Gebelik testinde 2 çizgi var amaaaaa

ayyy cnm benm yaa çok ama çok sevindim çok duygulandım sağlıklı bi hamilelik geçirmen dileğiyle güzelm kendine çok dikkat et gözün aydın darısı inş.en kısa zamanda benm ve isteyen tüm anne adaylarının başına :nazar:a.s.

aysunsude naz belirti hic olmadimi ya???
bende kazaya ugradim kendimden süphe ediyorum regl olmaya 10 gün var.basim cok siddetli agriyor cok yorgunum ve sürekli bir aglama hissi var agliyorumda.midem bulantilarim var ve sik idrara cikiyorum,gösülerimde agri var.sen degisiklik yasadinmi????

canım benim yeni anne adayımız h.g aramıza Allah saglıklı sıhatli ve sorunsuz hamilelik geçirmeni nasip etsin inş...saglıklı bir sekildede kucagına alırsın inş canım çok sevindim valla ilk ögrendigim zamana götürdün beni canım yaaa Allah ikinizede saglık versin...hepimize versin..sıkıntın sorunun olursa danışabilirsin canım benim biz tecrübeli olduk artık okuya okuya yorum yapa yapa her zaman yardımcı oluruz......

feyzacım belirtiler vardı tabiki olmaz mı?o yüzden test yaptım:) kasıklarımda ağrı vardı.belimde,ayaklarımda......bugünkü mide bulantısı ve baş dönmeleri felaketttt!

eşim eve geldi kapıyı açtım ayakkabılarla içeri girip sarıldııı.(evet çok harika bana sarılması ama halım battı yaaaa.yeni yıkattım ya ne olduuuu) ağlaştık.eşimde ağlayabiliyormuşşşş.annelerimizi aradık.haber verdik.yarım saat geçince arıyolar. ne oldu kiii gene ama hep bir mazeret hep bir mazeret.bizi kontrol ediyolar.eşim bana kıyamazdı ama şimdi daha başka oldu kızlar.alışverişe hadi ,sebze meyve almaya vsss......şimdilik harika ama her an bunalabilirm.....

ben size yardımcı olacaksa şunları yazmak istiyorum.eşimle ilişki sonrası eşim kendini geri çekmeyip bekliyordu.spermler dışarı akmasın diye.sigarayı 3 aydır içmiyorum.ilişki sonrası kalça altına yastık 2 saat yat bakalım.ve pozisyon ya erkek üstte olucak kadın kalça altına aynı anda yastık koyacak,yada dirsekdiz pozisyonu.veee kızlar ben yumurtlama günümü takip etmedim açıkcası.1 ay boyunca 2 günde bir ilişki.eşim sperm sayısı arttırı kullandı.2 günde bir yapsanda sperm sayısı fazlaydı haliyle..bol şans size

çok tebrik ederim canım İnşallah bebeğini kucağına sağsalim alırsın çok sevindim gerçekten inşallah bir gün bizler de o günleri görürüz

canım benim okadar çoooook mutlu oldumkı anlatamam heycanlandım senin adına çoook sevindim allahım tamamına erdirsin canımmmmmmmmmm

ben size yardımcı olacaksa şunları yazmak istiyorum.eşimle ilişki sonrası eşim kendini geri çekmeyip bekliyordu.spermler dışarı akmasın diye.sigarayı 3 aydır içmiyorum.ilişki sonrası kalça altına yastık 2 saat yat bakalım.ve pozisyon ya erkek üstte olucak kadın kalça altına aynı anda yastık koyacak,yada dirsekdiz pozisyonu.veee kızlar ben yumurtlama günümü takip etmedim açıkcası.1 ay boyunca 2 günde bir ilişki.eşim sperm sayısı arttırı kullandı.2 günde bir yapsanda sperm sayısı fazlaydı haliyle..bol şans size

öncelikle tebrik ederim canım eşin ne kullandı sperm sayısını artırmak için acaba.

ben eve gidiyodum kaçırmışım bu haberi tabe-tatlicadiarzu-

hayırlı uğurlu olsun canııımmmmmmmmmma.s.
tebrikleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer:dance::dance:
sağlıkla kucağımıza alırız inşallaaaah:Saruboceq::Saruboceq:

gözünaydın tebrik ederim.senin adına çok mutlu oldum.hayırlısıyla doğurursun inşallah...

allah tamamına erdırsın saglıkla kucagına al inşallah. bende sabah kan verdim 4 te sonucu alıcam.6 gün falan gecıktı benımde. kasıklarımda batmalar agrılar oldu göğüslerimde şu an pek bişey yok.onun dısında uykum arttı. bakalım hayırlısı haberi alıcaz artık bugün. inşaallah bebiş vardır.dua edin lütfen

X