Saç Rengi ve Saç Boyama Bal rengi Saçı evde elde etmek isteyen arkadaşlar !!

yaw benimde saclar siyah nasıl bal köpügü yapacam kızlar yaa ewde yapmam lazım kauförler cok para istio

bak teniniz esmerse acık renkler kullanmasın fazla bende esmerim ama tenim beyaz onun için bal köpügü yada baska renk yapacam :gitme:eek:puyorumnanaktan siyahı acmak için renk acıcı alıcam

Evet şu meşhur bal köpüğü renginin ewde nasıl elde edilebilceni çözdükk :) palet marka saç boyasının kahve köpüğünü ve Neva Color un altın sarısı saç boyasını karıştırıp boyuyosunuz Nettede böyle bi yoruma rastladım bir akrabamızda denedi sçları khwerengiydii.. Biz bunu denedik ama Birde NATURAL COLORSun var bununla o rengi elde edermisiniz bilemicem Adıda NATURAL COLORS ORGANİC 8D balköpüğü !! Arayan arkadaşlar umarım yardımcı olmusumdur..:asigim:[/QUOT
arkadaşlar peki ben kızıl saçıma bu karışımı sürersem olur mu

kızlar saçlarınız çok koyuysa yani koyu kahve tonlarındaysa bu karışım hiç bi işe yaramıo kumral açık kumralsa çok güsel bi renk çıkıo ortada ben denedim koyuydu saçlarım kuzenede denedik onun saçları kumral gibiydi onunki çok ii tuttu...:ecrin_bebek:

Çok güzel bir renk bu kahve köpüğü yaa
rsm.asp

kızlar ben palette kahve köpüğünü koleston sarıyla karıştırdım.diğer marka altın sarı yoktu aldığım yerde.kendi saçım kumral.yani ne açık ne de koyu.tam bi kumralım ten olarak da.sarıyı az kattım çok açık olur diye.renk güzel oldu.ben beğendim yani kendi rengim gibi duruo.saç rengim açık oldu bu arada.güneşte falan çok parlıyo.diplerim çıktığında da çok bariz durmadı sanki güneşten açılmış gibi saçım

arkadaşlar benim saçım açık kumral,1 buçuk ay önce palette natural colors 8.0 bal köpüğüne boyadım çok güzel bi renk,hala saçım yeni boyanmış gibi,
ama çevremden duyduğum palette amonyak içerdiinden,saça çok fazla zarar veriyomuş,
içinde amonyak olduundandır renk uzun süre bozulmuyo,saçımada gözle görünen bi zararı olmadı aslında,
ama değiştireyim diyorum,organıc natural colors 8D yi kullanıcam bu kez bakalım nasıl olacak,
tecrübe edip sizlerle paylaşırım...

Son düzenleme:
kıslar ,söz verdiim gibi organıc natural colors bal köpüünü denedim ve sizlere haber etmee geldim,
zate saç rengim boyadıım renge yakındı,diplerimde çıkmıştı, palettenin bal köpüünden daa açık bi renk oldu,ben çok beendim,özellikle doğal saç rengi açık kumral olanlara şiddetle tavsiye ederim...
(koyu renkler için emin olmadıımdan böyle söylüyorum)

kıslar ,söz verdiim gibi organıc natural colors bal köpüünü denedim ve sizlere haber etmee geldim,
zate saç rengim boyadıım renge yakındı,diplerimde çıkmıştı, palettenin bal köpüünden daa açık bi renk oldu,ben çok beendim,özellikle doğal saç rengi açık kumral olanlara şiddetle tavsiye ederim...
(koyu renkler için emin olmadıımdan böyle söylüyorum)

tatlım bizimle paylaşırmısın resmini merak ettim

tatlım bizimle paylaşırmısın resmini merak ettim

çok isterdim cnm ama ,tesettürlü olduumdan saçımın resmini paylaşamıyorum,kusura bakmazsın umarım,a.s
eğer benim gibi doğal açık kumralsan hiç durma dene derim,
yanlız palette bal köpüğünün tonu çok daha güzelyerimseniben

kızlar benim saçlarım çok ince telli ve bir boya yapığımda aylarca toparlayamıyorum. önceki saçlarım bal köpüğünden biraz daha koyuydu yani bakırlık vardı biraz daha bende belki bakırlığı alır hafif koyulaşır diye casting çikolata karamele boyadım şimdi saçım bakır kumral tonlarında ne çok açık ne de kahve kadar koyu bir ton. Ama akınca iğrenç bi renge dönüo bal köpüğü istiyorum. sizce naturel colors mu yoksa casting bal köpüğü mü casting saça hiç zarar vermiyor. fakat tutmayabilir. noluur bna fikir verin ya yakında kel kalıcam çok üzülüyorum.

kızlar benim saçlarım çok ince telli ve bir boya yapığımda aylarca toparlayamıyorum. önceki saçlarım bal köpüğünden biraz daha koyuydu yani bakırlık vardı biraz daha bende belki bakırlığı alır hafif koyulaşır diye casting çikolata karamele boyadım şimdi saçım bakır kumral tonlarında ne çok açık ne de kahve kadar koyu bir ton. Ama akınca iğrenç bi renge dönüo bal köpüğü istiyorum. sizce naturel colors mu yoksa casting bal köpüğü mü casting saça hiç zarar vermiyor. fakat tutmayabilir. noluur bna fikir verin ya yakında kel kalıcam çok üzülüyorum.

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-boyama/333244-yilin-trendi-bal-kopugu-saclar.html
bal köpüğüyle ilgili sorularının cvbı burda var cnm,bi bak istersenkaydirigubbakcemile

Kızlar ben bir arkadasımın sacına kahve köpügü ve neva colorun acık sarıydı sanırım uygulamıstım kahve köpügü renginin aynısı olmustu.Kendi sacı koyu kumraldı

ya saçım iice yıprandı yine tam istediğim sonucu elde edememiştim saçımı da kstirmek zorunda kaldım :KK43:((((( en son naturel colors bak köpüğüne boyadım sanki donuk bi renk oldu gibime geldi bende casting hem dha az yıpratı die hemde dha ışıltılı lsun diye casting bal köpüğü aldım içine de nevacolorun altın sarısından karıştırcam yarım tüp kadar sizce nası bi sonuç olur

X