Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
ismini paylaşırsam reklam olurmu ki?

Bir başka konuda temsilcisi olduğunuz firmanın reklamını yapmak için destan yazmışsınız. 3 günde çatlaklarınız yüzde 60 oranında azalmış öyle mi ?

Yıllardır çatlakları için envai çeşit ürün ve yöntem deneyen kimsenin ulaşamadığı bir mucize sizde gerçek olmuş. Bir firmayı övmek ve tanıtmak için bunu yapmak etik ve insani değil.

Dikkat edin kullandığınız ürün izleri sadece maskeliyor olmasın , su değince yeniden görünür hale gelmeleri muhtemel.

varmısınız iddiaya? Grupta yeniyim yasaklara dikkat etmeye çalışıyorum. Farmasinin çay ağacı soslu losyonu azalttı çatlaklarımı. benden al demiyorum. Al dene. gör iddiaya da varım. Su değince çıkıp çıkmadığını görebilcek kadar da gözlerim SAĞLAM!

varmısınız iddiaya? Grupta yeniyim yasaklara dikkat etmeye çalışıyorum. Farmasinin çay ağacı soslu losyonu azalttı çatlaklarımı. benden al demiyorum. Al dene. gör iddiaya da varım. Su değince çıkıp çıkmadığını görebilcek kadar da gözlerim SAĞLAM!
merhaba nerden nasıl alabilirim tam adını yazarmısın internetten alabileceğim bşi yer var mı

heryerde bulursunuz. çay ağacı yağlı losyon. farmasi markasının. bende gönderebilriim istrseniz. 12.50 tl lik krem. İŞE YARIYOR GERÇEKTEN. farmasinin 12.50 TL ile zengin olacağını sanıyor birileri herhalde.

Lr ile doğum ve kilo alıp verme sonucu oluşan çatlaklarınızdan bitkisel ürünlerle kurtulabilirsiniz
Öncesi sonrası fotoğraflar ve ürünleri incelemek isterseniz
Face:
instagram :

Son düzenleyen: Moderatör:
Screenshot_2015-09-12-23-23-37.png
Screenshot_2015-09-10-12-11-24~2.jpg
FB_IMG_1440851421226.jpg
Screenshot_2015-09-12-23-23-37.png
FB_IMG_1440851421226.jpg
Screenshot_2015-09-12-23-23-37.png Screenshot_2015-09-10-12-11-24~2.jpg FB_IMG_1440851421226.jpg
Dogum ve spor sonrasi olusan catlkalrinizdan lr healty beauty urunlerini kullanarak cozum alabilirsiniz
Urunler Almandir. Tum urunler saglik bakanliginve dermatest onaylidir.
Bana ulasabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar çıtı pıtı bi kişilik olduum halda çatlaklar oluşmaya başladı ben buna nasıl dur derim bi önerisi olan var sa acil yazsınn
Merhaba ben bodyever diye bir peeling ürünüyle tanıştım çok iyi geldi çok iyi bi ürün bence kullanabilirsiniz

Merhaba bayanlar çatlaklar için çok iyi bir ürünle tanıştım BODYEVER dr.erçin özüntürk tavsiyesiyle kullandım çok çok iyi geldi tavsiye ederim hepinize❣️❣️

İyi akşamlar
Aradan beş sene geçti. Çatlakları iyileştirebildiniz mi? Şuan sizden cevap almam mümkün müdür?🌸🌼

Arkadaşlar ben de çatlaklar için sürekli araştırma yapıp duruyorum. Glikolik asitle çatlak tedavisi diye bir şeye denk geldim.Daha öncedende glikolik asitle çatlak tedavisi yapıldığını TCA peelingde leke kalma ihtimali olduğunu ama glikolik asitte olmadığını okumuştum. Bulduğum yazıyı aynen kopyalıyorum. Şu an atama bekliyorum maddi durumum elverir elvermez denicem bu tedaviyi.Sizle de paylaşmak istedim.
Cilt çatlaklarında glikolik asit 2 türlü kullanılır, ilk kullanım şekli tca peelingden 15 gün sonra %10 ile %25 arası glikolik asit kullanılarak cilt altındaki kolojen ve elastin tabakası uyarılır. İkinci kullanımda ise %50 glikolik asit 10 günde bir çatlakların üzerine sürülerek kullanılır.
Her iki kullanım şeklinden sonra cilde a vitaminli yağ ve ve c vitaminli yağ ile e vitamini uygulanarak cildin kolajen uyarması teşvik edilir. Glikolik asit %50 ile yapılacak bakımdan sonra kullanılabilecek bir kür tarifi veriyorum.
%50 glikolik asiti 10 günde bir cildinize sürdükten sonra vereceğim tarifteki uygulamayı sabah akşam cildinize uygulamanız lazım. bakım 2 aşamadan oluşuyor.
  • 100 ml su (damacana su kullanın)
  • 10 ml b3 vitamini
  • 10 ml b5 vitamini
  • 10 gr çinko oksit
Yukarıdaki malzemelerden tonik hazırlayacaksınız. Önce suya b3 vitamini ilave edin iyice çalkalayın, böylece b3 vitamini eriyecektir, sonrasında b5 vitamini ve çinko oksiti ilave edin.

• 50 ml zeytinyağı
  • 10 ml e vitamini
  • 10 ml skualen
  • 10 ml c vitaminli yağ
  • 10 ml a vitaminli yağ
Yağları bir şişede iyice çalkalayarak karıştırın. Sonrasında önce sulu çözeltiyi %50 glikolik asit uyguladığınız çatlakların olduğu bölgeye uygulayın 1 dakika bekledikten sonra yağlı çözeltiyi uygulayınız.

İyi akşamlar
Aradan beş sene geçti. Çatlakları iyileştirebildiniz mi? Şuan sizden cevap almam mümkün müdür?🌸🌼

İyi akşamlar
Canım ben kendi başıma 1 haftadir yeni bir şey deniyorum catlaklarimkm uzerini cizerek yara yaptim ve yuzde 90 geçti görüntüsü cok cilginca farkindayim ama bir forumda okumustum sinek isirmis birinin catlagini orayi kasimis yara yapmış ve o bolge iyilesmis bunu okuyunca kendimde denedim dedigi kadar da varmis yuzde 10luk kisim kaldi bugun yaranin 6.gunu kisacasi 1 aya tamamen kalan yuzde 1luk kisim gider 🙈 sanirim catlaklarin cozumunu ben buldum

Canım ben kendi başıma 1 haftadir yeni bir şey deniyorum catlaklarimkm uzerini cizerek yara yaptim ve yuzde 90 geçti görüntüsü cok cilginca farkindayim ama bir forumda okumustum sinek isirmis birinin catlagini orayi kasimis yara yapmış ve o bolge iyilesmis bunu okuyunca kendimde denedim dedigi kadar da varmis yuzde 10luk kisim kaldi bugun yaranin 6.gunu kisacasi 1 aya tamamen kalan yuzde 1luk kisim gider 🙈 sanirim catlaklarin cozumunu ben buldum
Peki şu an nasıl😇

Çatlaklar için bir dönem düzenli dermaroller kullandım ve baya azalma oldu. Masrafsız ve kendi kendinize yapabildiğiniz bir uygulama. Denemeyenlerin aklında bulunsun.

X