Amonyak Veya Perhidrol ile Tüylerden Kurtulmak

kızlar ben şimdi denedim amonyak perhidrol ü tüylerin üstüne sürdüm ve sadece dipleri sarardı.işin ilginç tarafı sürdüğüm yerlerin rengi açıldı yani cildimde bazı yerler normal bazı yerler açık renk korkuyorum böyle kalır diye :KK43::KK43::KK43::KK43: bilgisi olan varsa yazsın lütfeeeen :'(

umarım kalmaz ama sakıncalı olduğunu önceki mesajlarımda yazmıştım ,amonya ve perhidrol yakıcı maddelerdir,piyasadaki renk açıcıların içinde hiç değilse cildi koruyucu maddeler içeriyor yani en azından cilde zarar vermiyor okadar,ama buna rağmen zararlı etkileri çok fazladır

haklısın canım. yani kullanıcak varsa sakın kullanmasın cilde zarar veriyor ve tüylerim de sararmadı :KK43: :KK43: krem alır sarartırım daha iyi

merak etme canım bi süre sonra cildin normal rengine döner a.s bütün tüy sarartıcılar tüylerle birlikte sürüldüğü yerin de rengini açıyo kısa bi süreliğine

arkadaşlar saçmalamayın bir kimyager olarak söylüyorum amonyak ve türevleri çoook tehlikeli tüylerimiz yok olacak diye,sağlığınızdan olmayın..

Ben çok yıllar önce saçımın rengini biraz daha açayım diye eczaneden perhidrol alma salaklığında bulundum..:mymeka:Salaklık çünkü hem cildime değen yerleri taktı,gerçi sonra geçti ama saçımı mahvetti..Banyoda krem bile sürsem işe yaramıyordu..Saç teli naylon gibi uzuyordu..kafamçokkarıştı..Tarak batmıyordu..o denli kötü yani..Tabi sonunda saçlarım kuaförde makas yemek zorunda kaldı..:çok üzgünüm:

Son düzenleyen: Moderatör:
yha ben denedim bşe olmadı kollarımdaki tüylere sürdüm sararttı ve çok memnun kaldım hem zaten aman aman öle çok büyük zararları olsa bu zamana kadr nie saç boyalarında kullansınlar sonuçta kafa derinede degiyo ben begendim tüy sarartıcı alcktıım oda kılları uzatıo die duyunca vazgeçtim ama bunun öle bi etkiside yok bide ben içine şampuanda kattıım birazcık yanma hissi verince hemen yıkadım öle okumuştum durdurursan tahriş ediomuş yıkarsan bşe olmuyomuş ben yaptım vlla qüzel oldu :lepi:

Sakın denemeyinnnn...! zararlı tenle temas ettiği anda canını yanıyor ve beyaz beyaz lekelere sebep oluyor sonradan geciyor ama yinede zararlı :KK66:

X