Çatı muayenesi..

hepinisin gönlüne göre olsun diyorum kızlar. dun arkadasım doğum yaptı doktoru sürekli normal doğum dedi ve ptesi günü bebek tam oturmamş kafası rahime sezeryana aldılar son anda belli oldu herseyi. ben bu psikoloji ile normal doğum yapamam. eşimle dun gece 3 saat konuştuk bu konuyu garibim ikna çabasında hala sezeryanda sonradan canım yanıck diye normal istiyor

hepinisin gönlüne göre olsun diyorum kızlar. dun arkadasım doğum yaptı doktoru sürekli normal doğum dedi ve ptesi günü bebek tam oturmamş kafası rahime sezeryana aldılar son anda belli oldu herseyi. ben bu psikoloji ile normal doğum yapamam. eşimle dun gece 3 saat konuştuk bu konuyu garibim ikna çabasında hala sezeryanda sonradan canım yanıck diye normal istiyor

öylede kötü yaa abimin eşinede normal doğum dediler ve okadar saat ağrı çekti ama sonunda sezeryana aldılar işte tam son anda belli oluyo .tabiki sezeryan ii değil ama nasip.benimkide azıcık dayan ıkınıverde normal yap dıyo

slm kızlar.bende bugün çatı muayenesi oldum.anlatılanlardan dolayı baya önyargılı gittim açıkçası kontrole.ve doktoruma da çekindiğimi belirtttim.hiç korkma mümkün olduğunca yavaş hareket edicem canını yakmıcam dedi ve dediği gibi de oldu. eldivenlerini giydi iki parmağına jel sürdü ve yavaşça muayene etti.ağrı sızı yok.sadece tuhaf bi rahatsızlık var o kadar.ve inanın abartmıyorum 10 sn bile sürmedi.3-5 sn falan.korkulacak ,çekinilecek hiç bişey yok.önyargılı gtmeyin yeter.vajinal ultrason gibi

slm kızlarr nasılsınız bakalımm
biazim bugün kontrolümüz vardı 2 cm açılmam varmış:KK66::KK66::KK66:
çok sevindim ya hadi doğuma demesini bekledim ama geldim eve

slm kızlarr nasılsınız bakalımm
biazim bugün kontrolümüz vardı 2 cm açılmam varmış:KK66::KK66::KK66:
çok sevindim ya hadi doğuma demesini bekledim ama geldim eve

ayy ne güzel canım bak açılmanda varmış hayırlısıyla doğumunu bekleyelim artık.bizede 2marta gun verdi bakacak acılma varmı diye bi açılma olsun istıyorum bi korkuyorum olmasında sezeryan olayım diye şaşırmış durumdayım

korkulu rüyam çatı muaynesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK43: ptesi günü bendede olck aklıma gelince buz kesiyorum. doktor rahatla gel süt falan iç dedi :KK70: bende dedm 2 tek atıp gelcem :nazar:

ayy ne güzel canım bak açılmanda varmış hayırlısıyla doğumunu bekleyelim artık.bizede 2marta gun verdi bakacak acılma varmı diye bi açılma olsun istıyorum bi korkuyorum olmasında sezeryan olayım diye şaşırmış durumdayım
hakkında hayırlıs olsun inşalahh canım hayırlı haberler ver inşalahhh
korkulu rüyam çatı muaynesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :KK43: ptesi günü bendede olck aklıma gelince buz kesiyorum. doktor rahatla gel süt falan iç dedi :KK70: bende dedm 2 tek atıp gelcem :nazar:

canım inşalahh çok kolay geçer ne olduğunu bile anlamazsın

Bakalım nsl olck cnm ya 2 gun kaldı uff:s delircem walla düşünmekten çok uzun sürmüyor aslında belki ogün korktum kastım kendimi acıdı hoş sonra bir acı yoktu sadece kanamam oldu 1.5 gün ara ara oda normalmiş zaten. büyük ihtimal sonuç değişmez çatın dar dedi sezeryan alıcm dedi ama son dakka yinede belki birsey olur normal olur diye bekliyor dktorum.

Bakalım nsl olck cnm ya 2 gun kaldı uff:s delircem walla düşünmekten çok uzun sürmüyor aslında belki ogün korktum kastım kendimi acıdı hoş sonra bir acı yoktu sadece kanamam oldu 1.5 gün ara ara oda normalmiş zaten. büyük ihtimal sonuç değişmez çatın dar dedi sezeryan alıcm dedi ama son dakka yinede belki birsey olur normal olur diye bekliyor dktorum.

canım ya hakkında hayırlısı olsun inşalahh
walla o gün gelmeden rahatlamıcak gibisin biraz dağıt kafanı dicem o da zor düşünmemek

dağılmaz ama o gün sakin olcm 2 tek atıp gidicm artık :nazar::nazar::nazar::nazar:

kızıma isim buldum sonunda aleyna :KK69::KK66:

canım yaa sen yarın nasipse doğumamı gideceksinn ayyy ne heyecanlı olur insan

evt cnm yarın doğuma gidicm ama heyecan yok :) panik yapmamam lazım yrn akşam kızımla olcm inş bir aksilik olmazsa:KK1::KK1:

butun hamile arkadaşlarımı Allah kurtarsın bir an önce.. dualarım sizinle bir an bebişlerimizi alalım kucaklarımıza.. inanırmısınız evimin için bebek kokuyor sanki annemiz geldi bu akşam yeni ciciler almış yıkadık mis gibi sabun koktuk hazırlandık yrn akşama. sezerryan olucm sanırım bu akşamdan sonra bi süre olmam sanırım 3-4 gun kdr anlayın ki doğurdum kızlar :21::21::KK1:

butun hamile arkadaşlarımı Allah kurtarsın bir an önce.. dualarım sizinle bir an bebişlerimizi alalım kucaklarımıza.. inanırmısınız evimin için bebek kokuyor sanki annemiz geldi bu akşam yeni ciciler almış yıkadık mis gibi sabun koktuk hazırlandık yrn akşama. sezerryan olucm sanırım bu akşamdan sonra bi süre olmam sanırım 3-4 gun kdr anlayın ki doğurdum kızlar :21::21::KK1:

Kaçıncı haftadasın canım?Sezeryan olunca biraz erken alıyorlar galiba.40.haftayı beklemiyorlar değil mi???

X