Gebelik testinde 2 çizgi var amaaaaa

kızlar bugün kan tahlilinde değerimiz 698.33 olmuş artmışşşşş.:sm_cool::teytey::dance:hihoyyyt( perşembe-122.6 ydı )cuma günü keseyi görücez ultrasonda.:emir_bebek::saruboceq:

canim benim hadi gözün aydin bak ne demiştim yükselir..bosuna üzdün kendini.büyük allahim bu ramazan mübarek günde dualarimizi kabul etsin saglikla bebeklerimi kucagimiza almak nasip etsin insallah..bebek isteyen herkesede allahim bu güzel duyguyu tattirsin
iyi bak kendine...

arkadaşlar benim adetimde 6 gün geçti az önce gebelik testi yaptım ve çift çizgi çıktı çift çizgi olupta hamile olmama olasılığım var mı yarın gidip kan testi yaptırıcam haftasonu ama yaptırırım sanırım özel hastanelerde fln....çok heyecanlıyım dış gebelik yada başka durumlarda çift çizgi oluyomu yada çift çizgi olup kan testiyle hamile olmadığını öğrenen var mı acaba ?
inşallah hakkımızda hayırlısı olur tüm bebiş bekleyenler tez zamanda kucaklarına alırlar sağ salim:KK49::KK49::KK49:

ben 17 ocak tarihinde adet gördüm en son ama bnm cok onceden düzensizligim var doktorlar sıkıntıdan ileri geldigini söylüyorlar,3 gun once idrar testi yaptım evde 2 cızgı cok net cıktı ertesi gün emin olmak adına bi tane daha aldım onda biraz daha silik cıktı.bugun kan testi yaptırdım sonuc negatif kafam karmakarısık oldu doktor ilgilenmedi bile dogru dürüst kan testi beta-hCG <0,100 cıktı altta
mlU\ml 05 07 yazıyor ben bi anlam veremedim yardımcı olursanız sevinirim bunu yasan varmı kan degeri yükselirmi bide gebelik yeni oldugu için olabılırmı acaba???

Bende adetime bir gun kala ve bir gun sonra yaptim. Ikisinde de ikinci cizgi cok cok silikk pazartesi doktor a gircem bakalimm... inss hamileyimdirr

Kizlar adetime 2 gün var ve ben bugün test yaptim.2 çizgi ama 2.si daha açik renk.az önce doktorumun muaynanesine gittim ve kan testi yaptirtim ama saat 7 ye kadar beklicem.benim için dua edin lütfen.
Kizlar adetime 2 gün var ve ben bugün test yaptim.2 çizgi ama 2.si daha açik renk.az önce doktorumun muaynanesine gittim ve kan testi yaptirtim ama saat 7 ye kadar beklicem.benim için dua edin lütfen.
arkadaslar mrb çift çizgi gordum ıkısındede kesınlıkle hamılesınız..sonra doktoro gıttım kan verdım %100 hamıle oldugum ıspatlandı..

X