Yumurtalık kisti tedavisi gören var mı bebek olurmu

yumurtalıklarda kist varmış doktor tedavisi yok dedi birdahada çocuk olmaz dedi:uhm:a.s. tedavi görenler varmı sonuç ne oldu bebek olmama ihtimali var mı beni bilgilendirirseniz sevinirim

aaaa oyle seymı olurmus okadar dr.a gıttım yumurtalık kıstlerı onemsızdır dedı her kadında yumurtlama donemınde olurmus ve adetle patlayıp akarmıs bendede vardı pko da vardı 5ay dıane35 kullandım ve su anda pko da yok cocuk olmaya engel deıl dedı dr.m suanda :emir_bebek:yok ama ınsalah rabbım hepımıze verecek sakın moralını bozma canım:1hug:

bende ilk defa duydum neden cocuk olmazmıs.öyle şeymi olur.bence sen başka bir doktora git.saçmalamıs o doktor.yani başka birşeyse neyse ama.yani bnim arkadaşımda yumurtalıklarında kist vardı cok buyuduğu için yumartalıklarına yapıştı ve sok yumurtalığı alındı kistle beraber.ona rağmen %30 olabilir demişti doktoru.eğer öyle bir şey yoksa neden olmasınkı.kesinlikle doktorunu değiştir bak sinirlerim hopladım nasıl doktor bu yaw.

aaaa oyle seymı olurmus okadar dr.a gıttım yumurtalık kıstlerı onemsızdır dedı her kadında yumurtlama donemınde olurmus ve adetle patlayıp akarmıs bendede vardı pko da vardı 5ay dıane35 kullandım ve su anda pko da yok cocuk olmaya engel deıl dedı dr.m suanda :emir_bebek:yok ama ınsalah rabbım hepımıze verecek sakın moralını bozma canım:1hug:

çok sağol bende öyle korktum ki amin hepimize inşallh:nazar:

bende ilk defa duydum neden cocuk olmazmıs.öyle şeymi olur.bence sen başka bir doktora git.saçmalamıs o doktor.yani başka birşeyse neyse ama.yani bnim arkadaşımda yumurtalıklarında kist vardı cok buyuduğu için yumartalıklarına yapıştı ve sok yumurtalığı alındı kistle beraber.ona rağmen %30 olabilir demişti doktoru.eğer öyle bir şey yoksa neden olmasınkı.kesinlikle doktorunu değiştir bak sinirlerim hopladım nasıl doktor bu yaw.

çok sevindim canım ya allah razı olsun a.s.

şimdi 2 tosunum var çok şükür.bekarken 4 tane farklı büyüklükte evlendikten sonrada 3 tane vardı.çok şükür tedavimi görünce aslanlar gibi 2 oğlum oldu.yanlız şunu belirteyim bunun bir iyi huylusu birde kötü huylusu varmış bendeki iyi huylu olduğu için kolay tedavi oldu.ama kötü huylusuda tedavi edilebiliyor.çocuğa engel değil.hastalıktan kurtulduktan sonra yumurtlama dönemin tesbit ediliyor ve o günlerde ilişkiye girmeni istiyor doktor.benim yengemde kötü huylusu vardı çok şükür tedaviden sonra 3 tane evladı oldu.bence hiiiiiiiiiç korkma canım.geçmiş olsun.:1hug:

allah razı olsun canım sanada geçmiş olsun peki oval kist varmış o nasıl bilgin var mı bi tanıdıkta varda onoda aynısını demiş dr. tşk ederim :içelim: allah tosunlarına uzun ömür versin analı babalı büyütsün

Nasıl doktormuş o öyle. Hemen doktorunu değiştir canım. Böyle bir şeyin saçma olduğunu doktor olmayan bile çok iyi biliyor.
Benim arkadaşımda da vardı. tedavisini oldu geçti çok şükür. Ve doktor ısrarla çocuk için bir engeli yok sakın korkma demişti.
Sen de içini ferah tut canım. Çok geçmiş olsun. Tedavini olur sen de kurtulursun inşaallah.

