2009 Mart Annelerinin Cinsiyet Tahminleri

Lazanya

ezik püsküvüt
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2008
2.930
2
Kızlar ititraf etmeliyim ki herkesin heyecanla beklediği cevap bebeğin cinsiyeti!!Alışverişler kurulacak hayaller hep bunun üzerine gerçekleşecek!Hadi buradan tahmin oyunu oynayalım bakalım kimler tutturacak:))

Benimki erkek gibi hissediyorum.Allah sağlıklı nasip etsin de cinsiyeti önemli değil gerçi...

benim içme doğan bir şey yok bir gün kız birgün erkek geçiyor içimden eşime soruyorum onun kuvvetlidir sezileri o da bir tahmin yürütemiyor ama sanki erkek olacak bugün öyle hissettim :))))

benimde hep kız geçiyor ama kalp atışlarını ilk duyduğumda erkek gibi hissettim. şimdi bi öyle bi böyle. ama kız ağır basıyor. Allah hayırlı sağlıklı evlat versin hepimize.

Lazanyacım topiğin hayırlı olsun canım. Ama liste istiyoruz tamammı.
Benimde tahminim erkek. Bakalım Allah hayırlısını versin hepimize.

Topigin hayirli olsun canim.
tabiiki önce saglikli olsun.. bu hepimiz icin gecerli
benim tahminimce kiz olucak.. hayirlisi bakalim
:nazar:

bende erkek tahmin ediyorum, kiz olmasinida cok istiyorum o ayri konu:) oglumda cinsiyetini ogrenmemistim ama hep erkek esyasi almistim odasini bile maviye boyamistim , perdelerini yatak ortusunu hepsini mavi yapmistim o kadar emindimki erkek oldugundan gercektende erkek oldu, bu seferde sanki erkek gibi geliyor ama o kadar emin olmak istiyorum ben boyle bir kiz istiyorumkaydirigubbakcemile3hihoyyyt

buketcim senin hep kizin olcakmis gibi geliyor bana avatardaki resimdenmidir nedir bilmiyorum:roflol:

Hayırdır teyzesi Allahmı söyletti ne? Hiç farketmez benim için canım. Hayırlı evlat olsunda.

Hayırdır teyzesi Allahmı söyletti ne? Hiç farketmez benim için canım. Hayırlı evlat olsunda.

aynen katılıyorum bıtane oğlum var buda degısık olsun kızım olsun ısterım ama hayırlı saglıklı sıhhatli ewlat nasıp etsın Rabbim herkese a.s.

benimde erkek gibi doğuyor hamile kalmadan öncede hep öyle düşünmüştüm..hayırlısı bakalım ne olacak...

benim de içime erkek olacak gibi doğuyor ama bugünlerde de kız galiba diye geçiyor içimden.Çünkü hep tuzlu ekşili şeyler yiyorum.Hiç tatlı şey yiyemiyorum midemi bulandırıyor :KK43:((

en yakın zamanda bir liste yapacağım kızlar ama birini tercih edinhihoyyythihoyyyt

kizlar cinsiyet konusunda biryerdemi okudum, biryerdenmi duydum tam hatirlamiyorum amakaydirigubbakcemile3 kesenin seklindende anlasiliyormus kizlarinki daha yuvarlak erkeklerinki , yukari dogru sivri oluyormus bilmiyorum ne kadar dogru CADIARZU

kızlarrr yeni topicc, çok süper olmuşşş
benim bebişim erkek olacak sanırım ama, tatlı yiyomuyumki hakkıyı çıkarayım? hayır yemiyorum :) ama ekşide yemiyorum :) dolayısyla her iki ihtimalde yakın :) doktor erkek gibi demişti belkide ondan etkilendim. bide biz spremlerin gücünü ve kalitesini arttırıcı ilaç kullanmıştık, bi yerlerde okumuştum, erkek oluyo o zaman diye.
ben yarından itibaren 4 gün izinliyim :):) kaçıcam buralardan:):)
o yüzden hepinizi öpüyorum, bebişleri daha çok :)
kendinize çok çok iyi bakın, arada olan ufak aksiliklere takılmayın, robot deiliz, kızartmada yiyebiliriz yada iki dakka bişeye üzülebiliriz, hemencecik kötü şeyler olmaz. kendinizi sevin, hem hamiş hem güzelsiniz :):) ( bu son cümleler hem size hem kendime ! ohhhh sefamız olsun )

2009 MART ANNELERİNİN CİNSİYET TAHMİNLERİ

Lazanya/Erkek
HAYATist/Erkek
[Kızıldeniz/Erkek
Existhunter/Kız
Adayadayı/Kız
Buket_26/Erkek
Annesininkuzusu/Erkek
Bidibidim/Kız
Bavse/Kız
Ayshince/Erkek
İcl@l/Kız
Cerez/Kız
XNazanX/Erkek

Hadi bakalım tahmin yapmayan hamişler sıra sizdehihoyyyt:CüvCüv::nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
kizlar cinsiyet konusunda biryerdemi okudum, biryerdenmi duydum tam hatirlamiyorum amakaydirigubbakcemile3 kesenin seklindende anlasiliyormus kizlarinki daha yuvarlak erkeklerinki , yukari dogru sivri oluyormus bilmiyorum ne kadar dogru CADIARZU

bunu nerde okudugumu buldum kizlarhihoyyyt kopyalayim sizede

genital tuberkul (tepe) adi verilen yapinin ultrasonografideki durusuna gore(erkek bebeklerde yukari dogru, kiz bebeklerde vucuda paralel) cinsiyet konusunda bir fikir edinilmesi mumkun olsada cogu doktor cinsiyeti net olarak gorene kadar bilgi vermek konusunda isteksizdir.:CüvCüv:

kesenin sekliyle alakasi yokmus ama yanlis hatirlamisim ben yaa:roflol:

Son düzenleme:
banada kızın olacak diyor herkes ama,,,benimde içimden erkek olacakmış gibi geçiyor..dün ultrasonda görünce erkekmiş gibi geldi bana..hayırlısı olsun..sağlıklı güzel evlat diliyorum herkese.

X