Saç Rengi ve Saç Boyama karamel saclar

Canım senin saçlarının açık renk olmasının nedeni oksidanı fazla kullanman mı acaba.Benimki senin saçlara göre koyu.

olabılır ben fazladan bı tane kattım bırde zemınım senınkıne gore acıktı o yuzden olabılır bı kac boyamaya acılır senınkıde ama dedıgım gıbı 8 lede 8.1 karıstırabılırsın daha acık olur. ben bunun altına 7, 8, 9 ve en son 10 numarayla boyamıstım zemın baya acılmıstı yanı

kızlar palette altın karamel boyayanlar varsa dipten mi başladınız boyamaya çünki dipler çok açık turuncu gibi olur die korkuorum ya saçlarımın uçları da ballköpüğüne boyamıştım en son

kızlar palette altın karamel boyayanlar varsa dipten mi başladınız boyamaya çünki dipler çok açık turuncu gibi olur die korkuorum ya saçlarımın uçları da ballköpüğüne boyamıştım en son
bence uclardna basla boyamaya dıplerı en son boya dıpler dedıgın gıbı turuncu olur

Ben boyamı ve tonunu buldum.Uzun süre bunu kullanacağım kesin.Çünkü aktıkça güzelleşen boya görmemiştim şimdiye kadar.Üstelik saçlarımı parlattı.

kızlar ben esmerim saçlarımı karamele boyatmak istiyorum acaba yakışırmı kaşlarım siyah kötü durmazz dimi yardımlarınızı bekliyorum..

kızlar ben esmerim saçlarımı karamele boyatmak istiyorum acaba yakışırmı kaşlarım siyah kötü durmazz dimi yardımlarınızı bekliyorum..

Bence karamel esmerlere daha çok yakışır.Çağla Şikelin saçları bir ara bakır karameldi ve ona çok yakışıyordu.

bence bakır karamel yapma hele hele kuafore bakır karamel dersen tupturuncu bısey yapar sen karamel de canlı kızıllıgı bakırlıgı az dıye anlat, bende esmerım ve sacım karamel bu arada:)

Ben boyamı ve tonunu buldum.Uzun süre bunu kullanacağım kesin.Çünkü aktıkça güzelleşen boya görmemiştim şimdiye kadar.Üstelik saçlarımı parlattı.

yaaa canım sana ılk basta tavsıye verırken korkuyordum ya bendekı gıbı etkı gostermezde sacı kotu olursa ne derım dıye , ama bu kadar memnun kalman benı cok mutlu ettı hem senın adına hedme kendı adıma sevınıyorum:)

Canım bak ikisi de esmer.Çağladaki bakır karamel,Pınarınki ise çikolata karamel.Bana göre ikisine de yakışmış.

Eklentiler

• $untitled(274x412)[1].jpg
    $untitled(274x412)[1].jpg
    7,2 KB · Görüntüleme: 49
  • $9[1].jpg
    $9[1].jpg
    7,7 KB · Görüntüleme: 39
Tabi kuaför bu renkleri tutturur mu bilemem.Ben karamel yap dedim,bakır yaptı.Ayşenin de dediği gibi karamel de ya da resim götür iyi bir kuaföre.

X