Çocuk Hastalıkları huysuz oğlum

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği

hxuxlyacemre

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2007
146
1
54
merhabalar.8 aylıkbir oğlum var.doğduğundan itibaren sürekli ağlıyor.gezdiriyorum,oturtuyorum ,yatmıyor.birçok yöntem denedim ama yine huysuz.gaz değil bence korkuyor.bunun için ne yapabilirim.yardımınıza ihtiyacım var.aynı sorunla karşılaşanlar bana yardım etsin...............

benım kızmda oyleydı.hıc uyumaz hep aglardı sabah aksam gaz dııl karnı tok agrısı yok.cocuk dr da akrabam gecenın 3 de cok aramısımdır nesı war bu cocugun dıe.butun tahlıllerı oldu bı sorun cıkmadı.uykuyu sewmıo dedı bırak uyumasın.aglamasının sebebıde bu....aksam aglıo kalkıyoruz oturuyoz aıle boyu oyun oynyyoruz cocuk mutlu.AMA dogdugundan berı hep aglıodu gece yarıları az gezdırmedım butun ewı neler denedım .....ama duzeldı sukur....cunku su an 3 yasını bıtırecek.bende az cekmedım cnm.sana tek soylıyecegım SABIRRR......

tekrar merhaba.benim oğlum ne kucakta gezdirince duruyor nede yerde.dr.a götürdük .ağlamasına hiçbirşey yapamayız diyor.ama çok sağlıklı

X