Çatlaklar Çatlaklar İçin Çözüm Önerisi Olan Var Mı?

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Arkadaşlar, derma roller diye bir ürün var. Kırışıklıklardan güneş lekelerine, selülitlerden çatlaklara kadar her şeye iyi geliyor. Yüz için ayrı uzunlukla iğneleri, cilt için ayrı uzunluktaki iğneleri seçiyorsunuz. Uygulamayı yapıp üstüne çatlak için çatlak kremi, selülit için selülit kremi sürüyorsunuz. Cilt, bu uygulama sonunda normal emiş miktarının 40 katını emiyor, kremler çok daha etkili oluyor. 8-10 seans yeterli oluyor. Tavsiye ederim. Derma roller ya da body roller internetten araştıranilirsiniz. Hiç yan etkisi yok. İğneli bir tambur sadece. :):)

Bugün grupfoniden aldım. 52 tl'den düşmüş. Inşallah işe yarar.

Arkadaşlar, derma roller diye bir ürün var. Kırışıklıklardan güneş lekelerine, selülitlerden çatlaklara kadar her şeye iyi geliyor. Yüz için ayrı uzunlukla iğneleri, cilt için ayrı uzunluktaki iğneleri seçiyorsunuz. Uygulamayı yapıp üstüne çatlak için çatlak kremi, selülit için selülit kremi sürüyorsunuz. Cilt, bu uygulama sonunda normal emiş miktarının 40 katını emiyor, kremler çok daha etkili oluyor. 8-10 seans yeterli oluyor. Tavsiye ederim. Derma roller ya da body roller internetten araştıranilirsiniz. Hiç yan etkisi yok. İğneli bir tambur sadece. :):)

merhaba kızlar.bilin bakalım nerelerimde çatlaklar var? kollarımda,omuzlarmda,göğsümde,karnımda,bel bölgemde ve artık deri gözükmeyecek diyorum çatlak ola ola.kızlar üniversitede okuyorum ama derslerimden çok çatlakları geçirme yöntemlerine çalışıyorum çok umutssuzum arkadaşlarım bile diyor bu halin ne üzgün gibisin bir şey mi oldu diye? ben bir şey diyemiyorum.çatlaklardan muzdaribim diyemiyorum sıfır kollu üstbile giymek haram bana diyemiyorum,sevgilimin olmasını bile çok görüyorum kendime o yüzden sevgili bile yapmak istemiyorum. çok umutsuzum kızlar :KK43: artık son çare ben dün zgts dermaroller aldım gg den 1.5 mm çatlaklar için işe yarayacak umarım.yanında c vitamini e vitamini ampül ve çinko krem aldım sudocrem markalı yarın ilk seansıma başlayacağım inşallah işe yarar.günlük nemlendirme için ceradolin aldım bol bol su içip diyete de başlayacağım

Çatlaklar için vazelin ve badem yağının iyi geldiğini duymuştum ancak ne kadar işe yarar bilemiyorum. Bu selülitler için masaj aletleri var ya onlarla çatlak olan bölgelere masaj yapıldığında iyi geliyor. Ablam bu yöntemle çatlaklarının bir kısmını yoketmişti.

merhaba kızlar.bilin bakalım nerelerimde çatlaklar var? kollarımda,omuzlarmda,göğsümde,karnımda,bel bölgemde ve artık deri gözükmeyecek diyorum çatlak ola ola.kızlar üniversitede okuyorum ama derslerimden çok çatlakları geçirme yöntemlerine çalışıyorum çok umutssuzum arkadaşlarım bile diyor bu halin ne üzgün gibisin bir şey mi oldu diye? ben bir şey diyemiyorum.çatlaklardan muzdaribim diyemiyorum sıfır kollu üstbile giymek haram bana diyemiyorum,sevgilimin olmasını bile çok görüyorum kendime o yüzden sevgili bile yapmak istemiyorum. çok umutsuzum kızlar :KK43: artık son çare ben dün zgts dermaroller aldım gg den 1.5 mm çatlaklar için işe yarayacak umarım.yanında c vitamini e vitamini ampül ve çinko krem aldım sudocrem markalı yarın ilk seansıma başlayacağım inşallah işe yarar.günlük nemlendirme için ceradolin aldım bol bol su içip diyete de başlayacağım

merhaba burcu benimde arkadaşımda vardı çatlaklar geçen gün internette araştırma yaparken fraksiyonel karbondioksit lazerle tedavisinin olduğunu öğrendik çukurambarda bir klinik doktor Fulya Tezel ismi fiyat konusunda da çok yardımcı oldu öğrenci olduğumuz için başladık seanslara şuanda çok iyi gidiyo mutlaka tavsiye ederim.:KK9:

bende yeni kullanmaya başladığım bi çatlak kremini önereyim yk çınar çatlak kremi aktariyecilerden bulabilirsin %100 bitkisel bi karışım kullananlar çok memnun kalmışlar. bi deneyin isterseniz

