İzmirde Satılık Ev Arıyorum

B

BusraEmily

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi BusraEmily
Arkadaşlar izmirde üçyol,hatay ve çevresinde en fazla 120bin ytl'ye kadar 2+1 ya da 3+1 ev arıyorum..Bana yardımcı olabilecek arkadaşlar;şubat 2009a kadar uzun bi zaman aralığım war fakat bulacağım evin muhiti iyi biryer olmalı.2.öğretim okuyorum onun için akşam dönüşlerinde biraz korkuyorum bi de tek dönersem diye muhit evden de önmli..Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler hihoyyyt:enbuyukkk:a.s.

• Konu Sahibi BusraEmily
aldım mesajı =) ama dahafazla bilgiye ihtiyacım war arkadşlar lütfeen yardımcı olun teşekkürler...

• Konu Sahibi BusraEmily
merhaba arkadaş izmirin en iyi semtlerinin başlarında gelen,%90 nın mal sahibi oldugu ve hemen hemen herkesin birbiri tanıdığı gecenin 3 de bile rahatlıkla gelebileceginiz güzelyalı semtindeki evimizi satıyoruz.ilgilenirseniz gelip görebilirsiniz.3 oda 1 salan 4,kat hazır mutfak jakuzili banyo odalar ahşap ve halı döşeli diger zeminden kalebodur.badanası bile yeni yapıldı .120 bin tl.istiyoruz.tabiki henüz ev almadıysanız.aldıysanız hayırlı olsun.

• Konu Sahibi BusraEmily
Şu anda kiralık bi eve taşındım, bornovadayım fakat hala ev alma fikrimiz var. Okulum 4 yıllık ve ben henüz 1.sınıftayım ve yapılaak masrafları düşündüğümüzde satılık ev daha mantıklı geliyor. Evi gelip görmeyi isterim, fakat ne zamana kadar satılacak eviniz o çok önemli :uhm:

• Konu Sahibi BusraEmily
Güzelbahçe'de evim var 120.000 ye kadar vericez 2+1 90 m2 denize sıfır sayılır önünde sadece yol ve plaj var Güzelbahçe'den ulaşım Alsancak'a kadar var düşünürseniz fotoları gönderebilirim

• Konu Sahibi BusraEmily
Bostanlı Merkezde 2+1 iskeleye ve metroya yürüyerek 3 dakika mesafede evimiz var. Semt oldukça nezih. İlgilenirseniz görüşebiliriz

canım ne kadar düşünüyorsunuz fiyatı...bende bostanlıda oturuyorum ama kiralık ev almak istiyorum.işim konakta oldugu için vapur bana daha uygun oluyor ve zeminse düşünmüyorum hiç.

• Konu Sahibi BusraEmily
Hiç birikimim yok ev alabilirmiyimki:2:Nasıl olur,emlakçıdan alsam,kazıklanırım gibi geliyo.Tek bildiğim İzmirden almak istediğim.ama başka hiç bişey bilmiyorum:KK43:

• Konu Sahibi BusraEmily
Aslında aramıyorum.Ama ev almak fikrim var.Nereden başlayacağımı bilmiyorum.Emlakçılarla yüzgöz olmak da istemiyorum.Nasıl yapsam,nerden başlasam:KK43:

İzmirde bu işlerle uğraşan biri var,emlakçı değil.bu yazdığın şeyleri
anlatan yazılar yazıyo.adı emlakgurmesi ama sayfasının adını unuttum
şimdi.istersen bi araştır ben tanışmadım ama çevremde baya duyuroum adını.

tşkler...harikaymış...:)tam aradığım buydu,bir de tamamen benim konumla ilgili bi mail attım hemen cevap yazdı,şaşırdım...tekrar tşk..evi aldığımda burda yazıcam:)

X