Cilt Bakımı Ürünleri Imex Sabun

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
arkadaşlar ilk önce elbette kurutmash için içndekı ıltıhapı dsarı çkarıcak coqaltıo dıe korkmayın bn 5 qndür düzenli kullanıyrm qnden qne ındı sıvılceler we kurudu ıcndekı ılthap t dsarı cktı. korklcak bse yoq rht oln sbh akşm uyqulayın we yuznuzu ellemeyın fazlaa. bn memnunum.

arkadaşlar ben isotrexin ve eritretin jellerini yaklaşık 2 sene boyunca kullandım ve cıldımı duzene sokan aslında isotrexindir yazın eritrerin kışın ise isotrexin kullandım sanki eritretin isotrexinden daha kurutucu ozellıge sahıp gıbı geldı bana o yuzden eritretini yazın kullandım , bugun doktora gıttım ve doktor hanım baya kullanmışsın bunları keselım artık cıldın bagışıklık kazanmış dedı , ve imex kremi ve clindoxyl jel i yazdı , imex kremi az önce surdum ama sankı emılmıyor ve yuzumde yağlanma yapacak gıbı hıssesıyorum şuan , benim 16 yaşımdan berı sivilcelerle başım dertte , alnımda tek tük sivilceler var yanaklarımda ıse az mıktarda ve çok koyu renkte olmayan sıvılce ızlerı var çenemde de tek tuk sıvılcelenme var ,karma bır cılde sahıbım , imex kullanan benım gıbı yuz yapısına sahıp olan arkadaşlar sız imex kremın yararını gordunuz mu acaba , bırde şu clindoxyl jel i ılk defa duydum , kullanan yorum yapabılecek olan vaar mı aranızda :18:

kızlar bnm cildimde çok hassas ve akneye meyilli dün dr.a gittim imex sabun verdi bugün alacam sonucu paylaşırım sizlerle
bi de differen jel kullanıcam :81:

imez sabunu 2 haftadır kullanıyorum inanılmaz faydalı.
çok iyi geldi bana , çene kısmımda beyaz yaz bezeleri gibi şeyler vardı onları geçirmeye ve çıkarmaya başladı.

ayrıca her cilte herşey aynı etkiyi yapmaz,benim cildim karma ama öyle çok sivilce sorunum falan yok.
siyah noktalarım ve yaz bezesi gibi görünen benim gördügüm dışarıdan çok fark edilmeyen şeyler var.

imex sabun iyi geldi.tonik olarak %100 gül suyu kullanıyorum.
cildimin nefes aldıgını hissediyorum artık :)

kızlar ben sabunu alalı baya olmuştu ama bir köşede duruyordu düzenli kullanmadım.
Son 1 aydır her sabah,bazen akşamları da kullandım.ama bir faydasını görmedim,normal herhangi bir sabun gibiydi..bekletmek mi lazım acaba bilmiyorum :105:

10 gündür kullanıyorum herangi bi değişiklik olmadı..ama yüzümü sabunla yıkadıktan sonra sivilcelerimin olduğu bölge çok kaşınıyor...

bende yıllar önce imex kremi kullanmıştım ve diğerleri gibi bir faydasını görmemiştim ama bi denemediğim sbaunlar kaldı. imex sabunu denemeyi düşünüyorum bendee.umarım iyi gelir kızlar yaaa:KK43:( bıktım artık

bende bugun aldım ımex sabun ve merhemını. ımexın sabununu daha once kullanmıştım fayda edıyor gıbı ama ben sureklı elledıgım ıcın sıvılcelerımı bana bısey fayda etmıyor sıkıp skıp öyle yıkayıp ılaçlıyorum ben yuzumu.merhemı guzel ama esımde bende kullanıyoruz. sabun 18.50 bu arada. merhemıde 20 tl. ama ben yazdırdım merhemını. sabunu odedım de aldım

X