selam bende fronksiyonel lazer yaptırmayı dusunuyorm da senn doktorun nerde istbuldamı bır de bende daha öğrenciyim de bu fiyat lar ne kadr oluo seyanslık şimdiden teşşkkurler :)

bir ara belirgin bir azalma olmuştu bunu sizinle paylaşmıştım. böyle devam eder diye umuyordum fakat pek bir değişiklik yok son halinden sonra beklemedeyim. sizler ne durumdasınız? kaçıranlar için yineliyeyim 9 mayısta acnelyse kulanmaya başlamıştım fakat düzenli değil. yaklaşık 2 aydır iki kremi birden düzenli kullanıyorum benim el terazi göz nizam yaptığım tesbitler neticesinde bir daralma söz konusu ve de sedefli görünüm hafifledi (%20-30 gibi bir azalma var gibi geliyor bana)fakat boylarında bir değişiklik yok. dediğim gibi bu son azalma tespitinden sonra ivme kazanır zannetim ama olmadı galiba veya yavaş oluyor (ya da ben böyle inanmak istiyorum). ama bırakmak yok devam bakalım hayırlısı....

merhaba yazınızı okudum dediğiniz doktoru da inceledim tarih çok eski şuanki son durumunuz nedir merak ettim cevaplarsanız sevinirim ...

bio oil kullanıp sonuç alan varmı? ben hem çatlak hemde yüzdeki çukurlar için düşünüyorum yorumlarsanız seinirim.

Bebak acı badem sütü kullanıp sonuç alan var mI?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

1-Kahve ve bal (gül suyu da olabilir) karışımını çatlak olan bölgeye sürün ve 1 saat bekle sonra yıkayın
2-Yumurta akını çatlağın olduğu bölgeye sürün, kuruduktan sonra (5-10dk) uyu, gece sür ve kalktığında silin veya yıkayın
3- 1.5-2 veya üstü su için yani 8 bardak su içmeniz yeterli(günde)
4-Çatlak olan bölgeyi banyoda belirli günlerde keseleyin
5-Nemlendirici krem sürün
6-Dans edin, bisiklet sürün, spor yapın ve özellikle yüzün
7-İdeal kiloda olun
8-Bazı ilaçlar var kesinlikle onaylanırsa alın yoksa daha kötü olur ve cildinizi temiz tutun

Benim kullandığım bir krem var hem zayıflatıcı hem çatlak giderici ve etkisini kesinlikle gördüm bacaklarımdaki çatlaklar inceldi azaldı yok gibi ve çatlaklar bazı hareketlerime engel oluyordu o krem sayesinde zorlanmıyorum.
Kremi her sabah kalktığınızda sürüyorsunuz eğer banyo yapıcaksanız banyodan sonra sürün etkili olsun.
KREMİN ADI BİOMİNERA (kullandıkça etkisini görürsünüz ) AYRICA KOKUSU ÇOK GÜZELDİR

BUNLARI DENEDİM VE GERÇEKTEN ŞU AN ÇOK AZ ÇATLAK VAR

1-Kahve ve bal (gül suyu da olabilir) karışımını çatlak olan bölgeye sürün ve 1 saat bekle sonra yıkayın
2-Yumurta akını çatlağın olduğu bölgeye sürün, kuruduktan sonra (5-10dk) uyu, gece sür ve kalktığında silin veya yıkayın
3- 1.5-2 veya üstü su için yani 8 bardak su içmeniz yeterli(günde)
4-Çatlak olan bölgeyi banyoda belirli günlerde keseleyin
5-Nemlendirici krem sürün
6-Dans edin, bisiklet sürün, spor yapın ve özellikle yüzün
7-İdeal kiloda olun
8-Bazı ilaçlar var kesinlikle onaylanırsa alın yoksa daha kötü olur ve cildinizi temiz tutun

Benim kullandığım bir krem var hem zayıflatıcı hem çatlak giderici ve etkisini kesinlikle gördüm bacaklarımdaki çatlaklar inceldi azaldı yok gibi ve çatlaklar bazı hareketlerime engel oluyordu o krem sayesinde zorlanmıyorum.
Kremi her sabah kalktığınızda sürüyorsunuz eğer banyo yapıcaksanız banyodan sonra sürün etkili olsun.
KREMİN ADI BİOMİNERA (kullandıkça etkisini görürsünüz ) AYRICA KOKUSU ÇOK GÜZELDİR

BUNLARI DENEDİM VE GERÇEKTEN ŞU AN ÇOK AZ ÇATLAK VAR

canım merhaba bu krem bacaklarında incelme sağladımı benim alt bacaklarım kalın zayıflamaya kalkışıncada çatlak oluşuyo :s

16 yaşındayım basen bölgemde biraz çatlak var ama gözüküyorlar yani birde sıkınca azcık selülit varmış gibi boyum 1.70 kiom 55-60 arası değişiyor neden olduklarını bilmiyorum ama önerebileceğiniz bir krem veya basit bir kür tarzı bişey varmı?

X