anne babanızın en çok sinir olduğunuz hareketleri

Annemin : Babama cok deger vermesi, bizede zamaninda o konuda baski yapmasi...

Babamim: Egosit, düsüncesiz, kendi kafasina göre sorumsuz davranislari, dengesizligi,amaaannn aslinda tutulur hic bir yani yok ki:))))

mesela ben içerde oturmuş tam keyif çatarken annem içerden seslenir kızımmmm geelll biii gelll neler olduuu kkooşşş yetişşş bi gel falan diye ben de haliyle koşa koşa giderim mutfağa anne ne oldu deyip de annemden şu bulaşıkları bi yıkayıver kızım cevabını alınca çok sinir olurum

bir evlat hic bir zaman anne babasinin hareketlerini gicik yada sinir olarak gormemelidir
onlar ne yaparlarsa
evlatlarinin iyiligi icin yapiyorlardir emin olun bundan!!!!!!
ne var ki annenize birazcik faydaniz olsun
ne var ki anne babanizi mutlu gormekk sizi mutlu etsin
bence bunalr cok guzel seylerr
hayretle okudumm

Son düzenleyen: Moderatör:
ya gıcık olmak derken komik bulduğunuz bazen sinirlendiğiniz noktalar olmuştur mutlaka bunu o kadar da abartmaya gerek bu konuyu gülelim die açtım ama yani ben de hayırsızz evlat falan konumuna düşmek istemem bazılarının yorumuna ewt ben de şaşırdım ben de anneme baabama uzun süreli bi kızgınlık içine giremem tabi ki anne ya da babam dan nefret etme gibi bi durumum da olamaz :tomato:

Ne demek canim,
insan insana gicik olabilir, komiklik ayri, gicik olmak ayri, neden herkes ayni duygulari tasisin ki, ne demek ya, burdaki herkes hic gicik olmaya bilir annesine babasina, ama ben ola bilirim bu benim en dogal hakkim canim.
Ne o öyle yok hayretle okudum falan filan, sacmalamayin, malesef herkesin babasi veya annesi süper olmaya biliyor.
Bosuna insanlar babalarini hayati boyunca görmek istemiyorlar.
Var böyle durumlar yani, hersey güllül gülüstanlik degil iste, ben babama gicigimmmmmm, cünkü o beni gicik etmek icin ellinden gelenini yapiyorrrr, yok her anne baba iyiligini ister gibi laflar duymak istemiyorum, normal egitimden bas etmiyorum burda.

Yok gel suna yardim et falan söz konulari degil.

Haaa anneme gicik degilim olamamda.

ya yapmayın kızlar....hepimizin onlara kızgın oldugu zamanlar,sinirlendigi zamanlar oluyor....bunları yok saymanın nasıl olabilirimki demenin manası yok....bi kere onların kişiligi farklı, yetişme tarzı,örf adetleri vs. bizimki farklı...ister istemez kişilik catışması ve bi takım zıtlaşmalar yasayacagız ve sinirlenecegiz....ben mesela annemin kafasına yatmayan herhangi bi konuda babamıda etki altına alıp onaylatmamasına sinir oluyorum....

bencede konuyu o kadar abartmaya gerek yok sonuçta onlarla çatışmamız normal ozicelcius arkadaşımızın dediği gibi benim annemin mesela temizliği hiç bitmez bigünde şöle gel kızım oturalım senle konuşalım fln dediğini duymadım:1no2: annemin bu huyunu sevmem babamda beni arasıra gıcık etmek için elinden geleni yapar sonra bana gıcık der:teselli: sonuçta ikisinide seviorum ama yaaa Şeniza.s.

onlar benım canımın ıcı
bekarken cok asi bır kızdım evlenınce annenın babanın kıymetını cok daha ıyı anlıyor ınsan
hele bırde gurbettelerse

Annem babam eşimin durumu fazla iyi değil diye hep küçük gördüler hala görüyolar,
Oysa benim eşim onların yanında saygıdan önünü ilikleyip konuşur.
Onlar benim ailem atamam ama eşime davranışlarına da kayıtsız kalamam:KK43:(
Evlenirken 1 iğne bile almadılar bana, Rabbim yardım etti iş buldum da herşeyimi aldım çok şükür:))
Haksızlığa asla tahammülüm yok bu kim olursa olsun değişmez...

annemin ve babamın ortak gıcık olduğum hareketleri yanımda sigara içmeleri
bigün ağızlarına tepcem o sigarayı
o kadar gıcık oluyorum içmelerine çok kötü kokuyo ve saçım başım heryerim sigara kokuyo
bütün sinirlerim ayağa kalkıyo walla :eek:klava::eek:klava:

Önceleri taktığım çok hareketleri vardı.
Amaaa, anne olduktan sonra ve yaşımda ilerledikten sonra, onlarla birlikte olacağım zamanın azaldığını farkettim. Bu nedenle ne yaparlarsa yapsınlar hiçbir hareketleri batmıyor.
Canlarım onlar benim. Beni bakıp büyüten bu yaşa getiren, hala çocuklarıma bakan o harika insanların yaptıklarını asla ödemeyem.
Ailemi sizi çok seviyorum. Allah sizi başımdan eksik etmesin.

Babamin annesini ailesini cok dinleyipte ara ara annemi uzmesine gicik oluyorum..

Anneme gelince.. aklima bisey gelmiyor...

X