Saç Rengi ve Saç Boyama hint kınası

hlya

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Kasım 2007
15
0
34
merhaba! ben 1 ay önce saçıma kına yaktım siyah güzel oldu ama alttan kndi saçım çıkmaya başladı şimdi boyamak istiyorum kendi rengime tutar mı acaba??? sonuçta gene koyu bi renge çeviricem cwp verirsnz sevnrm!!!!!

kınanın üzerine boya yapılmıyo bildigim kadarıyla.. kuaförlerde uzak durur bu işlemden.. ayrıca boya kutularının birinde okumustum.. kına kullandıysanız yapmayın gibisinden.. sen yine bi uzmana sor yeteri kadar akmısmı cıkmısmı sacın yanarmı yanmazmı iice bi tahlil etsin.. öyle yaptır.. bizler görmüyoruzki şimdi burda.. =) ama cok ii bilgilendirebilecek arkadaslar var onlarda birazdan yazarlar.. =)

Keske boyamasaydın,ben bı ara boyamıstım ve senın dedıgın gıbı aktı sacım kendı rengıne donuyo gıbı oldu bekledım,sacımı boyamadım ama bı zaman sonra dıpten akan yerler normal kına rengı olmaya basladı.Dayanamadım kuafore sordum,acarsam yanar dedı cok zor acılıyo dedı.Hatta denedı kızıllık kaldı.Bende gecen ay oturdum evde kendım actım sonuclarına katlanarak,ıkı defa acıcı kullandım ve gıttı ama saclarımda gıttı.Yenı yenı kendıne gelıyo.Bence dokunma kendı uzasın kestırdıkce gıtsın yoksa onun ustune ıslem zararlı:kahve:

X