Çatlaklar Çatlaklar İçin Bitkisel Yağları Sıcak Sürmek

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

tatlxixaxsxxixk

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Nisan 2008
78
0
--------------------------------------------------------------------------------

galiba önemli bi püf nokta keşfettim

çatlaklarım için bikaç yağ kullanıyorum.bi ara kullanmayı bıraktım,tam etki etmicek diye düşünürken elimdeki yağları ısıtıp öyle süreyim dedim.şişeyi sıcak suyun içine koyup ısıttım,öyle sürdüm.kıslar acaip farketti ya

şimdi çilek yağı,kakao ve tatlı badem yağını da ısıtıp sürüyorum.eskiye göre daha etkiiliiiiii

tavsiye ederim,KESİNLİKLE DENEYİN

benim çatlaklarım 7-8 senelik,ergenlik döneminde ani büyümeden oluşmuş.onun için kullanıyorum ve çok etkili olduğunu gördüm canım.
ciltten cilde değişir ama denemekten zarar gelmez:KK66:

bide hergün düzenli sürüyorum,bi ara bırakmıştım ama yeniden başladım,2gün oldu ama çok hafif de olsa etkisini göstermeye başladı.sabah öğle akşam saydığım 3 yağı da kullanıyom canım

Bende kakako yağini sürdüm isitip ama fark etmedi. Sen üçünü bir mi kariştirip sürüyorsun açiklarsan sevinirim

hyr karıştırıp sürmüyom canım;

sabah çilek yağını ısıtıp sürüyom,
öğlede tatlı badem yağını ısıtıyom,
tam yatmadan önce de kakao yağını sürüyom,
bunun yanında bide bi krem kullanıyom

ama bence yağlar bu kadr etki ediyo.

daha bikaç gün oldu ama bu yağlar+krem etkisini çabuk gösteriyoo:)
her sabah heycanla kalkıyom,görünüşü biraz daha hafifliyo.
işin sırrı sıcakken sürmeeeeeek:)))

birazcık ama çook az..yani aman aman bi tüylenme yok,hani şu en belirsizler varya,sarı gibi o derecede yapıyo sadece.ama çatlaklarımın geçme bu sorundan kat kat daha önemli benim için

tatlıaşık benimde çatlaklarım çok fazla doğum sonrası çatlakları,tam ümidimi kesmiştimki yazdıklarını görünce birden umutlandım yarın hemen denicem saol.

benimde çatlaklarım karnımda çok fazla. geçeceğini sanmıyorum.. geç mudahale ettiğimi düşünüyorum. kızıma hamileliğimde oluştu. çilek yağı nın etkisi hakkında hiç bir bilgim yok. badem yağı ve kakao cile iyi geldiğini bilmeyen yoktur. ama çilek hakkında bilgisi olan var ise açıklayabilir mi?

ben de geç başladık.en az 7 senelik çatlaklarım.ama etkisi olduğunu görünce mutluluktan uçuyomm:)
ya bide ben bikaç yağ+krem kullandığım için hangisinin etkili olduğunu bilmiyom,inşallah kremsiz de işe yarar.ama bence önemli olan YAĞLAR.tüm ilaçlar da bitkisellikten geliyo zaten.

çilek yağının iyi geldiğini okumuştum.hatta içine bir ampul e vitamini kırınca etkisi daha da artıyomuş.

inşallah güzel haberlerinizi alırım,ayrıca sizde de işe yararsa ve paylaşırsanız çook sevinirim.

internetten almıştım ama şuan daha satılmıyo.
ama dediğim gibi onun çok fazla payı olduğunu düşünmüyorum,çünkü sadece kremi kullandığımda pek bi etki görmedim ama yağlarla beraber olunca:))))

önemli olan yağlar.

ya benimde uzama çatlakları ve yırtıkları var :KK43: çok sinir oluyorum geçmez diolardı bi kaç kozmatik ürün denedim sonuç negatif ama bu nu denicem..yani başlığı görünce sevindim işe gerçekten yarıyo dimi..saol paylaşım için sanırım en çok ben sevindim..teşekkürler..kaydirigubbakcemile5

rica ederim:) bende çok işe yaradı,geçen hafta dermatoloğa gittim ve acaip iyi bi kadın,herkese çözüm buluyo.ama benim göğsümdeki çatlakları görünce direk'BUNLAR GEÇMEZ' dedi.bende artık tamamen yağlara döndüm.her sabah baktığımda daha soluk geliyo,yani çok hızlı ilerliyo.

İNŞALLAH SİZDE DE İŞE YARAR:)

şuan çilek yağım ve tatlı badem yağım bitti.sadece kakao yağını sabah ve gece ısıtıp sürüyorum,bide krem işte.ama yinde de etkisi çok azalmadı.eskiye göre çok inceldi çatlaklarımm:)))

Bende susam,kayısı,badem yağı kullanıyorum. Onuda bu sitede duymuştum zaten. Çok yeni çatlaklarım vardı 1-2 aylık. 1 gün uygulayıp yatıyodum. Sabah kalktığımda hiç görünmüyolardı bile. Bu üçlüyüde tavsiye ederim. Çok işe yarıyor. Ama hiç sıcak denememiştim. Bundan sonrada öyle deneyeyim :)) Çok teşekkürler...

X