önemli cevap yazmadan geçmeyin

N

NiDaa

Ziyaretçi
çocukluk arkadaşım bundan 2 ay önce evlendi..kocasıda kızın aksıne cok ters ve cahil bir adam kız ilişkide problem yaşıyormuş..ilişki sırasında kasıklarına agrılar giriyormuş.ama pozisyon degiştirdiği zaman sırt üstü girdiklerinde her hangi bir sancı agrı yokmuş ama digerlerinde cok şiddettli agrı duyormuş doktora gitmesini soledim esinin aksiliginden yakındı sölemiş ama götürmemiş. benden yardım istedi başıma gelmedigi için anlıyamıyorum..böle bir olay yaşayan varmı aranızda arkadasıma ne tavsıye edebılırım.. bilgilerinize ıhtıyacımız var..lütfen paylasalım

canım arkadaşına en iyi tavsiyeyi vermişsin bence, malesef hala bu kadar cahil ve düşüncesiz erkekler varmış. canım benimde başıma gelmediki böyle şey, yani çok bi bilgim yok bence bir dr a muane olmalı kesinlikle. gerekirse gizli gitsin ama ihmal etmesin. geçmiş olsun

Nidacım ben de hemen hemen aynı durumdaydım.Doktora göründüm.Adetlerim çok düzenliydi.Sadece son adetimde sancım çok oldu onun için gittim doktora.Hem de ilişki sırasında sancım oluyordu.Doktor ultrason emar derken çikolata kisti olduğunu söyledi.Doktor rahim filmi dedi onu da çektirdim.Bir de bu kist büyüme yapabiliyor.Benim ki 4,5-5cm.Arkadaşına mutlaka söyle doktora görünsün ihmal etmesin.

canım arkadaşına en iyi tavsiyeyi vermişsin bence, malesef hala bu kadar cahil ve düşüncesiz erkekler varmış. canım benimde başıma gelmediki böyle şey, yani çok bi bilgim yok bence bir dr a muane olmalı kesinlikle. gerekirse gizli gitsin ama ihmal etmesin. geçmiş olsun[/QUOT

aynı şey benim başıma gelmiş olsa gizli giderdim..ama ekonomik özgürlüğüm var çalışıyorum.ama aynı şey onun için geçerli degil izmitin bir köyünde yaşıyor..kocası verirse harcama yapabilir.vermezse yapamaz.oyle degilmi

gizli gitsin dktoa madem kocası ilgilenmeyecekse

canım arkadaşına en iyi tavsiyeyi vermişsin bence, malesef hala bu kadar cahil ve düşüncesiz erkekler varmış. canım benimde başıma gelmediki böyle şey, yani çok bi bilgim yok bence bir dr a muane olmalı kesinlikle. gerekirse gizli gitsin ama ihmal etmesin. geçmiş olsun[/QUOT

aynı şey benim başıma gelmiş olsa gizli giderdim..ama ekonomik özgürlüğüm var çalışıyorum.ama aynı şey onun için geçerli degil izmitin bir köyünde yaşıyor..kocası verirse harcama yapabilir.vermezse yapamaz.oyle degilmi

canım sağlık meselesi bu şakaya gelirmi hiç.insanlık ölmedi ya.. bu arkadaşının annesi babası yokmu madem kocası sahip çıkmıyor ona sahip çıksınlar en azından aile büyüğü biri araya girip kocasına nasihat etsin ha o da olmazsa benim arkadaşımın başına böyle birşey gelse kendim tutar kolunda gizli gizli götürürüm dr a masraflarınıda çekerim

canım sağlık meselesi bu şakaya gelirmi hiç.insanlık ölmedi ya.. bu arkadaşının annesi babası yokmu madem kocası sahip çıkmıyor ona sahip çıksınlar en azından aile büyüğü biri araya girip kocasına nasihat etsin ha o da olmazsa benim arkadaşımın başına böyle birşey gelse kendim tutar kolunda gizli gizli götürürüm dr a masraflarınıda çekerim

zaten kendim götürmeyi düşünüyorum ben sadece bu durumu yaşayan veya duyan varmı bilmek istedim..

bence de sen götür arkadaşını dr a. çikolaata kisti yüzünden aynı şeyleri zaman zamn ben de hissediyorum.hafife almasın.

X