bu arada daha yeni öğrendim.bi akrabımızın gelininde çikolata kisti varmıs.2 bebeye hamile kalamıyordu.spermleri yavaşlatıyordu.tedavi oldu.2 ay sonra hamile kalmıs.şimdi 2 aylık ikiz bebek bekliyor.sen içini rahat tut canım.bendede kıst var küük dedi dokto bişe olmaz 3 ay içinde hamile kalamazsan gel tedavi edlim dedi.korkma yani.

bende de çikolata kisti vardı
dr gittim felaket tellalığı yaptı
yok bunu hemen aldır kötü huylu
çocuk için uğraşma olmaz valan filan
ben başka dr gittim oda olmaz çocuğun dedi.bu kisti hemen aldır
ben onuda dinlamadim.başka dr gittim baktı inceledi evet gebeliğe engel bir kist dedi.bunun tedavisi yok .ama çocuğun olmaz diye bişi yok olabilir dedi.tekrar belirteyim gebeliğe engel bir kist .eğer aldırırsan dahada zorlaşır gebe kalman.beni bir korku aldı tabi biz hemen başladık bebek yapmaya 7 ay olmadı.sonra çok şükür hiç bir tedavi görmeden oldu.şimdi 2 yaşında bir oğlum var.
2.düşünüyorum çünkü dr çok uzatma hemen 2 yap sonrada aldır kisti dedi.
olu olur canım korkma allah harlısını versin

canım olurmu öyle .ben de doktora gittim benimde varmış doktor normal dedi adet dönemi yaklaşınca olur dedi.ablam tedavi gördü çocuğu oldu , arkadaşım çikolata kisti yüzünden ameliyat oldu . ona çocuğun olmaz dediler evlendi ve 3.ayında hamile kaldı.sen böyle şeylere kafanı takma.

YUMURTALIKLARIMDA çikolata over kist vardı ve ameliyatl aldırdım ve tekrar nüksetti d.kontrol hapı kullandım geçmiş. doktorum hemen bebiş yap dio. Buaydan sonra çalışmalara başlayacaz bizdekaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

benim doktor doğu gorevındeyken bı kadının doğumuna gıtmış bebeği çıkarttıktan sonra bebek kadar da kıst çıkarmış.olurmu öyle saçma sey ya az once bı arkadas hamılymıs öğrendım kızda kıst ve ılerı derecede ıdrar yolu ıltıhabı varmış sen dusun artık

ceyda merhaba bısey sorucam...bende de poc var ..banada dr um dıana 35 verdı..sen yok oldugunu soyluyorsun...bunun yanında baska bır hap kullandınmı? ya da alternatıf tıptan yararlandınmı?hayırlısıyla ıns benımde yok olur...

bence hemen doktorunu değiştir!!!! böyle saçmalık ilk defa duydum yok öyle bişey. bendede var yumurtalık kisti evet kalıcı bi tedavisi yok ama bebek olur bende bebek tedavisi görüyorum olması muhtemel. sadece sabret ve tedaviden kaçma. herşey gönlünce olsun.....

bende de pko var ve ben ilk denemede hamile kaldım 9haftalıkken kalbi durdu ama pko ile hiç ilgisi yokmuş..kesinlikle engel değil olsa ben kalamazdım..

yaa kızlar nolur biri bana bişey sölesin bugün doktora gittim 33 ml kist oldugunu söldi çok korkuorum yaa ilerde çoçugum olmaz die şimdi ayın eylülün 10 da adet olucam sonra tekrar dr gidicem çok korkuorum çoçugum olmaz die

arkadaşım bence de hemen doktorunu değiştir... ben de kist tedavisi görüyorum. diane 35 verdi doktorum... 3 ay sonunda gittim oldukça küçülmüş. ama doktorumun bana ilk muayeneden beri söylediği hemen doğum yapmam ve kistlerden kurtulmamdı. kist olayını çok araştırdım doktorların çoğu doğumla bu işin hızlanacağını söylüyor. nerdesin biliyorum ama İzmit kızılayda yüksel beyden çok memnunum... sen de umarım böyle bir doktor bulursun... geçmiş olsun

X