Amonyak Veya Perhidrol ile Tüylerden Kurtulmak

AnGeL__25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Temmuz 2007
55
0
Arkadaşlar bir sitede okudum uygulanmış ve yapan kişi cok olumlu sonuç almış. tüylerini aldıktan sonra amonyak yada perhidrol sürüyosun tüylerin kökünü yaktıgı için oldukça azaltıyomuş.. birde tüylerini almadan sürersen cılızlaştırıp cansızlaştırıyo ve bir süre sonra tüyler dökülüyomuş..Aranızda bu konuyla ilgili bilgisi olan varmıı? ben deniycemde kimyasal oldugu için zararı olurmu acaba yorumlarınızı bekliyorumm..

kız perhidrol sürülürmü cilde mahveder ya tene değdiği anda yakıyo teni beyaz beyaz bişiler oluyo teninde sakın uygulama tatlım mahvedersin tenini.

ya şimdi saç boyalarının amonyaksızları çıktı amonyak zararlı diye. bence deneme derim. sonuçta kimyasal ve direkt tene değecek.

arkadaşlar, uygulamayın bu iki bileşen tüyleri yok etmez, sadece renk açıcı özelliği vardır. ve uzun vade de tüyleri besler.

arkadaşlar, uygulamayın bu iki bileşen tüyleri yok etmez, sadece renk açıcı özelliği vardır. ve uzun vade de tüyleri besler.

Tüyleri besleyeceğini sanmıyorum. Cildi kötü yapmasından korkuyorum yüze uygulanmazda kollara olabilir sanki. Ne dersiniz kızlar...

hayır sakın ha ben çok uzun zaman önce yapmıştım amonyak zaten dibinden hemen kalın kalın çıkarttı.diğerini sürdüm ben de az daha kollarım yanıyodu
Tüyleri besleyeceğini sanmıyorum. Cildi kötü yapmasından korkuyorum yüze uygulanmazda kollara olabilir sanki. Ne dersiniz kızlar...

tüyleri aldıktan sonra sürünce emmesi tehlikelidir bence.. amonyak sonuçta, amonyağı solumak ve uzun süre cildin amonyağa maruz kalması zehirleyebilir..

tüyleri aldıktan sonra sürünce emmesi tehlikelidir bence.. amonyak sonuçta, amonyağı solumak ve uzun süre cildin amonyağa maruz kalması zehirleyebilir..

Tamamen katılıyorum ayrıca perhidrolde önemli oranda hidrojen peroksit var. (Perhidrol, bildiğimiz -aynı miktarda- oksijenli suyun 10 katı hidrojen peroksit içerir)
Tüylerdden kurtulmak için bu yolu denemeyin..

ben bir kez yapmıştım,o kokuyu unutamam.sürekli solunduğunu düşünsenize,tüysüz olcaz diye akciğersiz kalırmışız allah korusun.

Benımteyzemn kollarınd ısyah tuyler vardı onu cınkulanıodu bı sorunda olmuodu tuyler sararıodu ve dokuluodu yanı tahrıs soz konusu deıldı ama bı suresı var tabıı kısa bı sure tutup bol su ıle yıkamalısınz etkılı bı yontem

bu karşımın sadec e tüyleri sarartıyor ve dahada çogaltıyor bizzat kuzenim denedi ve sonuç recep iwedige rakip çıktı :KK70:

arkadaşlar amanyokta perhidrolde çok zararlılar
derimize kıllarımıza renk veren melonin hormonunu çok ciddi etkiler bu maddeler
ve kansere sebebiyet verecek derecede zararları var
tüyden kılda kurtulalım derken sağlığımızdan olmayalım lütfen

ben bu yöntemi bi rus forumunda okumuştum
hatta yine benzer bi yöntem olan ispirto ve başka maddelerin karışımını uyguluyorlarmış
çok çok zararlı bu maddeler.........

arkadaşlarr geçenlerde saçımı boyattım ve saç rengim 2-3ton açıldı kuaförün bu rengi elde etemek için boyanın içine perhidrol kullandığını düşünüyorum çünkü saçlarım çok kurudu ve cansızlaştı moralim çok bozuk bunun için ne yapabilirim?

arkadaşlar geçenlerde saçımı boyadım saç rengimin 2-3 ton açığını elde ettim.büyük ihtimalle kuaför bunu elde etmek için oryal kullanmadı perhidrol kullandı...saçlarım çok cansızlaştı ve kurudu en yapabilirim acaba moralim çok bozuk:KK43:

arkadaşlar geçenlerde saçımı boyadım saç rengimin 2-3 ton açığını elde ettim.büyük ihtimalle kuaför bunu elde etmek için oryal kullanmadı perhidrol kullandı...saçlarım çok cansızlaştı ve kurudu en yapabilirim acaba moralim çok bozuk:KK43:

hiç bekleme saç maskesi al ve saç kremi de.saçını yıka ,saç kremini ardından da maske sür bi 5 dk bekle sonra durula.Tavsiyem lifetex kullan wellanın, kuaförlerde var.Olmadı bildiğimiz şampuan markalarının da var onlarda olur.düzenli kullandığında eskisinden daha bakımlı diri parlak sağlıklı oluyor saçlar.

kızlar ben şimdi denedim amonyak perhidrol ü tüylerin üstüne sürdüm ve sadece dipleri sarardı.işin ilginç tarafı sürdüğüm yerlerin rengi açıldı yani cildimde bazı yerler normal bazı yerler açık renk korkuyorum böyle kalır diye :KK43::KK43::KK43::KK43: bilgisi olan varsa yazsın lütfeeeen :'(

X