doğumun yaklaştığını nasıl anlıcam????????

xoxzlem_33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2008
112
0
37
cok merak edıom doğumdan önce hıc kucuk sancı falan olmazmı.yada baska bı belirtısı varmı su gelmesi dışında yanı.bnm bebişimin rahatı yerinde heralde hiç gelecek gibi görünmüoo..gelsin artık sağlıkla yaaa:emir_bebek::CüvCüv:

var canım olmazmı. mesela benim kanamam olmuştu
adet ağrısından biraz daha fazlasını düşün kasık ve bel ağrısı
saatte bir sancılar başlar sonra yavaş yavaş 10 dak ve 5 dak kadar düşer en sonda 3 dak da bir gelmeye başlar. sen 5 dak bir gelmeye başlayınca hastaneye gitmelisin.

Allah bir avazda kurtarsın canımm.
korkma. bütün sancılara ve acılara değiyor.
doğduktan sonra hepsini unutuyorsun
Allah'ım hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin.

merhaba canım umarım şu ana kadar kurtulmuşsundur benim hiç sancım olmadı hiçbir şikayetimde yoktu sadece doğum yapacağım gün sağ kasığımda yanma oldu akşamına hafif su geldi muayeneye diye gittim sancısız doğurdum çıktım alllah herkesi benim gibi kolay kurtarsın..:emir_bebek:

merhaba canım umarım şu ana kadar kurtulmuşsundur benim hiç sancım olmadı hiçbir şikayetimde yoktu sadece doğum yapacağım gün sağ kasığımda yanma oldu akşamına hafif su geldi muayeneye diye gittim sancısız doğurdum çıktım alllah herkesi benim gibi kolay kurtarsın..:emir_bebek:

ayyyy maşallah seninki ne güzel işmiş ya darısı bizimde başımıza....

ben daha kurtulamadımÇok üzgünüm çoook 26sında kontrole gtcem artık merak edıorm ama hareketlı kızım aslında.insallah kotu bse olmas.hala şikayetm yok arada bıkac sanıye adet sancısı gbı bse oluo o kadar.sancısız nasıl dogurdunbenneyaptımkianlamadım ben.epıdural dıyemı?

benim önce saat başı sonra 20 dk. da bir sancım oldu. sonra 10 ve 5 e düştü bu arada da suyum gelince hastaneye koştuk!

allahim ne heyacan verici ne müthiş bişiy allah herkeze zamaninda ve olmasi gerektiği gibi normal doğumlar nasip etsin.

X