sabah içtim hala regl olmadım acaba hamile olabilir miyim hicbiyerim de agrimiyor

Merhaba reglim altı gün gecikti o gün sabah kan testi yaptık ve negatif çıktı yedinci gün dr tarlusal verdi ve üç gündür sabah akşam içiyorum bu sabah içtim hala regl olmadım acaba hamile olabilir miyim hicbiyerim de agrimiyor
19 gun gecti adetim 3 kere kan testi yaptim en son bugun yaptim yine negatif cikti ama hic adet belirtisi yok banada verdi o ilaci ama hala kullanmakta tereddut ediyorum 😐bende olsaydi cikardi deyip ya ilac kullanicam yada dogal caylar fln.Piskolojim bozuldu artik iyice

19 gun gecti adetim 3 kere kan testi yaptim en son bugun yaptim yine negatif cikti ama hic adet belirtisi yok banada verdi o ilaci ama hala kullanmakta tereddut ediyorum 😐bende olsaydi cikardi deyip ya ilac kullanicam yada dogal caylar fln.Piskolojim bozuldu artik iyice
İçeriği temiz duruyor hormon var içinde bence için regl olunca üçüncü gün falan da hormon testi yaptirirsiniz ben öyle yapacağım belki prolaktin yüksektir ondan olmuyoruzdur

İçeriği temiz duruyor hormon var içinde bence için regl olunca üçüncü gün falan da hormon testi yaptirirsiniz ben öyle yapacağım belki prolaktin yüksektir ondan olmuyoruzdur
Ya hamile olsaydim 20 gün gecikmede cikardi dimii ya ilk kez gecikti diye içim bi garip hamile gibi hissediyorum mide bulantim koku hassasiyetim var ama demir eksikligi ilaci kullaniyorum belki ondan da olabilir mide bulantim.Bilmiyorum kafam cok karisik.Bi ilac duymustum bebek varsa dusuk onluyormus yoksa adet sokturuyormus olmadi doktorumdan onu isteyecegim.forumda bu ilacla ilgili o kadar olumsuz yorum var ki 😐

X