Kredi Kartı İstiyorum

snmglr

Anne
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2006
360
1
Ev Hanımları Kredi Kartı alamaz mı?
Aranızda ev hanımı olupta kredi kartı sahibi olan varmı?
Bizim maddi gelirimiz allaha şükür iyi,sosyal güvencemiz yok.Bir yerde çalışmıyorum yani benim bir gelirim yok,ama kredi kartım olsun istiyorum.
Yorumlarınızı bekliyorum...

canım ev hanımlarına veriliyormu bilmiyorum ama eşinin ekkartını alabilirsin

canım ev hanımlarına kredi kartı verilmiyor sadece eşinizden,bekarsanız babanızdan ek kart çıkartabilirsiniz.birde yapı krediyi her yerde geçiyor güzel ama ödemeleri asgari tutarları cazip değil tavsiye etmem..

canım ev hanımlarına kredi kartı verilmiyor sadece eşinizden,bekarsanız babanızdan ek kart çıkartabilirsiniz.birde yapı krediyi her yerde geçiyor güzel ama ödemeleri asgari tutarları cazip değil tavsiye etmem..

Teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

aynen senın gıbı esıme soylene soylene kredı kartı cıkarttırdım
aman allahım cıkartmaz olsaydım elınde paran olmayınca bısey alamıyosun ama kredı kartıı olunca her gordugunu alıyosun acayıp masraf yapıyosun bıdahamı tövbe batıyoduk az kalsın

ben 6 yıldır sigortalı çalıştığım halde, kendime ait kredi kartı çıkartmadım. Neden mi?

1. annemin kredi kartının ek kartını kullanıyorum ve harcama yaptığımda anneme ödüyorum evde nakit.
ek kartın yıllık kart ücreti, başka bir asıl kredi kartı ücretinden daha düşük.

2. etrafımda hesabını bilmeyen sayısız arkadaşım var. bir sürü kredi kartı borçları varken hala alışveriştedir gözleri. senin karttan çeksek mi diyemezler, derlerse annemin kartı:icecream:

benim annem ev hanımı ve kendine ait kredi kartı var. kefil olayı önemli galiba. benim annemin kefilleri doktordu galiba o yüzden verdiler.
ama tabi annem doğru kullandı ve şimdiye kadar hiç aksatmadı. en önemliside ayağını yorganına göre uzattı kendini frenlemesini bildi.

bende calısmıyorum esımın sosyal guvencesı var dolgun maasıda var ama ona vermedıler bana verdıler..
suan benım kartımı kullanıyoruz...
fınansbank ev hanımlarına verıyor kefılsız yeterkı gelırın yuksek olsun ve duzenlı ode..
su ana kadar cok sukur aksatmadık dogru sekılde kullandık..

ayrı kart çıkartacağınıza, eşinizin kartından ek kart çıkartın. kart aidatları çok daha düşük oluyor.

bu arada ben kart aıdatıda odemıyorum..
bılıyorsunuzdur artık yargıtay kararı var odemıcez..
zaten ben sıkayet edıyordum onlar arayıp ya 5 ytlye ındırıyorlardı yada almıyorlardı :KK70:

hanımlar ben ev hanımıyım kefile gerek kalmadan hem kredi kartım hemde hesap kartım 15 günde elime ulaştı..hsbc çokta memnunum..sıkışınca iyi oluyo...bankadan başvuru yapabilirsiniz..üstelik bordro falanda istemiyolar.

Bizim maddi gelirimiz allaha şükür iyi,sosyal güvencemiz yok.Bir yerde çalışmıyorum yani benim bir gelirim yok,ama kredi kartım olsun istiyorum.

BEN VARIM FİNANSBANK FİX KART EN MÜKEMMEL BANKA ŞANS TANIYOR VE VERİYOR ALLAH RAZI OLSUN FİNANSBANKTAN MSJ ATARAK BAŞVURDUM VE OLUMLU DÖNDÜLER 1 HAFTA OLDU ELİMDE ÇOK AMA ÇOOK MUTLU OLDUM hihoyyyt:enbuyukkk: DENE ARKADAŞIM USANMA ÜMİDİNİ KAYBETME ŞANSINIZ BOL BAHTINIZ AÇIK OLSUN.

VAR CNM VAR AH AHHH BENDE ÇOK ÜZÜLDÜM AMA ALLAH RAZI OLSUN FİNANSBANK :enbuyukkk:VERDİ VERİYOR . DENE SENDE İNŞALLAH ALIRSIN BEN ALDIM 1 HAFTA OLDU ÇOK MUTLUYUM DARSISI OLMAYANLARA

geçen günlerde bir banka numarası beni aradı meşgul olduğum için açamadım sonra int baktım finansbank 1 gün sonra tekrar aradılar kredi kartı düşünüyormusunuz diye bende hayır istemiyorum hiç kullanmadım dedim aslında düşünüyorum bazen ama finansbanktan almayı değil her yerde rahatça kullanılmıyor galiba hangi kart daha avantajlı hanımlar...

ben iptal ediyorum millet almak için uğraşıyor:)))

lazım olduğunda eşimin kartını alıp kullanıyorum ama şu ek kartta iyi fikir belki ek kart çıkarttırırım

arkadaşlar bir bankanın kredi kartları servisinde çalışan biri olarak bende cevap vereyim size :)

ev hanımlarının kredi kartı almasında herhangi bir problem yok, zaten bankalar artık istemeyene bile kart gönderir durumdalar. ben size kamu bankalarını tercih etmenizi tavsiye ederim. halk bankası ziraat bankası vakıf bank gibi. çünkü bu bankaların kartlarında hem kart aidatı düşük hemde faiz oranları. tabi seçim sizin. ama tavsiyem kredi kartlarının sadece alışveriş için kullanılması, yani nakit avans çekimleri kredi kartlarının tuzaklarıdır bilginiz olsun :)

arkadaşlar bir bankanın kredi kartları servisinde çalışan biri olarak bende cevap vereyim size :)

canım benim ben de şu kredi kartı kullanım ücretleriyle ilgili soru sorayım. benim kredi kartım 40 lira kullanım ücreti kesmiş. sizlerinki ne kadar bana çok fazla geldi. ayrıca bazı arkadaşlar "ben aradım müşteri hizmetlerini ya bu ücreti almayın ya da iptal edin dediğimde kullanım ücretini iptal ettiler."dediler. bu hangi durumlarda geçerli neden onlara bu fırsat sağlanıyor?????

ben senin yerinde olsam almam. sen kendine dikkat etsen bile arkadaşını kıramıyorsun senin adına alışveriş yapıyor. o ödeyemeyince sen ödemek zorunda kalıyorsun canım. bu da çok kötü oluyor yaniii..bide bu durum eşinle aranda sorun oluyor.

X