Saç Şekillendiriciler İnce telli saclar için düzleştirici bakım kremi önerileriniz?

D

dilbis

Ziyaretçi
arkadaslar benim saclarim cok ince telli ve fazla gurde degiller ayrica kabaran cinsten sac masasi kullaniyorum ama yakmaktan korktugum icin cok sik yapmiyorum sizin bildiginiz iyi bir duzlestirici krem varsa banada yardimci olurmusunuz:

saçların inceyse düzleştirince daha kötü görünmezmi? fisfisfis bnm saçlarım da hem az hem ince telli düzleştrnce saçlarımı küşücük kalıyo kafam.katlı kestrdm kabarınca fena durmuyo zatn dalgalı olunca özel olarak yaptrmışım sanıyorlar hatta doğl hali olduuna innmıyorlar ble kaydirigubbakcemile2...

benim saçlarımda ince telli kısa kestirdim daha gür ve güzel duruyo

benim saçlarım ince telli ama oldukça gürdür fakat kolay kopar ve dokulur acaba saç telini kalınlaştıran maske filan yok mu?

saçların inceyse düzleştirince daha kötü görünmezmi? fisfisfis bnm saçlarım da hem az hem ince telli düzleştrnce saçlarımı küşücük kalıyo kafam.katlı kestrdm kabarınca fena durmuyo zatn dalgalı olunca özel olarak yaptrmışım sanıyorlar hatta doğl hali olduuna innmıyorlar ble kaydirigubbakcemile2...

yok saclarimi duz yapinca cok guzel oluyo arkadaslarimda iyi oldugunu soyluyo ama iste fazla duzlestirici kullanmak istemiyorum fisfisfis

ınce tellı olunca daha cabuk duzlestırılıyor hemde elektrıklenmesını onlemek ıcın bırazda bıseler surulebılır ben memnunum dokulme olmasa daha ıyı olurdu ama saclarımı bolede sevıyrm

saclarimi kisa kestirincede kabariyo saclarim dalgali simdi kestirdim dustan sonra kopuk suruyorum idare ediyo iste

X