Arkadaşlar çahşir otu duydunuzmu

Fatos81

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2008
82
0
42
Bu ot sperm attiriyormuş bana bu bilgiyi veren arkadaş acaba nerde bulunur bu ot nasil birşey bilen varmi

merhaba canım nasılsın görüşmeyeli? ben toparlandım...eşim ara vermek istemiyor doktorum rahim filmi istedi. ne olacak bilmiyorum sonuca göre bakıcaz artık...dediğin otu duymadım fakat KEÇİ BOYNUZU KÜRÜ, ARI SÜTÜ, POLEN duydum daha doğrusu bu sitede arkadaşların verdiği bilgilerden öğrendim...bunlara da bir bak istersen. benim eşimin sperm sayısı çok az öyle ki sayı bile yok. sadece nadir alanlarda hareketli ve hareketsiz spermlere rastlanmıştır tarzında bir şey yazıyor sonuç kağıdında. o yüzden ben bunlardan ümit edemiyorum...ama sperm sayısı 3-5 milyon olup 60-70 milyona çıkanlar var haberin olsun..kendine iyi bak...

canım senin bu dediğin sankın çakşır otu olmasın :uhm: eğer öyleyse doğru çakşır otu spermleri ve kalitesi arttırıyor. nerde bulacağına gelince, çakşır otu suyu olarak satılıyor. aktarlarda bulabilirsin sanıyorum ayrıca nette satışını görmüştüm bi araştır istersen

Fatoş antalyada d.garajinda tömerin alt kisminda bir aktar var oradan alabilirsinyaprak ve tohum olrak satiliyor.yaprağini çay gibi demleyerek sabah ve akşamlari aç karnina içiyor.eşimde tetlerde ciddi anlamda artiş oldu.daha çok hatay ve çevresinde bulunan bir ot oradaki üniversitede koyunlarda denenip doğumlarin hep ikiz ve üçüz olduğu gözlenmiş.ot bilimsel olrak çakşir ama yörede çahşir olrak biliniyor.deneyin gerçekten

Çakşır otunu son micro denememde kendim 2 ay kadar günde 3 kez tok karna demleme usulu içtim,
bunu tv den bir bitki uzmanı söylemişti,
özellikle tüp bbek tedavisine gidecek bayanların içmesini tavsiye ediyordu,
tabi erkeklere daha çok faydası varmış
ama erkekler pek içmiyor böyle ot çöp türü şeyleri

ayşenur cum nasıl içtin tarifini istiyorum canım ölçüsünü ve demlememi yaptın,bende denemek istiyorum bayram sonrasında microya başlıycamda, hayıt otunu da deniycem ikisi etkileşim yapmaz dimi canım ,bilgin varsa aktarırmısın lütfen..

canım çakşır otunu aktardan öğütülmüş alıyorsun,
1 tatlı kaşığı bir su bardağına koyup, kaynamış su doldur üzerine,
10 dakika demlendir ve bal ile tatlandırıp iç,

hayıt suyu ile herhangi bir etkileşimi olmadı bende,
hayıt suyunu sabah akşam tok karna üzerindeki tafife göre içersen
faydasını göreceksindir

cevabım gecikti kusura bakma

canım bişey daha sorucam çok oldu ama kusura bakma.. hayıt otumu suyumu kullanmalı canım sence hangisi yazarmısın cnm...

ben hayıt suyu içtim 1,5 ay
çok kötü bir tadı var ama bir dikişte içmeye çalıştım,

sanırım tohumun tedaviden önce 4 ay kadar kullanılması gerekiyor,

hayıt suyununda 3 ay kadar içilmesi gerekiyor ,
ama ben 1,5 ay sonra tedaviye başladığım için kısa oldu süre,

bir de tedavi sırasında da hayıt suyunu ve çakşır otunu içmeye devam ettim,

aklıma gelmişken; eğer tedavi sırasında kan seviyeniz yeterli derecede yükselmezse
eşinizle istekli ilişkiye girin, bu ilişki hormonları yükseltiyor,

bilginize canım

X