Gebelik testinde 2 çizgi var amaaaaa

AysunEge

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2008
2.834
3
Kizlar adetime 2 gün var ve ben bugün test yaptim.2 çizgi ama 2.si daha açik renk.az önce doktorumun muaynanesine gittim ve kan testi yaptirtim ama saat 7 ye kadar beklicem.benim için dua edin lütfen.

ayy kesin hamişsindir hayırlısı diyelim Allah tamamına erdirsin şimdiden... darısı başıma..

HAMİŞSİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNN:dance::dance::dance:
BENİMDE ÖĞRENDİĞİM GÜNKÜ HEYECAN GELDİ AKLIMA :lepi:
4 TANE YAPMIŞTIM ABARTIP 4ÜDE SİLİKTİ....kaydirigubbakcemile5
ALLAHIN İZNİYLE SAĞLIKLICA KUCAĞIMIZA ALALIM İNŞALLLAAAAAAAAAHHH:nazar::Saruboceq::Saruboceq:

Kizlar adetime 2 gün var ve ben bugün test yaptim.2 çizgi ama 2.si daha açik renk.az önce doktorumun muaynanesine gittim ve kan testi yaptirtim ama saat 7 ye kadar beklicem.benim için dua edin lütfen.

hadi hayırlısı..büyük ihtimalle pozitif sonucu alacaksın..şimdiden tebrikler...:))

:nazar:güzelim inş. hamişsindir ben gecen ay 3 kez gördüm o silik çizgiyi ama 9 gün gecikmeden sonra adetim gelmişti :çok üzgünüm:inş. öyle bi sonuç olmaz cnm senin için dua edicem hayırlı haberlerini bekliyoruzzz

canım benimde öyleydi ikinci çizgi daha silikti ve 12 haftalık hamileyim.umarım hamilesindir canım Allah sanada nasip etsin bu güzel duyguyu bizide habersiz bırakma hadi bakalım yeni anne adayı geliyo galiba aramıza hayırlısı canım.....a.s.

çok teşekkürler kizlar hepinize.bende biri hamileyim diye yazdiğinda duygulaniyordum,seviniyordum.ama testte 2 çizgi çikinca ağladim bennnnnnnn....................inş.bebek isteyen herkezin yüzü en yakin zamanda güler.

arkadasım vallahı dua ettım.inşallah hamılesindir.hayırlı haberlerle inşallaaaaahhh
:teytey:

cok güzel rabbim tmamina erdirsin insallah rabbim tüm olmayanlara versin .aminnnnnnnnnnnnnnnn

X