Saç Rengi ve Saç Boyama Bal rengi Saçı evde elde etmek isteyen arkadaşlar !!

kızlar

1.resim:
attachment.php

2.resim:
attachment.php

bu resimlerdeki renklerin ne olduğunu bilen var mı ?

Eklentiler

• $bty07062621ae0.jpg
    $bty07062621ae0.jpg
    25,2 KB · Görüntüleme: 30.813
  • $gud34.jpg
    $gud34.jpg
    24,6 KB · Görüntüleme: 31.688
arkadaslar benimde saç rengim kestane küllü akuju ... bende sizin bu kahve köpüğü altın sarı karışımı yapasam tutar mı acaba koyu saçın üstüne...

alttaki sanki karamel gibi

karamel o renk mi oluyor? sanki daha koyu olmaz mı? bana hep öyle gibi geliyor ama renkler boya markalarına göre değişiyor sanırım mesela palette de karameli koyu gösterirken voila da o 2.resimdeki gibi gösteriyor :) yani dediğiniz gibi karamelse o, güzel bir renk bana göre ama koyu renk saçta öyle durur mu :KK43: bir de 1.resimdeki renkte acaba bakır kızılı mı? hehe iyice karıştı kafam :)

arkadaslar benimde saç rengim kestane küllü akuju ... bende sizin bu kahve köpüğü altın sarı karışımı yapasam tutar mı acaba koyu saçın üstüne...

evet koyu renk saçına kahve köpüğünü deneyen var mı nasıl oluyor koyu renkte?

kızlar yahu başka bir başlıkta şu yabancı gelin lorenin saç tonunu elde etmek için palette kahve köpüğü ile neva color altın sarısını karıştırın diyolar.lorenin saç rengi bal rengi olmadığına göre kafamçokkarıştı bu karışımı uygulayan varsa lütfen fotoğrafını çekip bizimle paylaşsın :uhm:

kızlar yahu başka bir başlıkta şu yabancı gelin lorenin saç tonunu elde etmek için palette kahve köpüğü ile neva color altın sarısını karıştırın diyolar.lorenin saç rengi bal rengi olmadığına göre kafamçokkarıştı bu karışımı uygulayan varsa lütfen fotoğrafını çekip bizimle paylaşsın :uhm:

yabancı gelindeki o kızın saç rengi kızıl gibi değil mi yav o renk karışımıyla öyle olmaz sanırım..aynen katılıyorum palette kahve köpüğü+neva color altın sarısı deneyenler resim koyabilir mi rica etsek

black catt bende yana yakıla arıorum o koyduğn resmden birincisini...kimse yardmcı olamadı bende arastrdm durdum koleston 6.4 bakır kızıl rengine yakın buldm istersen bi bak sanada öyle gelckmi?..1.resmdeki renge bayılıorm çok güsel bi bakır tonu gerçekden anlayan biri varsa nasıl elde edeblrm bi yardmcı olsn lüttfeeeeenn..yarına dedğm kolestonu dencm sonucu yazarm cnm..

black catt bende yana yakıla arıorum o koyduğn resmden birincisini...kimse yardmcı olamadı bende arastrdm durdum koleston 6.4 bakır kızıl rengine yakın buldm istersen bi bak sanada öyle gelckmi?..1.resmdeki renge bayılıorm çok güsel bi bakır tonu gerçekden anlayan biri varsa nasıl elde edeblrm bi yardmcı olsn lüttfeeeeenn..yarına dedğm kolestonu dencm sonucu yazarm cnm..

aynen bende o rengi çok beğendim 2.resimdeki de çok hoş ama sanırım bakır kızılı 1.resim ama ben koyu renk üzerine yaptım bakır kızılını voilanınkini ama hiç öyle olmadı daha koyu oldu bende belki de saçımdan dolayı koyu kestane gibi oldu.bu sanki daha farklı.senin dediğin koleston 6.4 de benziyo o renge ama daha açığı gibi sanki bilemiyorum işte o rengi gerçekten nasıl tutturabiliriz hoş bi renk hem kızıllık var hem kahvelik gibi :) bilenler anlatsıııın:)

vay anasını yaa. gözlerim yeşil-ela.. tenim beyaz.. doğal sac rengim de bu renk gibi bişiy... ben dışında herkes hayrandı saçlarıma.. gittim renkten renge boyadım.. hey gidi.. keşke ben de sevebilsem bu rengi de boyamasam saçımı..

Arkadaşlar farklı renk boyaların karıştırılması zararlı değil mi daha geçen gün bununla ilgili bir haber okumuştum

vay anasını yaa. gözlerim yeşil-ela.. tenim beyaz.. doğal sac rengim de bu renk gibi bişiy... ben dışında herkes hayrandı saçlarıma.. gittim renkten renge boyadım.. hey gidi.. keşke ben de sevebilsem bu rengi de boyamasam saçımı..

ay ne kadar güzelmiş yeşil gözlüsün o renk saç en çok size yakışırmış keşke yapmasaydınız başka renk bizde işte onu tartışıyoruz nasıl bi renk ne renk diye :) siz bize verin saçlarınızı :) ama bi de şu var herkes beğeniyor siz beğenmiyorsunuz insanın kendisinin beğendiği şey daha hoş gelir onun için beğendiğinizi yapın ama saçınızı çok fazla yıpratmayın sonuçta kendi rengnz de güzelmiş

Arkadaşlar farklı renk boyaların karıştırılması zararlı değil mi daha geçen gün bununla ilgili bir haber okumuştum

gerçekten zararı var mı acaba? ne gibi olur ki mesela :S

kızlar benim saçımda platin röfleli kendi saçım kumral. sakın beni sarışın yapma dediysemde bu sefer beyaz renkli gibi aptal bi renk yaptı yıkadıkça biraz düzeldi ama çok sıkıldım ben ışıltılı tatlı bir gölge istemiştim bu dediğiniz 2 boyayı karıştırıp boyasam röflelerim kapanır mı deneyen oldu mu o kadarda para verdim gölgelerimde kapansın istemiyorum lütfen yardım.

merhaba ben siteye yeni uye oldum saclarimi boyamak istiyorum ama cagla sikelin sac rengini istiyorum ama nasil yapacagimi bilmiyorum yardimci olursaniz cok sevinirim simdiden tesekkurler :teselli:

ben daha 3 gün önce boyadım saclarım cikolata kahvesiydi hafif kızılllık verdi o kdarrr hala bal köpüğnü tutturmak için elimden geleni yapıyorum gunde koleston kum taşı kızılını aldım bakalım ne olucak:)

ya canım kumtaşı kızılı boyicam demişsin boyadın mı nasıl oldu.benimde saç rengim koyu kumral bende kumtaşı kızılı aldım boyicam senin nasıl oldu.

X