Rahim Filmi Çektiren Ya Da Genetik Araştırma Yaptıran Var Mı?

hımm
bende ayrı olduklarını biliyorum.. biri rahim filmi diğeri kan testi.
sormak istediğim aynı aşamada mı istedi? örneğin ben ilk gittiğimde kandan tsh- tiroid testlerine ve hormonlara bakıldı. sonraki ay yumurtaya baktı buldu 19mm di çatlattı hamile kalamadım.sonraki ay 3 ay onaphene kullan 3 ay sonra gel dedi.yine olmadı gittim adetli iken, yumurta rezervin çok iyi adetin bitiminde rahim filminden tüpleri görelim.tıkanıklıklar sezeryanda olabilir dedi.(bir kızım var)
sizde bu yollardan geçtiniz heralde! düşük yaşamadım , belki o yüzden bu test istenmedi.
QUOTE=ceyda atalar;3724379]hayır canmıkısıde ayrı ayrı sey ben dusuk ıcın arastırdım genetık testının bır cok ıcerıgı vardır bn dusuk sebebıyle arastırıldıgım ıcın kanımda pıhtılasma olabılır dıye TRAMBOZ PANELİ testını oldum ve en son onda bulundu çok sukur
tabı daha brcok tahlıller oldum[/QUOTE]

Yeniden merhaba arkadaşlar negatif test sonucumu aldıktan sonra bir haftadır giremedim siteye...bu arada doktorumla konuştuk embriyolarımın çok kaliteli olduğunu %50 şans verdiğini söylemişti tutmamasına çok şaşırmış 2.tüp bebek denemem de negatifle sonuçlandı (birincisi biyokimyasal gebelik olmuştu) doktor bu sefer benden rahim filmi istedi daha önce yaptıran var mı aranızda? nasıl olduğunu ve neden istediğini merak ediyorum sonuca göre de genetik araştırma yapılacakmış eşimden ve benden kan alınıp...bunlar hakkında bilgisi olan varsa beni aydınlatırsa sevinirim...kızlar artık bende anne olmak istiyorum ve dayanamıyorum o kadar sabırsızım ki...görümcemin çocuğu (2yaşında) bana anne diyor...benden kimseye gitmiyor,hergün benimle olmak istiyor onu kendi çocuğummuş gibi seviyorum ve daha da hevesleniyorum :KK43:( off yaa şimdi de testler araştırmalar çıktı karşıma... bir şey çıkmaz değil mi ne olabilir? nolur bu dediklerimi daha önce yaptıranlar varsa bilgi versinler....:a015:

canım merhaba öncelikle negatif sonucuna çok üzüldüm.inşaallah .3de bebişlerine hayırlısıyla ve sağlıkla kavuşursun.bizde de kromzom anomalisi var ve embriyolarımıza genetik test yapılıyor.ilk tüp bebek denememde hiç sağlıklı embriyo bulunamadı.ikincisinde ise 2 tane bulundu, birisi trasfere uygun görüldü ama tutmadı.dr la görüşemedim yurt dışına çıktığı için bu yüzden neden tutmadığını konuşamadık.
rahim filmini tüp bebekten önce çektirmeye çalıştım ama olmadı.neden olmadı bilmiyorum ama çekilemedi.artık dr danmı kaynaklanıyo yoksa tüplerdenmi bilmiyorum.ben tüp tedavilerimi anatolyada yaptırdım ve dr bana rahimde bir problem olmadığını ve tüplerin kapalı olmasınında tüp bebekte önemli olmadığını söyledi ama ben anestesi altındada olsa çektirmeyi düşünüyorum çünkü bazen tüplerde sıvı birikmesi oluyormuş ve bu sıvı transfer sonrasında rahme ulaşırsa embriyoyu etkiliyormuş.bence senin dr hem bunun için hem rahimde bi şekil bozukluğu olup olmadığı öğrenmek için istemiştir.benim işlem çok zor değildi ama rahim filminden önce hiç bir ilaç vermiceklerse bi ağrı kesici içmeni tavsiye ederim.bundan sonra inşaallah güzel haberlerini konuşuruz.Allaha emanet ol canım kocaman öptüm a.s.

merhaba rahim filmini tupbebek merkezi mutlaka tup bebek denemesinden once istemeli..eger bu film yoksa ve istemeden tedavie basliyorsa bilinki bir seyleri atliyorlar..film sadece tupleri degil rahimicindeki anormallikleri ve yapisikliklari gosteriyor ve bunlar emriyonun tutunmasini keisnlikle engelliyor..ben tup b mrkz basvurdum ve oncelikle benden film istendi ..mutlaka cektirin derim hamilekalirsiniz ama saglikli devam etmez eger sorun varsa

X