Örgü bebişime ördüklerim

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

yabangulumZ

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2008
9.722
23
41
fotoraf0008np9.jpg
ördüğüm bebek yeleği

fotoraf0015ft4.jpg

buda uğur böcüklü patiğim

fotoraf0025rw5.jpg

buda bebiş önlüğü

fotoraf0021ua6.jpg
buda ördekli patiğimiz

fotoraf0011lt8.jpg

buda diğer patiğimiz

canimsin ya hepside birbirinden güzeller bayildim
hakkediyosun tatlim hakkediyosun allahim sanada verir insallah tüm iyi dileklerim ve dualarim seninle:nazar:

aaa ben bunları neden daha önce görmedim ya
yabanım ellerine emeğine sağlık canım.. hepsi birbirinden guzel olmuş, harikalar!
Rabbim daha fazla bekletmesin seni

canimsin ya hepside birbirinden güzeller bayildim
hakkediyosun tatlim hakkediyosun allahim sanada verir insallah tüm iyi dileklerim ve dualarim seninle:nazar:
canım benim işallah.kııız sen nerden buluyon bütün geçmişte kaln konularımı bulup çıkartıyon ortaya.çok teşekür ederim bi tanem..
aaa ben bunları neden daha önce görmedim ya
yabanım ellerine emeğine sağlık canım.. hepsi birbirinden guzel olmuş, harikalar!
Rabbim daha fazla bekletmesin seni

teşekür ederim canım amin işallah..

canım benim işallah.kııız sen nerden buluyon bütün geçmişte kaln konularımı bulup çıkartıyon ortaya.çok teşekür ederim bi tanem..

canimsin
arkadasimsin
cok sevdigim birisin
hernekadar daha yakindan tanisma firsatimiz olmasada
istatistiklerine girip ilgimi ceken tüm konularina bakdim sekerim
fenami oldu gündeme geldi
ve hem fikir oluyo millete hemde cok begeniliyo ben yapamiyorum malesef ama bakarken bile gözüm gönlüm aciliyo inanki cicim:nazar:a.s.:enbuyukkk:

canimsin
arkadasimsin
cok sevdigim birisin
hernekadar daha yakindan tanisma firsatimiz olmasada
istatistiklerine girip ilgimi ceken tüm konularina bakdim sekerim
fenami oldu gündeme geldi
ve hem fikir oluyo millete hemde cok begeniliyo ben yapamiyorum malesef ama bakarken bile gözüm gönlüm aciliyo inanki cicim:nazar:a.s.:enbuyukkk:

bende seni sevdim inan:asigim:..çok iyi kalplisin... canım süper oldu valla.ellerine sağlıkkk.a.s.kaydirigubbakcemile3 Şeniz

canimsin sende öyle kalbin güzel yüregin temiz arkadasim benim allahim gönlüne göre versin
emeklerine saglik
göz nuru el emegi bunlar saygim sonsuz

ellerine yüreğine sağlık cnm benimm :))
bi tanem :)))
daha benim bebeğimede öreceksin bunlardan unutma :))))))

X