Vucut Için Sıkılastirici Onerileriniz...

E

EU1

Ziyaretçi
KISLAR BİR S:1rolleyes::1rolleyes:ÜREDİR KONDİSYON BİSİKLETİ KULLANIYORUM BACAKLARIM GERCEKTEN MASA MASI İŞİMDEN DOLAYI YAGLANMISTI. BİR HAYLI ERİDİ YANLIZ YUMUSAK VE SARKIK DURMAYA BASLADI YAPTIGIM SPORUN ARDINDAN İYİ BİR SIKILASTIRICI KULLANMAK İSTİYORUM KULLANIP MEMNUN KALDINIZ ÜRÜNLER VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

KISLAR BİR S:1rolleyes::1rolleyes:ÜREDİR KONDİSYON BİSİKLETİ KULLANIYORUM BACAKLARIM GERCEKTEN MASA MASI İŞİMDEN DOLAYI YAGLANMISTI. BİR HAYLI ERİDİ YANLIZ YUMUSAK VE SARKIK DURMAYA BASLADI YAPTIGIM SPORUN ARDINDAN İYİ BİR SIKILASTIRICI KULLANMAK İSTİYORUM KULLANIP MEMNUN KALDINIZ ÜRÜNLER VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

ben avon kullanıormkaydirigubbakcemile5

nivea q10 ve vichyi öneriyorlar..bende niveayı almayı düşünüyorum..

ben nivea my silhouette kullanıyorum, memnunum. clarins'in lift fermete'si de oldukça iyi ama çok pahalı, nivea da aynı işe yarıyo yani...

bende spor salonuna gidiyorum ve nıvea kullanıyorum . iyi gibi ama cok etkili olmadı bende. daha etkilisini bulursam onu alıcam . bulana kadar idareten kullanıyorum

Daha önce niveanin birçok ürününü kullandim pek işe yaramadi ama bilmiyorum hala bir isim olusmadi sunu almaliyim die bari nivea alayim bende temelli yumusucak yoksa belki işe yarar

valla bende nivea gerçekten işe yaradığı için tavsiye ettim, hakikaten iyi toparlıyor, yemin ederim ki bi çıkarım filan yok, ürün distrübütörü filan değilim, memnun kaldığım için tavsiye ettim... ha, tabi tek başına hokus pokus hesabı oturduğun yerde sürersen öyle işe yaramaz, spor yapıyorsan yapmaya devam ediceksin ve yardımcı ürün olarak göreceksin bunu. yok sürdüm de, işe yaramadı da filan, pastaları börekleri tıkınıp sonra sürülürse işe yaramaz elbet, bunu da gözönünde bulundurmak gerek...

oriflamenin sıkılaştırıcı duş jelini almıştım.
faydasını gördüğümü düşünüyorum, çok düzenli kullanmasamda.
zaten ucuz bir şey.denemye değer yani.

aynı şekilde hergün 30dk bisiklet yapıorm 1ayı aşkındır,basenler gevşedi ve nivea hiçbi işe yaramadı bende:1no2: acaba dha ii bi ürün yda bitkisel bi karışım var mı??

aynı şekilde hergün 30dk bisiklet yapıorm 1ayı aşkındır,basenler gevşedi ve nivea hiçbi işe yaramadı bende:1no2: acaba dha ii bi ürün yda bitkisel bi karışım var mı??

spor yapınca zaten sıkılaşması gerekmiyormu yani spor yapıncamı gevşedi basenleriniz anlamadım ben :uhm: bende sırf sıkılaşmak için spora başlıcaktım ondan soruyorum

Bende dove sıkılaştırıcı kullanıyorum.sadece göbeğime uyguluyorum yerimseniben1 tüp bitirdim ve işe yaradı.2 ci tüpü alıcam.tavsiye ederim

avonun sıkılastırcısını kullanıyorum baya ıse yarıyo suan turkıyeden getırdıklerım bıttı.bende baska bır urun arıyorum burda olay ın sıkılastırıcısı var kullanan arkadaslar bılgı verebılırse sevınırım

spor yapınca zaten sıkılaşması gerekmiyormu yani spor yapıncamı gevşedi basenleriniz anlamadım ben :uhm: bende sırf sıkılaşmak için spora başlıcaktım ondan soruyorum

Bende anlamadım. Vucut sarkmasın sıkılaşsın diye spor yapıyo çoğu insan.

en güzel sıkıLaştırıcı aktarlardaki fındık yağı hem ucuz hem o tonlarca para verdiğiniz markalı ürünlerden daha etkili

Bence hemen vücudunun sıkılaşmasını beklemen hata olur gibi geliyor bu noktaya kadar vücudun fazlalığı olduğundan dolayı yağ yakmış ama bu noktadan sonra devam edersen kendini toplayacağını düşünüyorum.

Birde şu derinin yüzeyine sürülen kremin vucüdu ne kadar toplayabileceği konusunda şüpheliyim makyaj yapmak gibi bir şey görünümü daha düzgün fakat gene bacak aynı bacak sonuçta taş gibi olacak değil ya. Kremle gelen güzellik olsa olsa geçici bir rütuş olur bana göre.

barbara bort da süper. göbek bel kalçalar için süper bi ürün. sımsıkı yapıyor. kullanan çok arkadaş vardı sitede. bende alımıştım ve çok memnun kaldım.a.s.

ben basenler için diyetle birlikte amway in ürününü kullanmiıştım...bir ayda 2 kg vermiştim ve bacaklarımım farkedilir şekilde incelmişti....ama sonra 4kg aldım ve bacaklarım eski haline döndü...kilo almasaydım sanırım olduğumdan daha ince görünürdüm....kilo vermem lazım.....kaydirigubbakcemile5

X