Çatı muayenesi..

ne guzel canın acımamış :) ben çıldırcm sandım o çatalda :KK43: belli olmaz ne olcağı normal deyip sezeryan olan çk kişi var. tam tersi olabilior ben gibi:) normalden sezeryana. 1 hafta oldu toparladım kendimi. göbiş bile kalmadı yani :KK19::KK66:

evet canım çok şükür acımadı.ben 9ay boyunca hiç yürüyüş yapmadım çatımda dar ama nasıl normal dedi şok oldum şaşırdım .ama bende bu korku varken kesinlikle normal doğum yapamam.ne güzel inş. dahada ii olursun

imkanın varsa normal doğum tabiki ama korkununda ecele faydası yok. benm doktorum çok paniğim diye birde çatı sınırda diye sezeryan dedi. ne kdrın kaldı ? sancın falan varmı hiç.

Jise hiç vakit bulamıyor sanırım doğumdan beri baksana hiç gelmiyor neler yapıor acaba nsl geçior günleri geceleri

imkanın varsa normal doğum tabiki ama korkununda ecele faydası yok. benm doktorum çok paniğim diye birde çatı sınırda diye sezeryan dedi. ne kdrın kaldı ? sancın falan varmı hiç.

Jise hiç vakit bulamıyor sanırım doğumdan beri baksana hiç gelmiyor neler yapıor acaba nsl geçior günleri geceleri

korkum olmasa istiyorumda bakalım herşey doğumda belli olacak canım 13 gün falan kaldı sancılarım var yaa hele bel ağrısı arttı

ben hiç sancı çekmeden doğuma gittim :) sadece dişim ağrıdı:))) sancısız doğum yaptım diyebilirim. milletin kuşu ağrır bnm dişim ağrıdı hamilelik boyunca :KK60::KK60::KK60::KK60::KK60::KK1::KK1::KK1::KK1:

Kızlarr, vakitsizlik ne kelime zombi gibi geziyorum uykusuzluktan :))
Karnımdayken daha iyiydi, aç değildi, üşümüyordu, gaz sorunu yoktu, süperdi yani :))
Şimdi meme sorunu acayip zaten, memenin birini almıyordu, bugün ilk defa silikon göğüs ucuyla verebildim. diğer meme ucum acayip yara oldu devamlı emilmekten. sütüm az geliyordu bir kaç kez mama takviyesi yaptım, önce kaşıkla veriyordum, uyanmayınca bi kaç kez biberonla verdim. biberondan sonra memeye geri adapte çok zor oldu, inanılmaz gazı var bebişimin doğduğu günden beri falan filan filan filan, çıldırıciim yanii :))

yinede herşeye değer tabi o ayrı :)

inşallah ben bebişimin herşeyi oturunca daha sık girebileceğim, şimdilik durum bu yani kızlar :)

slm kızlar ben de epiduralle normal doğm yaptm 18 şubatta:KK19:
tavsiye ederim:)
epidural vurulunca çatalda açılmaya fln bakarlarken bişi hissetmiosnz bu arada.hiç gerilmeyn.

bgn çatı muayenesi oldum
çok rahattım ne korktum ne utandım
5 saniyelik bişey ve kesinlikle acımıyor:KK66::KK66::KK66::KK66:

Kızlarr, vakitsizlik ne kelime zombi gibi geziyorum uykusuzluktan :))
Karnımdayken daha iyiydi, aç değildi, üşümüyordu, gaz sorunu yoktu, süperdi yani :))
Şimdi meme sorunu acayip zaten, memenin birini almıyordu, bugün ilk defa silikon göğüs ucuyla verebildim. diğer meme ucum acayip yara oldu devamlı emilmekten. sütüm az geliyordu bir kaç kez mama takviyesi yaptım, önce kaşıkla veriyordum, uyanmayınca bi kaç kez biberonla verdim. biberondan sonra memeye geri adapte çok zor oldu, inanılmaz gazı var bebişimin doğduğu günden beri falan filan filan filan, çıldırıciim yanii :))

yinede herşeye değer tabi o ayrı :)

inşallah ben bebişimin herşeyi oturunca daha sık girebileceğim, şimdilik durum bu yani kızlar :)

ahh ahh arkadasım bnm çok iyi anlıyorum seni.. tüm gecem uykusuz geçiyor bnmde.haklısın karnımızda hiç bir sorun yoktu çok rahattık. bnm kızında bütün derdi memelerim memede uyuya kalıyoruz. ilk hafta bnmde yara oldular kanattı hatta. bende mama veriyorum maş iştahı çok guzel hem meme hem mama gidiyor. 16. gün bgn 4o güne şafa 24 :))

slm kızlar ben de epiduralle normal doğm yaptm 18 şubatta:KK19:
tavsiye ederim:)
epidural vurulunca çatalda açılmaya fln bakarlarken bişi hissetmiosnz bu arada.hiç gerilmeyn.

tebrik ederim canım. epidural vurulmadan önce yaparlarsa çatı muayenesini nolcak ve epiduralin etkisi kaç saat sürüyor ki?

kızlar catı muayenesınde doktor kac cm ıcerı sokuyor elını? komple bılege kadar sokmuyo dımı elını?

X