Doğuma Hazırlık Hamileler bebeğinin cinsiyetini hisseder mi?

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
kesinlikle anneler hissediyor..
bende hamile olduğumu duyunca benim oğlum olcak dedim ..
ve çok şükür emrahan'ımız geliyor :asigim:
ve yengemde hep kız olsun istiyordu..hep kız hayal ediyordu.hamile olduğunu duyunca erkek olacak dedi ve yengeminde erkek bi bebeği oldu..
Rabbim herkeze hayırlı evlat nasip eder inş..:Saruboceq:

Ben hep kız olmasını istemişimdir,ama etrafımdakiler özellikle de eşimmmm erekek olacağını sölüor.
Ben de ekndimi ianadırdım galiba erkek olacağına.Hiç kız düşünemiorum.Keşke bi süpriz olsada kızım olsa:)

Benim de sanki oglum olacakmi$ gibi bir his var içimde ama henüz bebegimin cinsiyetini bilmiyorum ve bir anönce ögrenmek için can atiyorum.:emir_bebek:

bu konuyu çok merak ediyorum
gerçekten tutuyor mu hisler
8 haftalık hamileyim ve en başından beri eşim de bende kızımız olacak gibi hissediyoruz. çevremdekiler oğlun olacak gibime geliyor diyor. onlar öyle dedikçe kız olmasını daha çok istiyorum (benim dediğim çıksın diye) :)
ilk çocuk olduğu için hiç farketmez yeter ki sağlıklı olsun ama kız evlat hep hayalimdi demeden de edemeyeceğim.

bu konuyu çok merak ediyorum
gerçekten tutuyor mu hisler
8 haftalık hamileyim ve en başından beri eşim de bende kızımız olacak gibi hissediyoruz. çevremdekiler oğlun olacak gibime geliyor diyor. onlar öyle dedikçe kız olmasını daha çok istiyorum (benim dediğim çıksın diye) :)
ilk çocuk olduğu için hiç farketmez yeter ki sağlıklı olsun ama kız evlat hep hayalimdi demeden de edemeyeceğim.

Vallahi benim hislerim tutmadi.
Erkek dogdu kiz oldu
Saglikla kucağına alda,gerisi teferruat

Ben hamile kaldigimi ogrendigim gece ruyamda bana dogru koşan bi at gördum uyandigimda oglum olcagi hissi geldi icime yanilmamisim hissettim yani

X