halsizlik,ishal ve kramp gibi sorunları olanlar

HAYALKIZ

ece cerenin annesi:)
Kayıtlı Üye
1 Kasım 2007
768
127
39
kızlar merhaba ben 31+3 gunluk hamıleyım sizlerdede asırı halsızlık sorunu varmı gun gelıyor ayaklarım şişiyor gun gelıyor şişmemiş bugunde ishal ve kramplar giriyor karnıma sankı karnım sertleşiyor dr u aradım sıcaklardan dedı mıdenı yediğin bişey bozmuş dedi bende doğummu yaklaşıyor acaba dıye endıselendım bıde çok sulu göz oldum afedersınız kıçımı kaldırasım gelmıyor ya kendımı ıyı hıssetmıyorum:a015:

bende 33 haftalığım şekerim aynen bendede var sendekilerden halsizlik sıcaktan bunalıyorum evin içinde iş yapmak istemiyorum zaten yapıncada fırlıyorum resmen acayip terliyorum ben yaa normalmi bilmem. hamileyim diye herhallalınganlık desen o biçim .eşim gerçekten anlayışlı olmasa napardım bilmem.doğum yaklaıyor diye bizdeki bu durumlar gayet normal ,ama bunu çevrendeki bazı insanlara anlatmak zor.onlara göre naz yapıyozzz,boşver canım yaa kim ne derse desin sallaa bebeğimizi kucağımıza aldığımız vakit inşallah hepsi geçer..

kızlar merhaba ben 31+3 gunluk hamıleyım sizlerdede asırı halsızlık sorunu varmı gun gelıyor ayaklarım şişiyor gun gelıyor şişmemiş bugunde ishal ve kramplar giriyor karnıma sankı karnım sertleşiyor dr u aradım sıcaklardan dedı mıdenı yediğin bişey bozmuş dedi bende doğummu yaklaşıyor acaba dıye endıselendım bıde çok sulu göz oldum afedersınız kıçımı kaldırasım gelmıyor ya kendımı ıyı hıssetmıyorum:a015:[/QUOTE

merhaba canım bende 33 haftalığım sorunlar bendede başladı sinir,kramp,miğde yanması ve özellikle kasık ağrısı çok fena yapıyor beni her an doğum yapıcam sanıyorum.çok az kaldı sabretmekten başka çare yok

offf kızlar 33+0 dayım 2 haftadır aynı dertlerdeyim. çıldırmak üzreyim ordan kalkıp oraya yatıyomm çok ağırlaştım. bende artık ne doğum korkusu kaldı ne bişey. bir an önce doğurmak istiyorum artık

offf kızlar 33+0 dayım 2 haftadır aynı dertlerdeyim. çıldırmak üzreyim ordan kalkıp oraya yatıyomm çok ağırlaştım. bende artık ne doğum korkusu kaldı ne bişey. bir an önce doğurmak istiyorum artık

oyoyoyyyy kıyamammmmm sabret bidenemmmmm

bende 30+2 deyim.bütün kemiklerim batıyor sanki.mide yanması çok kötüymüş.canım bişey yemek istemiyo.kramplarda cabası.ishal ,kabızlık kasık ağrısı yok çok şükür.ama halsizlik alınganlık isteksizlik had safhada...iyiki burası var damdan düşeni damdan düşen anlar misali.rahat rahat sayıyorum sıkıntılarımı burda.birbirimizi anlıyoruz biliyorum

ishalim geçti kızlar ama hala karın ağrım yanı arada oluyor bebek genişliyor sanırım ondan oluyor.. ama son 3 ay gerçekten en zoruymuş

X