Cilt Bakımı Ürünleri Imex Sabun

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

**SU**

çocukta yaparım kariyerde
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
643
9
48
DURUP DURURKEN SİVİLCELER HİÇ BİRİMİZ HOŞNUT DEĞİLİZDİR.:1no2: BENDE ASLASİVİLCESORUNU YOKTU AMA NEDENSE SON 3 AYDIR SADECE ÇENE BÖLGEMDE ÇIKTILAR DEMEDİĞİM ÜRÜN, İLAÇ,YAĞ TEDAVİSİ KALMADI AMA SONUÇ ÇOK DAHA FAZLA SİVİLCE VE BUNU TAKİBEN TABİKİ HÜSRAN.BU 3 AY İÇİNDE KAÇ TANE CİLDİYECİYE KAÇ TANE DERİTTİM İNAN HİÇ BİR FAYDASINI GÖREMEDİM.SADECEEEEEEEE;;;; ECZACI BİR ARKADAŞIM İMEX SABUN ÖNERENE KADAR MÜKKEMEL BİRŞEY BEBEK GİBİ MİS KOKULU.VE SORUNLU CİLTLERE BİRE BİR.AYRICA GÜNLÜK OLARAK SORUN YAŞAMAYAN ARKADAŞLARDA GÖNÜL RAHATLIYLA KULLANABİLİRLER.BEN ARTIK SİVİLCESİZ BİR GÜNE POZİTİF BAŞLIYORUM İMEX SABUN SAYESİNDE.SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.SEVGİYİLE KALIN:1yes2:

benim sivilce sorunum yok ama paylaşımın için teşekkür..

Kesin alırım çünkü bendede ara ara çıkar teşekkürler.

ahhh bu sivilceler..ergenlik donemimde bir tane bile sivilce yoktu yuzumden bebek gibiydi..otuz yasindayim yuzumde sivilce var:KK43:(ergenligimi gec yasiyorum zannumca:1yes2: bu imex hangi markanin,ya da firmanin urunu?

ben aldım kumpirim akşam duştan sonra uyguladım sabah cildim pamul gibiydi.çok teşekkürler

:1yes2: SLM KUMPİR BEN İMEX'İN KREMİNİ KULLANDIM ASLINDA ÇOK FAZLA SİVİLCEM YOKTU AMA BENİ RAHATSIZ EDİYORDU 4 GÜN SONUNDA YÜZÜMDE ÇOK FAZLA SİVİLCE ÇIKMAYA BAŞLADI.KARDEŞİMEDE UYGULADIM ONUNKİLERİ GEÇİRDİ.SABUNU GERÇEKTEN ETKİLİMİ.BENİ BU KONUDA BİLGİLENDİRİRSEN SEVİNİRİM.EN KISA ZAMANDA CEVABINI BEKLİYORUM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM:1yes2:

ımex si sağlık ocaklarından yazdırabiliyorsun fondaten renginde çok iyi bir ürün

:1yes2: SLM KUMPİR BEN İMEX'İN KREMİNİ KULLANDIM ASLINDA ÇOK FAZLA SİVİLCEM YOKTU AMA BENİ RAHATSIZ EDİYORDU 4 GÜN SONUNDA YÜZÜMDE ÇOK FAZLA SİVİLCE ÇIKMAYA BAŞLADI.KARDEŞİMEDE UYGULADIM ONUNKİLERİ GEÇİRDİ.SABUNU GERÇEKTEN ETKİLİMİ.BENİ BU KONUDA BİLGİLENDİRİRSEN SEVİNİRİM.EN KISA ZAMANDA CEVABINI BEKLİYORUM.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM:1yes2:

DOKTOR TAVSİYESİYLEMİ KULLANDIM İMEX KREMİ BİLEMİYORUM AMA BEN DAHA ÖNCE HEM SABUN HEM KREMİNİ KULLANDIM ÇOK ÇOK İYİ GELDİ. ŞU ANDA SABUNU KULLANIYORUM GÜNLÜK BAKIM İÇİN BENİM SORUNUM BİTTİ. UMARIM SENİNDE GEÇER ...BELKİ DE SANA FAYDA ETMEMESİNİN SEBEBİ KREM DEĞİL SENİN SORUNUN FARKLI OLUŞUDA OLABİLİR.

