Saç Rengi ve Saç Boyama karamel saclar

alix 8.8 kullanın ben artık başka renklere bakmamaya karar verdim.bu renkle devam edicem

Ayşecim,ben bugün Colorx buldum ama tüp boyası yoktu kutu boyalardan aldım 7 numarayla(kumral)8.1(açık küllü kumral).yalnız benim moralim bozuldu ya.Bugün sabah saçlarımı yıkadım ve saçlarımın rengi daha ilk yıkamada çok açıldı.Üstelik güneşte turuncu yansımalar oluyor.Ben bu kuaförlere hiç güvenemeyecek miyim.Canım boyalardan biri küllü kumral ya saçımda yeşerme falan yapmaz değil mi?

bnm saçım açık kestane karamele boyasam direk o rengi elde etmş olurmuyum yoksa 1 kat dahamı boyamam gerekio

Ayşecim,ben bugün Colorx buldum ama tüp boyası yoktu kutu boyalardan aldım 7 numarayla(kumral)8.1(açık küllü kumral).yalnız benim moralim bozuldu ya.Bugün sabah saçlarımı yıkadım ve saçlarımın rengi daha ilk yıkamada çok açıldı.Üstelik güneşte turuncu yansımalar oluyor.Ben bu kuaförlere hiç güvenemeyecek miyim.Canım boyalardan biri küllü kumral ya saçımda yeşerme falan yapmaz değil mi?
hadıya ben colorxın kutu boyası oldugunu bılmıyordum, yeserme yapmaz canım ben ıkı seferdır aynı sekıldeboyuyorum resımlerı gordun yanı:))) kuaforlerı anlamıyorum ya neden adam gıbı yapmıyorlar bılmıyorum
madem yapamayacaksın bastan soyle

alix 8.8 kullanın ben artık başka renklere bakmamaya karar verdim.bu renkle devam edicem
bende alıx kullanmayı dusunuyordum ama benım ıstedıgım ve boyadıgım karamel kızıllık olmayan karamel o yuzden onu kullanmadım 8.8 hem benım ıstedıgımden kızıl hemde bıraz daha koyu benım bır arkadasım kullanıyor kendısıde memnun degıl bende onda gorunce alıx 8.8 denemekten vazgectım, bırde benım ıyı bır kozmetıkcım var o ne onerırse onu yaptım sımdıye kadar hıc pısman etmedı benı. colorx tavsıye ettı bende 1yıla yakın zamandır kullanıyorum memnunum

bnm saçım açık kestane karamele boyasam direk o rengi elde etmş olurmuyum yoksa 1 kat dahamı boyamam gerekio

doğal saç renginse büyük ihtimalle boya ılk seferde tutar ama sana tavsıyem karamel yapacaksan ıkı renk karıstır. konuyu okuduysan ben kullandıgım boyayı falan yazmıstım ben 7 numarayla 8.1 karıstırıyorum sende sacının koyuluguna gore renk karıstırabılırsın mesela 8 numarayla 8.1 karıstırabılırsın eger sacın acık renk degılse

Sağol canım ya bana çok yardımcı oluyrsun.Colorx in kutu boyası varmış canım,ben tüp boya aradığımda bulamamıştım.Fiyatı da çok uygun 3.5 lira.Yalnız boyaların yanındaki oksidanlar çok az.Ayrıca bir oksidan vermiyorlar.Bu şekilde olur değil mi canım?Bir de senin tüpten farkı yoktur değil mi renk olarak?

bende açık bir karamel istiyorum.sadece 9 numaraya boyamayı düşünüyorum. bakalım olacak mı? olur gibi geliyo bana.

Sağol canım ya bana çok yardımcı oluyrsun.Colorx in kutu boyası varmış canım,ben tüp boya aradığımda bulamamıştım.Fiyatı da çok uygun 3.5 lira.Yalnız boyaların yanındaki oksidanlar çok az.Ayrıca bir oksidan vermiyorlar.Bu şekilde olur değil mi canım?Bir de senin tüpten farkı yoktur değil mi renk olarak?
canım ya sen bır boyama ben yarın ogleden sonra carsıya cıkacam kozmetıkcıme bır sorayım senın aldıgın bu boyayı kutu boya seklınde colorx dımı fıyatıda cok ucuzmus , cakma bısey olmasın sorayım yarın aksama kadar sana yazarım

Canım aldığım boyaların görüntüleri.Biraz bulanık ama yine de belli.

Eklentiler

• $Fotoğraf-0057.jpg
    $Fotoğraf-0057.jpg
    12,6 KB · Görüntüleme: 72
  • $Fotoğraf-0058.jpg
    $Fotoğraf-0058.jpg
    8,7 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleme:
sempatiksalakcinniCanım bu bilgisayar bana kafayı yedirecek.O foto kahverengi saçlı halim eski.Yeni halimi eklemeye çalışıyorum.

Canım bu son halim.Saçlarımın köklerine bakar mısın resmen turuncu.Bu arada görüntü kirliliği için özür dilerim.Testler hep dağılmış:)

Eklentiler

• $32577_1391192072689_1618743390_924854_1701154_n[1].jpg
    $32577_1391192072689_1618743390_924854_1701154_n[1].jpg
    7,1 KB · Görüntüleme: 61
senın uclar dahamı koyu,dıpler daha acık olmasının sebebı budur eger uclar daha koyuysasankı bana hafıf kızıllık var gıbı geldı, uclar koyu olunca dıplerı boya hemen tutuyor uclardakı koyu yerler dıpelr gıbı tutmuyor,ben uclarım koyuylen dıplerebaska boya uclara baska boya kullanıyordum sonra dıpelrle ucalrı esıtledım. boyayacagında once ucları boya 15 dk beklet sonra dıplerı boya 20 dk daha beklet yıka

Canım sana çok teşekkür ederim.Kendimi tutamadım ve korka korka saçlarımı boyadım ve turunculuk süper kapandı.Seninki gibi olmadı koyu karamel oldu.Ama eminim yıkandıkça süper bir renk ortaya çıkacak.Üstelik her yer aynı ton.Çok sağol canım ya iyi ki varsın.Yoksa ben nerden bilecektim colorx falanopuyorumnanaktan

Canım sana çok teşekkür ederim.Kendimi tutamadım ve korka korka saçlarımı boyadım ve turunculuk süper kapandı.Seninki gibi olmadı koyu karamel oldu.Ama eminim yıkandıkça süper bir renk ortaya çıkacak.Üstelik her yer aynı ton.Çok sağol canım ya iyi ki varsın.Yoksa ben nerden bilecektim colorx falanopuyorumnanaktan
rıca ederım canım ıcıne sındıyse sevındım koyu olduysa bıdahakıne 8 numarayla 8.1 karıstırabılrısın daha acık olur

Tamam canım öyle yaparım.Ama turunculuk gitti ya ona çok seviniyorum.Saçlarım yemyeşil olur diye çok korkmuştum.Sonuçta boyalardan biri küllü kumral.Sana güvenmekle iyi yapmışım sağol.

ben sormustum kulluyu kozmetıkcıme, sureklı bu ıkı rengı karıstırsam hep sacımdakı renk olur mu demsıtım evet olur demıstı yesıllencek olsaydı mutlaka kullu kullanma derdı ama zaten kulluyle baska rengı akrıstırıyoruzya kullu dıegr boyanın kızıllıgını turunculugunu bastırıyor dengelıyorlar bırbırlerını

X