:1yes2: Kumpircim ben bir arkadaşımın tavsiyesiyle kullandım ama günlük cilt temizliğimde kullanıcam teşekkkür ederim:emir_bebek:

DURUP DURURKEN SİVİLCELER HİÇ BİRİMİZ HOŞNUT DEĞİLİZDİR.:1no2: BENDE ASLASİVİLCESORUNU YOKTU AMA NEDENSE SON 3 AYDIR SADECE ÇENE BÖLGEMDE ÇIKTILAR DEMEDİĞİM ÜRÜN, İLAÇ,YAĞ TEDAVİSİ KALMADI AMA SONUÇ ÇOK DAHA FAZLA SİVİLCE VE BUNU TAKİBEN TABİKİ HÜSRAN.BU 3 AY İÇİNDE KAÇ TANE CİLDİYECİYE KAÇ TANE DERİTTİM İNAN HİÇ BİR FAYDASINI GÖREMEDİM.SADECEEEEEEEE;;;; ECZACI BİR ARKADAŞIM İMEX SABUN ÖNERENE KADAR MÜKKEMEL BİRŞEY BEBEK GİBİ MİS KOKULU.VE SORUNLU CİLTLERE BİRE BİR.AYRICA GÜNLÜK OLARAK SORUN YAŞAMAYAN ARKADAŞLARDA GÖNÜL RAHATLIYLA KULLANABİLİRLER.BEN ARTIK SİVİLCESİZ BİR GÜNE POZİTİF BAŞLIYORUM İMEX SABUN SAYESİNDE.SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM.SEVGİYİLE KALIN:1yes2:

tşk ederim ablacım bende de aynı sorun var başka başka urunler kullandım daha fazla oldu sivilceler bende kullanacam inşallah yararını görurum sonucu yazarım ben buraya

siparişini verdim ve sabunum geldi kreminide aldım kremini hemen sürdüm yüzüme evde de güzelce yıkarım imex sabunuyla

İMEX KREM FİATI 22,11 YTL

İMEX SABUNU 12,60 YTL

bugunden itibaren kullanmaya başlayacağım inşallah iyi bir sonuç verir ne kullandıysam daha beter oldu geçenlerde cildiyeciye gittim doktor dalga geçer gibi konuştu hiç beğenmedim ilaçta yazdı onuda aldım kullanıyorum bakalım

bu arada İMEX KREMİ fondoten gibi yuzumde surdum sanki fondoten surmuş gibi oldum :Roflol: :Roflol: İMEX SABUN un kokusuda çok güzel

kızlar yaaa,12 ytl bir sabun için çok fazla değil mi.bildiğimiz kalıp sabun şeklinde mi?

kızlar yaaa,12 ytl bir sabun için çok fazla değil mi.bildiğimiz kalıp sabun şeklinde mi?

canım bu akne tedavisi için yüzüm bu aknelerden kurtulsun başka bişi itemiyorum ben kreminide kullanıyorum ALLAH tan kremi karneye yazdırabiliyorsun ama sabunu elden alıyorsun eczaneden iyi olacağını düşünüyorum o kadar urune onca para ver ve hiç bir işe yaramasın bunun işe yarayacağına inanıyorum inşallah

canım bu akne tedavisi için yüzüm bu aknelerden kurtulsun başka bişi itemiyorum ben kreminide kullanıyorum ALLAH tan kremi karneye yazdırabiliyorsun ama sabunu elden alıyorsun eczaneden iyi olacağını düşünüyorum o kadar urune onca para ver ve hiç bir işe yaramasın bunun işe yarayacağına inanıyorum inşallah

nilbera canım nasıl gidiyor imex sabun?kullandığından beri memnunmusun?içeriğinde ne var yazarmısın merak ettim.

slm.. bendeki sivilce sorunu öle böle değil.. önceden çok fazla yoktu sonra ünideki final vizeler derken stres.. bide baktım suratım tanınmıyacak halde.. şimdi başa çıkamıyorum.. sürekli hastaneler falan..bi doktorun dediği ötekinide tutmuyo neyse.. bide sivilcelerim iltihaplı çıkmaya başladı .. ben şuan imex krem akşamlarıda aknilox kullanıyorum 2 haftatır böle bide zinco sabun ve coppartone güneş losyonu .. bide cildim çok hassas.. neyse bugün gittim ve imex sabun aldım bakalım ne olcak.. çok üzülüyorum cildimi bebek gibi görmeyi çok isterdim.. bi tavsiyeniz varsa sevinirim arkadaşlar..

X